automoto.ee foorumid

Täisversioon: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
(06-10-2016, 19:07 PM)linnuke Kirjutas: [ -> ]Kass pakkus "kommipabereid"
Minu arust,sama materjal nagu minu titehällil..taarakastilauad.(nats tummisemat lisaks kah)

On,on. Klaasikastid. Lüüakse kokku puhtast uuest lauast. Tummisemad on kastijalad. Tuuakse klaas siia, Eestisse ja siin viiakse see taara pärast prügimäele. Sest nii peab. Ette nähtud on nii, taaskasutus millegi pärast ette nähtud ei ole.
Vähemalt 12a tagasi oli see nii. Vaevalt midagi muutunud on.


Kassil ongi eriline maitse, ainult koort ja šokolaadi tunnistab!
Õhtust!

Puuri uks oli lahti ja hommikul sõber sees. Hiir pole,ei anna nagu roti mõõtu ka välja....[Pilt: 2479914974cd47_l.jpg]

[Pilt: 24799151df7094_l.jpg]

[Pilt: 24799153357d16_l.jpg]

[Pilt: 247991471b453d_l.jpg]

[Pilt: 247991639e0a11_l.jpg]
Elame siin talus kõik sõbralikult koos,ei tea üksteise nimegi....... Big Grin 

Mida arvate?

Tänan.

ps. Kass,kas oled sellist krõbistanud ka või? Toungue 

T.
Kelle puur see oli,kas "vana"elanik tõmbas uttu. Rolleyes
(06-10-2016, 21:26 PM)linnuke Kirjutas: [ -> ]Kelle puur see oli,kas "vana"elanik tõmbas uttu. Rolleyes

Hamstrite puur on,vahetuspuur.... luuk oli lahti ja näe,kopsas sisse....
Vii poodi tagasi ning tee müüjale selgeks, et said puuri asemel hiirelõksu! Näeb kaelushiire moodi välja.
Jäta alles,nii armas teine Smile
Palju sel hamstril ja hiirel ikka vahet,ühed..............mõlemad

[Pilt: 247991639e0a11_l.jpg]
Äkki harjub äragi,nii tema kui ka Sina kodakondsetega
Mäletan,et isa on neid lõksuga hulgem püüdnud,sahvris elavad. See tegelane läheb heal juhul metsa elama...... esialgu toibub puuris. Big Grin  Jube väle sell,muudkui ronib ja vähkreb puuris.
See juttseljaga on hirmus töömees. Korgita radikad tassib sul vahtraseemneid täis. Pane Katal kõik karteripääsud raudselt kinni, kaltsupunnid järab ära. Mu motal oli siduri-tähikuvahe samuti täis topitud, kuigi seal üsna õline toimetada. Ja kass teda ei taha- magavad või ninad koos. Keldris õunakastitäie riivib paari päevaga pudiks. Vist ainult mahla tahab. Armas loom küll aga poeta vaenlase territooriumile...
pen.skar kirjutas
Ja kass teda ei taha- magavad koos.

Millise vaenlase juurde veel.... Smile
See jah uhke töömees hiir.
Tassis mul õhtuga poes müüa olevad lindude rasvapallide(see nn rähni pallide kott, sellised pöidla suurused pallid) koti tühjaks. Kott oli riputatud laealla ketijupi külge. Kuna selle läheduses oli ka riidenagi siis leidis ta võimaluse kuidas kõigest sõltumatta kotini jõuda ja jupphaaval kott tühjendada.
Ühe laste jõulukommipaki tassis ka peaaegu tühjaks. Sellest komplektist leidsi kusagil kümmekond kommi üles ja see sai ka hiirele saatuslikus. Oli teine mul mitu korda lõksust pääsend ja luugi lahti tegemine oli tal juba käpas. Virutas toidu ja kadus.
Saatuslikuiks said kommid sellega, et kuulsin krõbinat ja sain peagi selgeks kus see tuleb. Esimene asi mis pähe kargas oli Mägi-Aivari teip millega krõbiseva karbi kõik mulgud kähku kinni teipisin ja karbi koos tegelasega majast minema toimetasin.
Kuna konkreetsel hiire liigil on mõningad rekordid koju tagasi tulemisega, siis seekord panin auto käima ja tarisin ta 5km eemale. Enam ei tulnud tagasi. Mõnel varasemal katsel tuli tagasi.
Seega, kui vaenlase hoovipeale lähed viima, siis vii kaugema vaenlase hoovile. Muidu tuleb tagasi. Big Grin

Teisi hiireliike olen niisama kohaliku metsa tassinud. Nii 7-10tk aastas. Ei ole vaja kaugele viia.
Karvikule...
 siis vii kaugema vaenlase hoovile.
Kaugel kfr kass Sinust elab Big Grin Big Grin Big Grin
OK .Jälle kisub teemast mööda,nii vaikselt ,libamisi
Kass elab minust vist umbes 160km. Peaks piisama. Big Grin
Aga nagu ma siinsetest teemadest aegajalt välja olen lugenud, siis ta suhtleb aktiivselt kf Valdoga ja Väätsale mul tihedamalt asja. Ma viin tema kätte. Annab edasi kui kohtuvad. Big Grin
(06-10-2016, 22:59 PM)karvik Kirjutas: [ -> ]Kass elab minust vist umbes 160km. Peaks piisama. Big Grin
Aga nagu ma siinsetest teemadest aegajalt välja olen lugenud, siis ta suhtleb aktiivselt kf Valdoga ja Väätsale mul tihedamalt asja. Ma viin tema kätte. Annab edasi kui kohtuvad. Big Grin

Tänan pakkumast! Aga võid jätta lihtsalt Põlva Postkontorisse, saan sealt kätte. Väiksemad kogused aga võib saata Smartpostiga Türi Säästumarketi kappi.
(06-10-2016, 23:14 PM)kass Kirjutas: [ -> ]
(06-10-2016, 22:59 PM)karvik Kirjutas: [ -> ]Kass elab minust vist umbes 160km. Peaks piisama. Big Grin
Aga nagu ma siinsetest teemadest aegajalt välja olen lugenud, siis ta suhtleb aktiivselt kf Valdoga ja Väätsale mul tihedamalt asja. Ma viin tema kätte. Annab edasi kui kohtuvad. Big Grin

Tänan pakkumast! Aga võid jätta lihtsalt Põlva Postkontorisse, saan sealt kätte. Väiksemad kogused aga võib saata Smartpostiga Türi Säästumarketi kappi.

Ärge unustage juustukera kaasa panna. Big Grin Big Grin Big Grin
treial krõbistas sõrmedele tavalise m6 keerme kuhu peaksin määrdenipli panema.Käisin tööriistamarketis uurimas ja neil kapitalisti omad ja no keelduvad igasugusest koostööst http://www.tööriistamarket.ee/et/m%C3%A4...-mm-100-tk ,pm kaubamaja pakub sama keermega https://www.pmkaubamaja.ee/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_images.tpl&product_id=4525&category_id=644&option=com_virtuemart&Itemid=20&lang=et hui snaez kelle omad kas kapitalist või vasja.Teab keegi targem mis keere vasjal on?Poe veel sauele ega alvesse jõudnud uurima.
Uus el. juhtmete komplekt VAZ 21011 jaoks. Seisnud niiskes ja kattunud musta hallituse? laikudega. Lapiga puhastamine on vaevaline. Äkki on kellelgi idee, mis lahuses leotada tervet juhtmekomplekti, et saaks puhtaks/uueks?
(07-10-2016, 15:36 PM)muska71 Kirjutas: [ -> ]treial krõbistas sõrmedele tavalise m6 keerme kuhu peaksin määrdenipli panema.

Kõigepealt pane see treial lipsupidi spindli vahele et mõtleks natuke elu üle järgi, seejärel võin M6 keermega nö remontmõõdus nipleid omast laost otsida, leidub mul neid kindlasti aga mitut vaja? Kas keere koonusega või tegi nö tavalise?    Või on sul lihtsam üle puurida ja uuesti keermestada nö standardi peale?    

http://www.mafa.ee/maardeniplid
(07-10-2016, 20:03 PM)mlsluik Kirjutas: [ -> ]
(07-10-2016, 15:36 PM)muska71 Kirjutas: [ -> ]treial krõbistas sõrmedele tavalise m6 keerme kuhu peaksin määrdenipli panema.

Kõigepealt pane see treial lipsupidi spindli vahele et mõtleks natuke elu üle järgi, seejärel võin M6 keermega nö remontmõõdus nipleid omast laost otsida, leidub mul neid kindlasti aga mitut vaja? Kas keere koonusega või tegi nö tavalise?    Või on sul lihtsam üle puurida ja uuesti keermestada nö standardi peale?    

http://www.mafa.ee/maardeniplid

Täpset kogust veel ei tea,aga 10 kanti vast.Riiulist võetud tava polt keeras kenasti sisse juu siis tavaline keere.Pole veel otsustanud kas üle puurida või mida teen.
Kas ma olen ainuke kellele kohale ei jõua milles probleem on? Big Grin
Sekundeerin.