automoto.ee foorumid

Täisversioon: Jaapani lennuk... Bluedogi NS125f(50R)...
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Sai siis endale ka lõpuks riisimaade tsikkel peki alla soetatud ,kätte sain 7000.- eest ,mis on enda arvates hea hind ,arvestades muidugi sellega ,et selle aparaadi peale panen ma veel umbes 3 - 4000.- hakkama... Hetkel on tsikkel jumala ribadeks juba kakutud ja hakkab suur puhastustöö...

Muide ,ei tea kas vene aparaate saab ka äkilisemaks ,kui kolvil tagumise külje sisse 2 auku puurida... Teen omme pilte ,siis näete ,pole nagu ise sellist systeemi enne näinud...

grunts

mida see tsikkel endast kujutab?
50 kupikuline bike...
6 käiku...
hea kiirendus...
jne...
jne...
jne...
Max kiirus testimatta ,aga neljandaga sain 90 kätte
(Ütleme nii ,et natuke tuunitud om...)

JA KORGITS... SINA HOIA SIIT TEEMAST EEMALE... HEAGA...Wink
Pildid asuvad lehel...
http://www.pilt.ee/bluedog
Nii ,lõpuks väikesed edusammud ,nimelt sain lõpuks veljed värvitud...

Lasin ka pildid uude kohta....

http://www.zone.ee/1tgames/Ns/
mh 4 käiguga 90 :O kaks käiku veel varu, ei tea mis tipkiirus umbkaudu on? Hullult vinge pyss onWink Ega sul mingeid doke pole, vb mentidega probleeme tulla, arvavad et 125cm3.
Let me tell you a secret: Ongi tglt 125cm3 ,ära kellegile räägi...Toungue

Point seisneb lihtsalt selles ,et ma ehitan seda aparaati endale tööl käimiseks ,ning ma hakkan sellega ainult linna ääres(peaaegu linnast väljas sõitma)
Tean ka muidugi ,et see on väga ränk riskimine ,aga asi on seda väärt ,kuna lube veel pole ja pole ka hetkel aega tegema hakata ,ning 50cm3 jääb ikka liiga võrriks ,siis njah(OLEN 18 ,nii ,et ärge kirjutage ,et mingi 13a tatt kujutab liiga palju ette)... Üldiselt kavatsen teha nii ,et käian mootori pealt maha tähise124cm3(tehtud) ja lasen treida sinna asemele 49cm3(otsin kedagi kes teeks)... Hiljem läheb peale kleeps (Ns-50) ja loodab ,et läbi ei hammustata...

Ootan postitajatelt mõistvat suhtumist...
KORGITS HOIAB EEMALE
Samas keegi võiks öelda ,et kuidas ma saan valuveljele kummid peale ,kui tahan panna õhukummidega(põhjuseks see ,et eelmine omanik oli augud puuriga liiga suureks nüsinud ja nipleid ei saa enam sisse veljele keerata...) Ja tuttav kummiboksis ütles ,et tema ei saa mulle kumme peale panna ,kui ma tahan õhukummiga panna(pidi mingi bla bla asja ära nu***ma) Ning tavalise kummiheebliga ei tahaks eriti jamada ,kuna rikub velje ääred ära... Samuti tahaks teada ,et palju maksab ültse üks korralik õhukumm(kasvõi vene oma)

Suurused on 16x4 ja 18x6 <-- võin eksida ,panen huupi...
Aga kõrgused on kindlasti õiged...
Üldiselt kavatsen teha nii ,et käian mootori pealt maha tähise124cm3(tehtud) ja lasen treida sinna asemele 49cm3(otsin kedagi kes teeks)... Hiljem läheb peale kleeps (Ns-50) ja loodab ,et läbi ei hammustata...

Vot ma tahaks näha kes seda numbrit treibBig Grin
muru Kirjutas:Üldiselt kavatsen teha nii ,et käian mootori pealt maha tähise124cm3(tehtud) ja lasen treida sinna asemele 49cm3(otsin kedagi kes teeks)... Hiljem läheb peale kleeps (Ns-50) ja loodab ,et läbi ei hammustata...

Vot ma tahaks näha kes seda numbrit treibBig Grin

Said ikka ära öelda Smile
Pigem ikka freesida mitte treida Wink
NB! Eks mõne politseionu võid haneks tõmmata aga kes ikka armatuuri tahhomeetril 12000 pööret ja spidomeetril 160 km/h näeb, see sulle veel \"ehitab\" 50ccm.

kx080g

Ütled lihtsalt, et panid mingi teise ratta spidomeetri peale.
ka tahhomeetri ja spidomeetri saab ära vahetada ju!

grunts

kui see börsis müügil oli saatsin ma omanikule meili ja ta ütles e see 125 nii et ma tükk aega mõtlesin kuda see sul 50ccm saab olla.
Spido läheb loomulikult teine ,selline ,millel 120 ainult kella peal...

Teiseks: täna avastasin ,et tartu turul ratta poes on jumalast odavad õhukummid... Ette ,ehk 16tolli maksab 65.- ja taha 18tolli ainult 80.- ,minu arvates igatahes väga ,väga odav... Mõtlesin ka ,et paneks mopeedi kandilise esitule ,aga samas jälle tuu on seal ilgelt kirves ,270.- <--- jube ju... Samas saaks salome automaailmast kaks väikest udutuld 220.- eest ,mis ette pannes annavad vinge streetfighteri välimuse...

BTW: Sry ,et sassi ajasin ,tean et oli freesida ,mitte treida...
need udutuled oeksid lahedamad vast. Big Grin
Ilus masin.

grunts

vaata et sa väga palju raha sinna ei mata, ma ei usu et on väga palju inimesi kes ostaks dokideta 125 12000 eest
grunts Kirjutas:vaata et sa väga palju raha sinna ei mata, ma ei usu et on väga palju inimesi kes ostaks dokideta 125 12000 eest

Kui Sa pole veel aru saanud, siis see bike on 50-ne kuubikuline!
Jah ,õigus on sul ,või noh tegelt on 125 ,aga samas tegelt ei ole ka... Go figure...Big Grin

EDIT: Mul sõber müüs eelmine eesta jumalast rondi 86\'nda aasta honda mbx\'i ka 13 kiloga maha ,sai jumalast ilusti lahti... Point seisneb selles ,et selliseid on eestis veel jumalast vähe ,aga raffas tahab neid...
Krdi hale on vaadata kuidas mõni pyyab minu postitust siia meelitada ........

PS: lihvib ka 900ccm kirja maha mootori pealt ning graveerib sinna 50ccm peale ......lollid politseinikud ei saa ju midagi aru siis (H) ja ei olegi vaja mul lube teha Smile
Lehti: 1 2