automoto.ee foorumid

Täisversioon: Leps Delta 50cm³
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

Leps189

Lisaks ka siis siia oma liikuri Delta.Sain ta paar aastat tagasi väga hullus seisus.(sealt ka siis see teibi tuuning mis esi porilaual on).sugulase kääst kes ei viitsind sellega enam tegeleda ja jättis seisma.Seisis ta umbes 3 aastat kui nägin teda ja järgmisel pääval oligi delta minu oma.Hakkasin siis vaatama mis yltse töötab.Korras ei old põhimõtteliselt midagi.Käigutross oli mingi muttri alla pandud kinni jne.Sai siis kogu kupatus lahti võetud ja katkised osad ära vahetatud.Ostes pold isegi tulesi.Nyydsex on kõik olemas ja käima läheb vändast paari korraga.Maximum kiirusex olen saand 55-60 km/h.Tööd on olnud taga omajagu.Eelmine suvi oli hirmus soov yle värvida ta.Nii saigi siis esi porilaud .keti kaitse ja taga parilaud yle värvitud.Bensu paagi ja nende kahe kaane mis kylgede peal on jätsin kõige viimaseks värvida.Praegusex on ylejääänud asjad ära värvitud sprayga.Kvliteet on nagu on.Bensupaaki ei jõudnudki värvida sest sel hetkel kui teisi asju värvsin et tahtnud et need kirjad kaoxid paagi pealt seega bensupaak ikka sama.
lisax mõned pildid ka enne värvimist.Kunagi tulevad uued pildid ka värvitud Deltast.
[Pilt: eest.jpg]
[Pilt: kyljelt1.jpg]
[Pilt: eest1.jpg]
[Pilt: kyljelt.jpg]
[Pilt: tagant.JPG]
[Pilt: mootor.jpg]
[Pilt: pealt.JPG]
[Pilt: tuli.JPG]

Leps189

Suvel peab uue taga porilaua ka ostma vanal auk sees Big Grin
[Pilt: porilaud.JPG]
täica norm masin....

Leps189

Nüüd on siis Delta müügis.Huvilised antke teada.
Hinnaks oleks siis 2200 (hind täiesti kivist ka nyyd ei ole)
Infot saata kas leps00@hotmail.com , 56637036
Ostke ära korralik pill.
Mõned uuemad pildid siis ka aadressil www.zone.ee/leps15/Delta

Leps189

Müüdud teema lukku.
[quote=Leps189]
Ostke ära korralik pill.


Ma räägin nüüd OT juttu:
Tuttav ostis selle ära,korralikkusest ei olnd selle masina puhul haisugi.Raam jumala kõver,jne.Ma olen sellega ka sõitnud.
Samas see oli ta enda viga et ta selle ostis
Kui juba OT teema eespool olemas, siis jätkan samas stiilis. Harige rumalat- mis ajab deltade ja punnvõrride hinna nii üles? Rariteedi väärtust neil olla ei tohiks ning siin küsitud hinna eest (2,2K eeku) saab täiesti normaalse tsikli taguotsa alla värisema...
Veel üks O.T küsimus: kas see must ümmargune asi generaatori poolel käigukasti kohal on õhufilter?

karukoobaz

jap, orig. peaks olema, kui sinna midagi muud sisse ple peidetudWink