automoto.ee foorumid

Täisversioon: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Vajan null kuue (VAZ 2106) kella (ajanäitajat). Võib pakkuda isegi 2-3 tk ja peaks olema töökorras. Läheb T-40 uude armatuuri. Asukoht ei oma tähtsust, erineva suurusega kapid on üle Eesti!
(26-02-2016, 13:01 PM)saarrand Kirjutas: [ -> ]Vajan null kuue (VAZ 2106) kella (ajanäitajat). Võib pakkuda isegi 2-3 tk ja peaks olema töökorras. Läheb T-40 uude armatuuri. Asukoht ei oma tähtsust, erineva suurusega kapid on üle Eesti!

Ei usu,et nad seda värinat kannatavad ...  olid vaz`is kah küllaltki kapriissed
(26-02-2016, 15:32 PM)h2rra Kirjutas: [ -> ]
(26-02-2016, 13:01 PM)saarrand Kirjutas: [ -> ]Vajan null kuue (VAZ 2106) kella (ajanäitajat). Võib pakkuda isegi 2-3 tk ja peaks olema töökorras. Läheb T-40 uude armatuuri. Asukoht ei oma tähtsust, erineva suurusega kapid on üle Eesti!

Ei usu,et nad seda värinat kannatavad ...  olid vaz`is kah küllaltki kapriissed

John Deere traktoris tekkisid ka probleemid, alates sellega, et ülemus pahandas (miks VAZ kell on uhkes masinas, kui tahad siis ostame sulle traktori kus on kell peal) lõpetades sellega et jäi iga päev 5 min maha...
(26-02-2016, 15:32 PM)h2rra Kirjutas: [ -> ]
(26-02-2016, 13:01 PM)saarrand Kirjutas: [ -> ]Vajan null kuue (VAZ 2106) kella (ajanäitajat). Võib pakkuda isegi 2-3 tk ja peaks olema töökorras. Läheb T-40 uude armatuuri. Asukoht ei oma tähtsust, erineva suurusega kapid on üle Eesti!

Ei usu,et nad seda värinat kannatavad ...  olid vaz`is kah küllaltki kapriissed

Mul on vana kabiiniga MTZ-80-s selline kell olnud vähemalt 15 aastat ja töötab siiani.
06 kella surmas ära tema asukoht Vaz`s, kus ta sai kuuma ja niiskust. Hõredas Bellakas pole tal häda midagi.
Tere!

Otsin vanatüübi tunnilugejat traktorile. Endal on olemas selline uuem variant: [Pilt: 245075153743ce_l.jpg]

Aga see ei sobi,sest see osa mis mootorisse istub on liiga pikk.... Kui kellegi seda vaja ja on mulle vastu pakkuda vanemat tüüpi siis vahetame.

Tel. 56 95 60 13
(27-02-2016, 13:16 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas: [ -> ]Tere!

Otsin vanatüübi tunnilugejat traktorile. Endal on olemas selline uuem variant: [Pilt: 245075153743ce_l.jpg]

Aga see ei sobi,sest see osa mis mootorisse istub on liiga pikk.... Kui kellegi seda vaja ja on mulle vastu pakkuda vanemat tüüpi siis vahetame.

Tel. 56 95 60 13
Ma võin eksida, aga selline pikema otsaga sobib T-40-le. Lühemat sorti otsaga tunniluigeja saad kui võtad riiulist MTZ oma. Vähemalt minu masinatel nii on, aga kuna mu MTZ80 on vägagi hübriidne, siis võin eksida. Mul oleks just vaja sellist pikema otsaga lugejat, mis oleks trossi ajamiga...
Tere.
Ega kellelgi üle jäänud pole selliseid detaile nagu punase ringi sees.

http://album.ee/node/29448399/50349723

Kolimiste tõttu on osad detailid kadunud.

Tel 51neli1084 või pm siia.
Otsin projekti doonoriks mittetöökorras printerit, mudel ei oma tähtsust. Hea kui asuks Elva-Tartu-Tallinn piires. pakkumised ps või mikk9207@hot.ee
Oleks tarvis vanaaegsele käsi puurmasinale padrunit. Probleem on aga selles, et spindlis olev kooniline auk on 4 kandlinine. Selline, et vanad vindlavända otsa käivad puurid istuvad otse spindlisse. Seega peaks olema spindlisse minev saba püramiidi kujuline

[Pilt: 200px-Drill_shank_brace.jpg]

Tekkis tahtmine katsetada, kuidas selline aparaat ka toimib, aga spindli auk valmistas ebameeldiva üllatuse. Ehk vedeleb kellelgi mõni selline vana padrun. Või oskab soovitada mõnda muud lahendust.

5070359
(01-03-2016, 02:05 AM)jawa354 Kirjutas: [ -> ]Tekkis tahtmine katsetada, kuidas selline aparaat ka toimib, aga spindli auk valmistas ebameeldiva üllatuse. Ehk vedeleb kellelgi mõni selline vana padrun. Või oskab soovitada mõnda muud lahendust.

5070359

Vii võll treiali kätte, paneb sulle sinna normaalse padruni otsa Smile
Ostad poest morse1 sabaga padruni ja freesija teeb kandid peale.
Õhtal kui meeles on siis vaatan - oli küll säärane asi olemas ning minule üleliigne.
Võid üle helistada 58131553 ca.20.00 ajal.

Ats.
Ats, kellele see viimane teade mõeldud oli? Teema pikkust arvestades võib telefon õhtul päris kuumaks minna. Mulgi tekkis lootus Toungue
selle puurpingi jullat mõtlesin - ei luba miskit, kuid vaatan üle. Mõni aasta tagasi justkui nägin.
H2rra, broneeriks ka riiuleid 6tk. näiteks. Või isegi rohkem, kui veel saadaval on. Kas neil on vaheplaadid ka kõigil olemas? Mis mõõtudega ja mis hind on? Kui tugevad ja stabiilsed nad on? Kui palju raskust võiks umbes kannatada ilma lisatoestuseta ülemisele riiulile laduda?
Tere tere

Kas ehk kellelgi on jäänud üle sellist 3 - 4mm paksust metallplaati nii kusagil 1m2 suurust ja kaks tükki. Võib ka olla ribasid, keevitus/relakas olemas, et sobivaks teha.

Ülimalt hea oleks kui saaks Kesk-Eesti kandist, või kui keegi kaugem kellel on siitkandist mööda sõidaks. Ise paiknen Türi - Paide vahel aga paarkümmend kilomeetrit siia/sinna ei mängi rolli...

Tasuta ei taha...
(07-03-2016, 19:17 PM)nustu826 Kirjutas: [ -> ]Tere tere

Kas ehk kellelgi on jäänud üle sellist 3 - 4mm paksust metallplaati nii kusagil 1m2 suurust ja kaks tükki. Võib ka olla ribasid, keevitus/relakas olemas, et sobivaks teha.

Ülimalt hea oleks kui saaks Kesk-Eesti kandist, või kui keegi kaugem kellel on siitkandist mööda sõidaks. Ise paiknen Türi - Paide vahel aga paarkümmend kilomeetrit siia/sinna ei mängi rolli...

Tasuta ei taha...

Türil ju Metre ja Paides Masinatehas ja neid peaks seal kandis veel olema.Kui sealt ei saa siis võib mu poole pöörduda,asun Tallinnas
Ega kusagil ei vedele oksapurustaja tööorganit, st. ketast? Või on kellelgi miljoni dollari idee, millest ja kuidas seda lihtsa vaevaga teha?
Mõttes on aastaid paremaid aegu ootav poolik kreissae projekt muuta oksapurustaja projektiks. Mõnekilovatine mootor, võll ning jalad olemas. Vaja oleks midagi võlli otsa pista ja selle järgi kolu ümber ehitada.