automoto.ee foorumid

Täisversioon: Mini 175ccm
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2

televiis

..aasta tagasi siis sai tehtud selline isend : http://uno.ee/autoline/car/1301/5361/
..nõudis higi ,verd ,pisarid ja raha aga ise olen tulemusega rahul..

no natuke siis ka muudatustest..
..peal vanema voshodi mootor (tuksub ilusti ,käivitub esimesest kergest vändale vajutusest Big Grin) ,ülemine osa on mini raam ja alumine osa voshodi ,keevitatud on weel kõik tagaosa ,sumpsid on lõigatud keevitatud ja hiljem kõrgendatud (alt) ,taga topelt amordid (kohad ,st kiige nurgad välja arvestatud) , taga mingi pikem kiige..kiige madaldatud (hiljem sai kiige madalamale toodud ,sest kui kett käis kiigest allpool siis teate isegi.. wäixemagi raskuse muutuse toimumisel kett kas pinge või hüppab maha) ,esikahvli nurka raami suhtes muudetud ,esiamordid pikendatud (said metelllatid ka sisse keevitatud) ja pandud pikemad vedrud ,lenkstang keevitatud erinewatest osadest ,ise tehtud kokbit ,mootorikinnitused jm täielikult ümbermuudetud ,ees BMW tuli ,porilakad lõigatud (madalamax tehtud),vana minski paak (jawa kork (muudetud)) ,ehtsast nahast käepidemed ,lisades suunatuled peeglid ,taga kax ümmargust tuld jne..
..kui aega leiab siis plaanis veel paar muudatust Smile

..mini raamile suurema mootori paigutamine nii ,et mootorratas jääx ise võimalikult madalax on suht keeruline.. ise loobusin juba mõttes vahepial mitu korda.. sest küll ei saa kuidagi nii suurt mootorit peale ja küll ei saa sumpse alla (algul üx keerulisemaid probleeme)..
televiis Kirjutas:..mini raamile suurema mootori paigutamine nii ,et mootorratas jääx ise võimalikult madalax on suht keeruline..
Mis seal keerulist ikka on. Nipp ongi selles, et juba alguses tuleb loobuda originaal tagakiige kinnitustest, sest need on liiga üleval. Tuleb teha uus tagakiige kinnitus u.5cm allapoole ja kasutada pikemat ja tugevamat tagakiiget.
Topelt amordid taga olid pildi peal päris koomilised

televiis

jap.. need amordid on taga koomilised.. aga toimiwad ülihästi.
Et jah.. alagul vaatad et mis seal ikka keerulist aga kui tegema hakkas iis jõud mustmiljon korda esitada endale küsimusi: ``no mis wärk nüüd on?`` , ``no mida põrgut `` jne Toungue
Big Grin
Kogemus täiesti olemas, kunagi oli selline aparaat:
[Pilt: image.php?iid=286]

televiis

Nojah.. kõva sõna pill oli sul.. aga kahjux sina ei olnud vist suurt välimuse peale mänginud.. aga ei no riist võimas.. palju siis kiirust arendas ka?
..endal plaanis taha väiksem hammasratas panna ,sest jõudu üle ja lõppkiirus võib ju alati natuke suurem olla.. nüüd on aga probleem ,et kust saada sellist hammasratast st ,et peab olemas siis lai ja sama hambasammuga mis voshod.. ja no ütleme nii et seda eriti ei ole.. kuid siiski tuula 200 hammakas on täpselt selline vaja ainult üx võlliäär maha lasta ja keskauku suuremaks treida.. nii et varsti plaanis minna ja ära osta see.. Toungue
Mulle meeldib väga. 5+

ressu

Välimusega on tõesti palju vaevanähtud.Tubli töö.Stiilne ja ilus masin(Y).

televiis

Tänan.
Ex teda olex saanud ikka veel kõvasti kaunistada ,kuid lõpux hakkas raha nappima Toungue

ressu

Palju sul sellepeale raha kulus?

televiis

No raha kulus ligikaudu 4-5K ,sest tuli osta mini ,siis voshodi mootor ,siis tuli lugematuid kordi keeritaja juures käia (kuna ise ei keevita kahjux weel Sad )..
..ülejäänud jupid olid omal olemas ja neid ja siis oma tööd raha sisse lugenud pole.
Toungue
Ilus töö! Smile

Millega värvitud sai?
Ehtne näide, et \"aretada\" võib ka korralikult Smile Tubli töö!
Aga ega sul äkki paremaid pilte pole näidata? Vähe suurema resolutsiooniga ja valgemas pildistatud?

televiis

hmm.. no küsimusele ``Millega värvitud sai ?`` ei oska küll midagi wastata... No värvitud sai metallikväviga + lakk..

Ja no ex neid paremaid pilte ka ikka tuleb.. Toungue ,lihtsalt sinna uno.ee-sse ei saa suuremaid üles panna.. aga ex ma üritan kevade saabudes ilusaid päiksetõuse või loojanguid tabada ja jõeäärde sõita Toungue
televiis Kirjutas:hmm.. no küsimusele ``Millega värvitud sai ?`` ei oska küll midagi wastata... No värvitud sai metallikväviga + lakk..

Kas värvisid siis SPRAY värvidega?

televiis

Erik Kirjutas:
televiis Kirjutas:hmm.. no küsimusele ``Millega värvitud sai ?`` ei oska küll midagi wastata... No värvitud sai metallikväviga + lakk..

Kas värvisid siis SPRAY värvidega?


Kuku?? Nalja teed we? Ega ma siis selline pole Big Grin
SPRAY-ga võid sa oma aeda värvida Toungue
televiis Kirjutas:Kuku?? Nalja teed we? Ega ma siis selline pole Big Grin
SPRAY-ga võid sa oma aeda värvida Toungue

Ei ei... Ma ei värviks aeda ka! Big Grin

speeder

jeah ilus pill on olen seda isegi oma silmaga nänud,
super töö, vaeva megalt nähtud, aga huvitab sellina asi et kas sellisele pillile on võimalik ka dokumentse saada?

televiis

Teoreetiliselt ju dokumentide saamise võimalus olemas Wink,kuid see eeldab seda ,et tehniliselt kiidestakse see masin turvalisex jms..
Aga arvan ,et siis pean selle riistapuu 50% ümber ehitama ja ropult raha maksma Toungue
..ja kas neid dokumente on siis tõesti nii hädasti waja? Smile
..mulle tundub küll ,et ilma nendeta sõidab see samamoodi Toungue
mõned targemad mehed räägivad, et sprayga on hea kärbseid tappa, muuks ta ei kõlba
tõnn Kirjutas:mõned targemad mehed räägivad, et sprayga on hea kärbseid tappa, muuks ta ei kõlba

Lause jumala õige aga näiteks paljudes töökodades värvitakse näiteks mäned auto plastik osad aerosool värvidega.

Aerosool sobib pindadele mis ei pea olema ilmastikukindlad ja mis ei puutu millekagi kokku. Nii, et mõned asjad saab siiski ka areosooliga värvida.
Lehti: 1 2