automoto.ee foorumid

Täisversioon: iz jupiter3k küsimused(1976a)
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8
Ja sõidab Smile. Elektrisüsteem tahab timmimist veel, sest kõik tuled ei tööta.
http://fotoalbum.ee/photos/indrek1000/34759451 karburaatori katted ja esimesed suunatuled lisamatta veel. Telefoni pilt.
Läbitud proovitiir 10km ja siitmaalt talvepuhkusele. Toungue
Eks järgmine aasta korvi kallale.
Küsimus, kui puhtad peavad väntvõllid olema? Mõtlen palju ma tavotti pean maha nühkima neilt? Tegemist uute väntvõllidega, kuid vanast ajast juba hoiul olnud. (aitan ajaviiteks sõbral mootorit kokku laduda)
Leota lahustis maha see määre, või nühi lapiga. Väntvõll võiks enne sissepanemist ikka päris puhas igasugusest jamast olla, kepsulaagri võid igaksjuhuks õliseks teha.
Pilte ja muud materjali originaal pumba kohta pakuks huvi. Smile
Tule ja pildista, mul 2 tk neid. Smile
Nobody Kirjutas:Tule ja pildista, mul 2 tk neid. Smile

Ei pääse nii kaugele liikuma. Big Grin Takkatippu elan ka veel teises Eesti otsas. Smile
Aga kas iz jupiter2ja 3 pole mitte sama sugune pump?
rauno600 Kirjutas:Aga kas iz jupiter2ja 3 pole mitte sama sugune pump?
Ei ole kindel, kuid omakogemusest ütlen, et Iz 56 pump ja 4-5 seeria izi pump on välimuselt 1:1
Jupiterile sidurikorvi survevedrusid (uued) on saada? Ehk aitavad uued vedrud siduri libisemise vastu, vanadega igast asendist proovitud ja pole tolku midagi.
Tere,

Võibolla on kettad ise õhtal ja sellepärast sidur libiseb? Ketaste paksus võib veel OK olla aga kui on mingi jama õli sees olnud või palju libistatud siis võivad kettad põlenud olla.
P. S. Kuidas käigukast elab? Kas enam ei jukerda?

Tervitades
Marko
Ei mäleta, kas siin seda teemat lahatud aga äkki sul jalgsidur peal. Omal oli ka sama probleem kunagi, sai kettaid vahetatud ja vedrusi peale keeratud. Peale jalgsiduri regullimist sai korda.
(17-08-2009, 14:45 PM)indrek1000 Kirjutas: [ -> ]Jupiterile sidurikorvi survevedrusid (uued) on saada? Ehk aitavad uued vedrud siduri libisemise vastu, vanadega igast asendist proovitud ja pole tolku midagi.
(17-08-2009, 16:53 PM)madeinussr Kirjutas: [ -> ]Ei mäleta, kas siin seda teemat lahatud aga äkki sul jalgsidur peal. Omal oli ka sama probleem kunagi, sai kettaid vahetatud ja vedrusi peale keeratud. Peale jalgsiduri regullimist sai korda.
(17-08-2009, 14:45 PM)indrek1000 Kirjutas: [ -> ]Jupiterile sidurikorvi survevedrusid (uued) on saada? Ehk aitavad uued vedrud siduri libisemise vastu, vanadega igast asendist proovitud ja pole tolku midagi.

Eemaldan jalgsiduri korraks ja proovin järgi. Muidu jalgsidur/automaatsidur töötab hästi.

Praegu krempel laiali ka, hooratas hakkas pooma ja silindris imelik klõbin, lahtivõttes aga midagi näha/tunda polnud. Plaan lõpuks elekter ka korda seada.

(17-08-2009, 15:36 PM)Baracus Kirjutas: [ -> ]Tere,

Võibolla on kettad ise õhtal ja sellepärast sidur libiseb? Ketaste paksus võib veel OK olla aga kui on mingi jama õli sees olnud või palju libistatud siis võivad kettad põlenud olla.
P. S. Kuidas käigukast elab? Kas enam ei jukerda?

Tervitades
Marko

Kettad said mitte kaua aega tagasi uued ostetud, ei usu, et neis viga. Käigukastiga asjalood ok, kahvlivahetus aitas ja teise käiguga pole enam probleeme.

Edit: Väike fotosüüdistus ka: http://fotoalbum.ee/photos/indrek1000/56772543
Tervitus,

On olnud kellegil juhust, kui tõmbab vända põse sees puksi ringi? Sai hooratas korralikult kinni, aga veab ainult ühte vänta ringi. Teine võimalus, et kiil läks oma teed.

Indrek.
Kipun arvama et ikkagi kiil. Mul omal oli sama probleem kohe kui soetasin omale Jupiter 3-e . Kiil on neil nõrk koht, ja kui sul ongi kiilu probleem siis loodetavasti jäi hooratta kiilupesa terveks sul.
(15-05-2010, 12:54 PM)Jaanustam Kirjutas: [ -> ]Kipun arvama et ikkagi kiil. Mul omal oli sama probleem kohe kui soetasin omale Jupiter 3-e . Kiil on neil nõrk koht, ja kui sul ongi kiilu probleem siis loodetavasti jäi hooratta kiilupesa terveks sul.

Käima ma ei saanud, niiet ei tohiks hullu olla. Järgmine kord peaks mingisuguse liimiga need sisse kinnitama.
Osastatud ja üllatus missugune vända hoopis pooleks murdnud.(parempoolse) Selle sama telje mis on põse küljes ja asub hooratta pool on lahti murdnud. Seebikarpi pole hetkel ja pilte ei saanud teha, aga varsti lisan.
Teised vändad olemas ja panen need.
[Pilt: 072506371e0746.jpg]
Ja
[Pilt: 072506365e783e.jpg]
Oioioi, sellist asja pole varem näinud, arvasin ikka et hooratta kiilupesa, aga see siin on hoopis uuem tase Sad
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8