automoto.ee foorumid

Täisversioon: Diisel tsikkel
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Olles foorumiga liitunud,otsustasin siia lisada ka oma uue projekti. Umbes kolm aastat tagasi remontisin väikest 3 silindrilist diislit,ja kohe tekkis idee ehitada sellest mootorratas,mees kellele tööd tegin lubas tuua sarnase mootori umbes kuu ajaga,aga jutuks see jäigi Sad Aegajalt helistamine tulemusi ei toonud (Kolm aastat).Paralleelselt hakkasin otsima uut mootorit,ja just Smash 2008 (Streetfighterite kokkutulek) ajal tuli kõne tuttavalt puksiirimehelt,et on saada mingi mootor, eelnevalt olin talt saanud veel ühe 2 silindrilise,aga see oli 3 silindriga,seega parem. Nüüd polnud muud,kui ehitama asuda,plaan on ehitada mõlemast mootorist,üks igapäeva kasutuseks (Tööl käimiseks)ja teine pühapäevasõitudeks,et säästa korralikku ratast igapäevasest kulutamisest-määrimisest (Oma "sapaka"olen sellega üsna koledaks teinud ja see vajab iluraviSad.Käia tööl ökopilliga tundub praeguste kütusekindade juures ahvatlev (Sõidan 100 km päevas).Praeguseks on ühel rattal mootor raamis ja töötab,et asja edasi teha vajan mootorratta Ural tagakiiget ,äkki kellegil vedeleb kuskil,ma ei ole suutnud seda kuskilt leida. Kui kellegil on selline asi üle ja ta on nõus seda müüma siis võiks helistada mulle,
number on 53924932 ,liigun Tallinna ja Kohila vahet. Parem on helistada pärastlõunal,tänud ette!.
Võiksid vaadata ka järgmist teemat:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=24555