automoto.ee foorumid

Täisversioon: minu jawa 638
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

Kiil

Masin aastast 1990,ostsin 2000 kevadel.Läbisõit oli siis 200km.Nüüd on natuke üle 10000km.
Tegin pildid ära nüüd.Kõike võib küsida.

Jawa pildid
Ei ole just kõige suurem asjatundjaSmile, kuid oleks masina kohta paar küsimust,

Kuhu parempoolne mootori kaas on jäänud?
huvitavad amordid kas jawal ei olnud muidu ikka mustade kaitsmetega?


ps jawa hooldaja/ küürija tuleks töölt lahti lasta, kuna jawa on porineSad

Muidu jawa on ikka lahe.



mati

Kena jawa, jawa on porine kuna on vist igapäeva kasutuses ja inimesel ei ole töökõrval aega küürida Toungue

Kiil

Parempoolne mootori kaas on garaažis hetkel.Ma nimelt näppisin süüdet natuke varasemaks ja ei hakkand kaant peale panema et äkki peab veel näppima.
Tagumised amordid võtsin teiselt Jawalt aga need on arvatavasti Iž\'i omad.Need on natuke töökamad.
Jawa on sellepärast porine et sõitsin ükspäev kui märg veel oli.Tahtsin teada kas on midagi putitada enne ülevaatust aga ei olnud.Kahjuks pole võimalust veel pesta olnud.
Ülevaatust saab ka nüüd tsiklil 12 kuud mitte viimane number + 2 kuud.Nii mulle seletati seal.Number on xx0 ja enne sain detsembrini siis nüüd sain aprillini Smile
sorry ei sind sellise lolli küsimusega tülitan.

Kas tagaistuja käehoidmisrauad lasid sa ise kroomida või olid need juba tehasest? Ma kohanud ikka valgeid ja mustasid raudasid. Laibakaid on küll saada läikivaid, kuid selliseid käehoidmisraudu näen ma oma elus teist korda.

JAwa 638d näinud 20-30tk.

Kiil

alguses olid valged(hallid) aga ostsin kroomitud.
Väga ilus 638 see aint positiivne kui siia 638-id jurde tekib!
Kui ei ole suur saladus, siis äkki avaldad, kust ostsid need tõstmisrauad!

Kiil

need ja laibaka sain kloostrimetsa motopoest kust siis veel Toungue
Kas neid jawa pilte kuhugi siia või hot.ee või zone.ee-sse ei saaks üles panna, see pilt.ee paneb koguaeg näkku.