automoto.ee foorumid

Täisversioon: 14. Uunikute Talveralli sõidunumbrid
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas keegi asjalik on nõus võtma enda peale numbrite jagamise lõuna-eestis enne suurt sõitu?
(10-02-2015, 14:03 PM)penzio Kirjutas: [ -> ]Kas keegi asjalik on nõus võtma enda peale numbrite jagamise lõuna-eestis enne suurt sõitu?

Kui mulle nimekirja kokku panete, saan vajadusel edastada need neljapäeva hommikuks Tartusse. Sealt peaks keegi selle paki siis ära tooma ja jagama.
Loodetavasti on huvilisi peale minu veel. 

Teoreetiliselt saaksin ise neid numbreid tartus päevasel ajal üle anda, kui keegi teine pole nõus seda pakki enda kätte võttma!
Ühesõnaga, kui keegi tahab oma numbrit Tartus kätte saada, helistage täna kell 19-21 viis-kuus-455-seitse-üks-null ja andke oma soovist teada.

Neljapäeva hommikul alates 9.00-st saab Tartus kätte. Kui soovijaid on rohkem, oleks hea kui keegi võtaks kogu portsu enda kätte Tartus ja tegeleks jagamisega.
Rakvere poole pole kedagi liikumas ?
(10-02-2015, 19:03 PM)vilukas Kirjutas: [ -> ]Rakvere poole pole kedagi liikumas ?

Saan saata rakverre, pärnusse ja jõhvi. 
(10-02-2015, 19:43 PM)zazik Kirjutas: [ -> ]
(10-02-2015, 19:03 PM)vilukas Kirjutas: [ -> ]Rakvere poole pole kedagi liikumas ?

Saan saata rakverre, pärnusse ja jõhvi. 

Kes Rakvere poole numbreid tahab võiks siis mulle helistada (58056757) või zazikule !
Pärnu võtaks hea meelega  (nr 125)
Kas täna on võimalik Tallinas võistlusnumber kätte saada ? Kui on veel huvilisi võiks kopereeruda ja ühe portsu numbreid ära võtta, et mitte tüüdata korraldajaid liigselt.
(20-02-2015, 11:12 AM)CIH Kirjutas: [ -> ]Kas täna on võimalik Tallinas võistlusnumber kätte saada ? Kui on veel huvilisi võiks kopereeruda ja ühe portsu numbreid ära võtta, et mitte tüüdata korraldajaid liigselt.

 Sooviks samuti täna õhtul numbrit saada, mis kell plaanitakse minna? Mina jõuan linna umbes 6-7 aeg.
(20-02-2015, 11:31 AM)janek555 Kirjutas: [ -> ]
(20-02-2015, 11:12 AM)CIH Kirjutas: [ -> ]Kas täna on võimalik Tallinas võistlusnumber kätte saada ? Kui on veel huvilisi võiks kopereeruda ja ühe portsu numbreid ära võtta, et mitte tüüdata korraldajaid liigselt.

 Sooviks samuti täna õhtul numbrit saada, mis kell plaanitakse minna? Mina jõuan linna umbes 6-7 aeg.

Täna sooviksin ka mina numbrit kättesaada, ehk ühinen ettevõtmisega.
Täna ei saa enam midagi, olen õhtul rajal.