automoto.ee foorumid

Täisversioon: Viljandi motopood
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

Võrrimees

Uurisin seda värki vähe mulgimoto ja kuulaks ja arutleks vähe ka mis teised kah räägivad selle poe kohta, hinnad jne...
Tean seda, et pood hakkab nüüd kolima vähe suuremasse ruumi (kõrvalboksi). Müügil on enamjaolt ``lääne`` rollerid, tsiklid. On võimalik saada ka poe kaudu Vene rataste asju. Hinnad on mulgimoto kodukal olemas, sellekohta pole midagi rääkida.

Võrrimees

Et kuida hinnad ka, ses mõttes et kallid või odavad, teiste poodide ja värkide suhtes...
Mulgimoto teeb koostööd Tartu Brauermotoga. Soovi korral tellitakse vene toodangut sealt. Kohaletoomine paari päevaga ja hinnad jäävad samaks mis Brauermotos. Lääne rollerite kohta informatsioon puudub; ei tegele tolmuimejatega.

trebla

Väga abivalmilt oldi nõus Braueri poest asju kohale tooma.

PRIITO

Väga head inimesed seal, teenindus (Y) ja hinnad jäävad veel normi piiresse

y2k

PRIITO Kirjutas:Väga head inimesed seal, teenindus (Y) ja hinnad jäävad veel normi piiresse
Ise juhtusin kah eile mulgimotos ära käima ,kuna oli vaja uut krossi kiivrit,aga mida ma näen? On ainult ühte sorti kiivrit mis on mulle suur ja teine oli mingi laste oma Big Grin Seega jäi kiivri ostmine pärnut ootama Toungue
MA ei saa vaid aru kas tegu on jobudega? vene ja tsehhi mootorrataste juppe tuleks ikka maaletooja käest muretsda, mitte kolmanda edasimüüja poolt. Neid hindasid ei taha ma teadagi seetõttu.

MulgiMotoäri

To y2k
Mäletan küll, et külastasid meie poodi. Kiivreid on kataloogi kaudu võimalik meilt tellida väga laias valikus, pole nagu mõtet ju vastu talve sisse vedada. See kiiver, mis sina väidad, et sulle suur oli, seda sa isegi ei proovinud. Tegu oli lihtsalt kalli kiivriga sinu jaoks, mis oli XL mõõdus ja tegelikult oleks sulle täiesti sobilik olnud.

To unimüts
Meie põhi suunitlus on rollerid ja nende varuosad, kui sa veel aru pole saanud. Tsikkli juppidega tegeleme ainult sellepärast, et mulkidel pole neid mujalt kodulähedusest võtta. Meie tsikkli jupid tulevad Brauermotost, kellega on meil pikaajaline kahepoolne koostöö ja hinnad on meil täpselt samad, mis seal.

y2k

MulgiMotoäri Kirjutas:To y2k
Mäletan küll, et külastasid meie poodi. Kiivreid on kataloogi kaudu võimalik meilt tellida väga laias valikus, pole nagu mõtet ju vastu talve sisse vedada. See kiiver, mis sina väidad, et sulle suur oli, seda sa isegi ei proovinud. Tegu oli lihtsalt kalli kiivriga sinu jaoks, mis oli XL mõõdus ja tegelikult oleks sulle täiesti sobilik olnud.

To unimüts
Meie põhi suunitlus on rollerid ja nende varuosad, kui sa veel aru pole saanud. Tsikkli juppidega tegeleme ainult sellepärast, et mulkidel pole neid mujalt kodulähedusest võtta. Meie tsikkli jupid tulevad Brauermotost, kellega on meil pikaajaline kahepoolne koostöö ja hinnad on meil täpselt samad, mis seal.
Kusjuures olen proovinud xl suurusega kiivrit ja jäi peas natuke logisema mis pole just eriti lõbus :/ ja noh eks ta natuke kallis oli.Ise oleks oodanud hinda kuskil 1800 juures Sad Aga noh arvestades selle xtreme spordi kauplusega seal umbes 200 meetri kaugusel teist oli ikka oma 550 eeku odavam teie poes. Big Grin Aga noh eks vaatab.Võibolla astun kevade poole uuesti läbi ja valin ikkagi sobiva variandi ära,sest Viljandi selline südamelähedane linn. Big Grin
to y2k: külasta ka Karterit (paalalinnas; elektrivõrgu juures). Siinne kasutaja Miilits müüb seal väikses valikus kiivreid.

Str33trac3r

väga hea pood:hea teenindus odavad hinnad ja kvaliteetsed jupid!

y2k

Kiivri ostsin mõned päevad tagasi Pärnust Port Artur 2? Hind 3125 võ 3175 ei mäleta :S Nüüd lähipäevadel siis saapaid ja kaitsmeid ostma. Ja siis valin sobiva võrri sõitmiseks välja :d

endi

Kes teb mis tänaval see viljandi motopood asub antke palun teada suuuuu@hot.ee

endi

Kes teab mis tänaval see viljandi motopood asub antke palun teada suuuuu@hot.ee
endi Kirjutas:Kes teab mis tänaval see viljandi motopood asub antke palun teada suuuuu@hot.ee

http://www.mulgimotoari.ee

KÕIK ON KIRJAS ET KUS ASUB!!!

endi

ok

t6nn

unimüts Kirjutas:MA ei saa vaid aru kas tegu on jobudega? vene ja tsehhi mootorrataste juppe tuleks ikka maaletooja käest muretsda, mitte kolmanda edasimüüja poolt. Neid hindasid ei taha ma teadagi seetõttu.

Kes on vene ja tsehhi mootorrataste juppide maaletoojad?
t6nn Kirjutas:Kes on vene ja tsehhi mootorrataste juppide maaletoojad?

Tsehhi juppe jawadele toovad maale Jawa.ee ja kloostrimetsa motopood - esimene neist odavam siinjuuures enamik detailidega.

Vene juppe toovad rakvere mehed kohale - tean venda nägupidi laatadelt. Sõidab ringi mosuga ning on puhas venelane. Tema varustab narvast- tallinnani poode.



NB Tõesti eksisin esimese postiga. Tegu on suheteliselt rolleritele ja muu lääne tehnikat müüva poega. Veneaegsete masinatele juppide muretsemisega annan vaid au, sest väiksemad jõnglased ei saa kuskilt, suuremad lasevad kohale saata kaugemalt.