automoto.ee foorumid

Täisversioon: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Venemaal tehtud Kuuba rumm?
Kuigi iial ei tea, elu on täis üllatusi.
(30-05-2017, 22:56 PM)mlsluik Kirjutas: [ -> ]Küsimus laiale ringile, mida veeti säänsete vaatidega ennemuistsel aal? ...
Ei tea, aga huvitav "barril" on see küll. Prodintorg ja Kuubalt vedas? Mida veeti NL ajal Kuubalt sisse, suhkrut ja rummi, no ok, neegreid sattus ka Moskvasse õppima jne. Suhkrut vaevalt tünnis veeti, jääb siis ainult rumm ... nuusuta korralikult.
(30-05-2017, 23:32 PM)Marko Kirjutas: [ -> ]Venemaal tehtud Kuuba rumm?
Kuigi iial ei tea, elu on täis üllatusi.

No siis järgmiseks pakuks et venest läks nende vaatidega
solidool ja samade vaatidega tuli rumm tagasi sellepärast ta nii sita maitsega oligi...
Kasutage Googlet: mingi või, võie, määre; ehk aitab lähemale.
Oskab keegi nõu anda mis masinal kasutati tahhomeetri trossi ГВ-16А ?
pikkus 155cm

Mul on seda vaja seda  ühele pritsuautole veepumba tahhomeetri trossiks.
Kas mehhaanilise tahhomeetri tross pöörleb samas suunas, kui spidomeetril?
huvitav kas sinist diislit enam polegi?olen astaid tutermaalt ostnud ja seal enam pole.
(31-05-2017, 09:05 AM)muska71 Kirjutas: [ -> ]huvitav kas sinist diislit enam polegi?olen astaid tutermaalt ostnud ja seal enam pole.

Küsisin üle: tankur vahetati ja sinine on nüüd sarnaselt teiste tanklatega, samas püstakus.

Maailma muuttuu, veikkoseni...
(30-05-2017, 22:56 PM)Luik Kirjutas: [ -> ]Küsimus laiale ringile, mida veeti säänsete vaatidega ennemuistsel aal?

.........
Tõlgiks natuke :-) :
1. ALIMEC CUBA võtan vabaduse pisut tõlgendada >> alimentos = toit  (toiduainetetööstus)
2. Manteca = või
3. Prodintorg USSR -- monopoly exporter of all foods produced in the USSR

(Minu) järeldus
Nendes 100kg vaadikestes saadeti võid vennalikule Kuuba rahvale, et nad võitluses imperialistlike naabritega alla ei annaks.
*ei pretendeeri absoluutselt tõele.
(31-05-2017, 12:17 PM)nunu Kirjutas: [ -> ]
(30-05-2017, 22:56 PM)uik Kirjutas: [ -> ]Küsimus laiale ringile, mida veeti säänsete vaatidega ennemuistsel aal?
...

...(Minu) järeldus
Nendes 100kg vaadikestes saadeti võid vennalikule Kuuba rahvale, et nad võitluses imperialistlike naabritega alla ei annaks.
*ei pretendeeri absoluutselt tõele.
Kuna kodumaine võieksport ammustel aegadel toimus analoogses tünnis, siis võib päris tõene järeldus olla.
[Pilt: v6itynn-pisipilt.jpg]
(31-05-2017, 09:41 AM)v6sa Kirjutas: [ -> ]
(31-05-2017, 09:05 AM)muska71 Kirjutas: [ -> ]huvitav kas sinist diislit enam polegi?olen astaid tutermaalt ostnud ja seal enam pole.

Küsisin üle: tankur vahetati ja sinine on nüüd sarnaselt teiste tanklatega, samas püstakus.

Maailma muuttuu, veikkoseni...
kui käisin oli tankur endine,aga suletud,ka kaardimakse automaaat ei pakkunud.googeldasin pisut ja paistab,et saue olerex vist müüb.
(31-05-2017, 08:57 AM)h2rra Kirjutas: [ -> ]Kas mehhaanilise tahhomeetri tross pöörleb samas suunas, kui spidomeetril
Pöörlemissuund ei oma tähtsust
Otsad erinevad tavalisest spido trossist
[attachment=63441]
Mul nii lühike... Smile

[Pilt: 1]
(31-05-2017, 14:25 PM)muska71 Kirjutas: [ -> ]
(31-05-2017, 09:41 AM)v6sa Kirjutas: [ -> ]
(31-05-2017, 09:05 AM)muska71 Kirjutas: [ -> ]huvitav kas sinist diislit enam polegi?olen astaid tutermaalt ostnud ja seal enam pole.

Küsisin üle: tankur vahetati ja sinine on nüüd sarnaselt teiste tanklatega, samas püstakus.

Maailma muuttuu, veikkoseni...
kui käisin oli tankur endine,aga suletud,ka kaardimakse automaaat ei pakkunud.googeldasin pisut ja paistab,et saue olerex vist müüb.

Aga automaat ju ei pakugi midagi - sinise saamiseks küsib kõigepealt ID-kaarti ja siis pangakaarti. Ning alles siis hakkab sinisest püstolist midagi voolama. Vähemalt nii toimib Kohatu automaadis.

Täna hommikul  kell 9 olla igatahes automaat täiesti toimiv ja sinine kütus saadaval olnud.

Saue Olerexis oli kuu aega tagasi ka täitsa olemas. Tasub uurida.
Täpselt nii ongi - Sinise kütuse saamiseks tuleb automaati esmalt sisestada ID kaart ja sealt siis hakkab asi edasi hargnema....
Need andmed sinise kütuse ostjate kohta teatavasti MTAle edasi saadetakse. Kas võib julgelt eraisikuna oma tarbeks traktorisse, soojapuhurisse või mu poolest kasvõi lõkkesse osta, pigem väikestes kogustes? Või on oodata MTA külaskäiku, järelepärimisi?
(31-05-2017, 20:41 PM)olli Kirjutas: [ -> ]Need andmed sinise kütuse ostjate kohta teatavasti MTAle edasi saadetakse. Kas võib julgelt eraisikuna oma tarbeks traktorisse, soojapuhurisse või mu poolest kasvõi lõkkesse osta, pigem väikestes kogustes? Või on oodata MTA külaskäiku, järelepärimisi?

Kõik oleneb kogustest. MTA hakkab su vastu huvi tundma kui sa suudad nendeele oma koguste ja tankimiste regulaarsusega silma hakata.
Kas on mingit värvikõvendit, mis sobiks veneaegse pentaftaal PF lakiga?
(01-06-2017, 00:17 AM)tõnn Kirjutas: [ -> ]Kas on mingit värvikõvendit, mis sobiks veneaegse pentaftaal PF lakiga?

Proovi akuhappega, vesilahusega õigemini, saab autopoest. Ma panen oma lakile 3 - 5 kuupsentimeetrit liitri kohta.
(31-05-2017, 20:06 PM)v6sa Kirjutas: [ -> ]
(31-05-2017, 14:25 PM)muska71 Kirjutas: [ -> ]
(31-05-2017, 09:41 AM)v6sa Kirjutas: [ -> ]
(31-05-2017, 09:05 AM)muska71 Kirjutas: [ -> ]huvitav kas sinist diislit enam polegi?olen astaid tutermaalt ostnud ja seal enam pole.

Küsisin üle: tankur vahetati ja sinine on nüüd sarnaselt teiste tanklatega, samas püstakus.

Maailma muuttuu, veikkoseni...
kui käisin oli tankur endine,aga suletud,ka kaardimakse automaaat ei pakkunud.googeldasin pisut ja paistab,et saue olerex vist müüb.

Aga automaat ju ei pakugi midagi - sinise saamiseks küsib kõigepealt ID-kaarti ja siis pangakaarti. Ning alles siis hakkab sinisest püstolist midagi voolama. Vähemalt nii toimib Kohatu automaadis.

jah olen kursis selle tralliga,automaadist valisingi vanasti kütuse liigi- eriotstarbeline,siis id kaart jne.kui viimati käisin siis automaat enam ei pakkunudi sellist valikut ja kummaline see,et kilomeeter eemal eesti moodsaim lüpsilaut kus põkse jalaga segada kumnas.