automoto.ee foorumid

Täisversioon: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Piiratud eelarvega kastiauto projekt otsib endale uut porte kasti, 7,2-7,4m vaheraam 0,80 lai. Põrand/põhi võib remonti vajada, värvida oskame, aga see va rauavärk võiks ikka remonti-vahetust mittevajav olla.
Mida Tartule lähemal, seda parem.
Lammutuste hinnakiri kipub eelarvest välja, 3k€ eest pakutakse kaste ka koos autoga.
Mul oleks säherdusele 2000a Diisel 2.0 66kw Mazda 323le generaatorit tarves.

[Pilt: 24745739d895a4_l.jpg]
ksf V6sa rauahunnikus oli sellise kerega mazda. Vaata kõrvalrubriiki.
Kesk Eestis(Paide - Türi lähiümbrus) oleks kiirelt vajaka üks väiksem pakk heina nagu neid vanasti tehti. Peetavad 3 jänest tahaksid öösiti kah natuke nosimist.... Päeval jooksevad vabalt ringi ja toidavad ennast ise....
Ei anta siit ei heina ega põhku. Kassil muidugi on aga ta lihtsalt ei anna.
Big Grin
(23-08-2016, 20:12 PM)Marko Kirjutas: [ -> ]Ei anta siit ei heina ega põhku. Kassil muidugi on aga ta lihtsalt ei anna.
Big Grin

Kass räägib, et on aga mina küll ei usu, et tal midagi üldse on peale suure suu Big Grin
(23-08-2016, 20:44 PM)Qunts Kirjutas: [ -> ]
(23-08-2016, 20:12 PM)Marko Kirjutas: [ -> ]Ei anta siit ei heina ega põhku. Kassil muidugi on aga ta lihtsalt ei anna.
Big Grin

Kass räägib, et on aga mina küll ei usu, et tal midagi üldse on peale suure suu Big Grin

Mis te siin jutustate! Kassil siis mõni suur suu. Vaadake millised lõuad on koertel. Big Grin
Teate, mina annaks küll heina jänestele, aga mul pole. Ja erinevalt kassist pole mul ka suurt populaarsust. Aga eks aeg parandab haavad.
Kui kellelgi vedeleb ülearune 12V jahutusventikas, mille eest palju ei taha, siis oleksin huvitatud. Ventikas võiks soovitavalt olla ümmarguse raami sees et oleks lihtsam paigaldada. Auto mark ei ole tähtis, samuti ei ole läbimõõt väga oluline, niikuinii peab sobitama. Läheb projekti:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=49877
Postituses #14 on vana ventikas näha, pärit Volvolt, marki peast ei ütle. Vana vent käis talv otsa ilusti ja kärvas kevadisel hakkepuiduga katsetamisel kui soojusvaheti temperatuur liiga kõrgele tõusis. Vent töötab mul 5V toitega väikestel pööretel, nii et hullu vatti ta normaalses olukorras ei saa.
(24-08-2016, 21:58 PM)kass Kirjutas: [ -> ]
(23-08-2016, 20:44 PM)Qunts Kirjutas: [ -> ]
(23-08-2016, 20:12 PM)Marko Kirjutas: [ -> ]Ei anta siit ei heina ega põhku. Kassil muidugi on aga ta lihtsalt ei anna.
Big Grin

Kass räägib, et on aga mina küll ei usu, et tal midagi üldse on peale suure suu Big Grin

Peamiselt Markole - heina ei ole (ja kui oleks, siis tõesti ei annaks)! Põhku on, ei salga, aga tõesti ei anna!
Quntsile, kuigi see nagu nii ei usu - on näiteks koera sõnnikut ja tammetõrusid, huvilistele, kes kohale tulevad ja kokku korjavad - tasuta saadaval! Ja suu on mul väike, klassikaline antiik-kreeka hellenistlik suu!
Jürkmanile - klassikaline antiik-kreeka hellenistlik suu, see ei ole mitte järjekordne kassi " raskestimõistetav jaburdus", vaid suu on sama lai kui nina.
Mahnole - kassi kuulsus, see on umbes nagu kassikuld, pole s...tagi väärt. Ja heina pole Sul seepärast, et oled lahke kohe kõike lubama ja jagama, sealhulgas isegi heina, mida Sul isegi pole. Minul ka ei ole, aga ma ikkagi ei luba ega anna ka! Õpi mees, tee oma järeldused ja võid edaspidi isegi heina omanikuks saada...

Kass, ega sa oma olematut heina ometi hauda kaasa võtta taha?
(24-08-2016, 22:43 PM)Mahno Kirjutas: [ -> ]
(24-08-2016, 21:58 PM)kass Kirjutas: [ -> ]Minul ka ei ole, aga ma ikkagi ei luba ega anna ka! Õpi mees, tee oma järeldused ja võid edaspidi isegi heina omanikuks saada...

Kass, ega sa oma olematut heina ometi hauda kaasa võtta taha?

See lõhnab selle järele:

[Pilt: file_107.jpg]

Aga kas see läheb arvesse kui hein on, aga ei niida ja kellegile ei anna?
(24-08-2016, 22:43 PM)Mahno Kirjutas: [ -> ]Kass, ega sa oma olematut heina ometi hauda kaasa võtta taha?

Hea mõte! Miks ma ei võiks igavesele unele suikuda värskel lõhnaval heinal pikutades, selmet et tärpentinilõhnalisel höövlilaastul vedeleda ja vaevelda!?  Cool
(24-08-2016, 23:31 PM)kass Kirjutas: [ -> ]
(24-08-2016, 22:43 PM)Mahno Kirjutas: [ -> ]Kass, ega sa oma olematut heina ometi hauda kaasa võtta taha?

... selmet et tärpentinilõhnalisel höövlilaastul vedeleda ja vaevelda!?  Cool

Tamm kestab kauem, kuid mänd on tervislikum.   Big Grin
Kurja küll. Olen kõik Kassiga seoses olevad teemad läbi lugenud. Kassitoidud, poegimine, hooldus, paaritumine, palderjan, ... kõik on selge. Siiani aga pole aru saanud, mis fenomen konkreetse Kassiga on?
Igas jumala foorumis on oma nn.KASS Big Grin .Me ise võimendame sellist anomaaliat Smile Smile
(25-08-2016, 09:41 AM)linnuke Kirjutas: [ -> ]Igas jumala foorumis on oma nn.KASS Big Grin .Me ise võimendame sellist anomaaliat Smile Smile

Ära siis võimenda! See lind, kes nii vara hommikul laulab, võib õhtuks olla juba tead küll kus!
(24-08-2016, 23:31 PM)kass Kirjutas: [ -> ]
(24-08-2016, 22:43 PM)Mahno Kirjutas: [ -> ]Kass, ega sa oma olematut heina ometi hauda kaasa võtta taha?

Hea mõte! Miks ma ei võiks igavesele unele suikuda värskel lõhnaval heinal pikutades, selmet et tärpentinilõhnalisel höövlilaastul vedeleda ja vaevelda!?  Cool

Kass ja heinad- kes neid suudab lahuta.....
Kui järelkasv aega teenis sai käia kaks korda nädalas ahju kütmas ja kassi söötmas. Ja kui ükskord krõbeda külmaga kass enam kutsumise peale lakast alla ei tulnud sai murega otsima mindud. Kass oli teinud omale heintesse paarikümne sm sügavuse augu ja magas seal keras, omal seljas paarisentimeetrine kiht härmatist. Katsumise peale hakkas vaikselt liigutama, hääl tuli ka paari tunni pärast tagasi ja elab siiamaani õnnelikult edasi. Nii et kassilt heinte rekvireerimine on sama nagu naise Dormeo madratsilt mahakeeramine....
(25-08-2016, 09:58 AM)kass Kirjutas: [ -> ]
(25-08-2016, 09:41 AM)linnuke Kirjutas: [ -> ]Igas jumala foorumis on oma nn.KASS Big Grin .Me ise võimendame sellist anomaaliat Smile Smile

Ära siis võimenda! See lind, kes nii vara hommikul laulab, võib õhtuks olla juba tead küll kus!

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Väga hea..
Aru ma ei taipa, mis see "nutumüürilt" oodatav asi siis nüüd on? Kas kellelgi on hädasti kassi vaja: triibulist, halli, vöödilist Cool
Kui on palju soovijaid, siis tuleb ikka enampakkumine teha. Võimalus on ka rentida.
[Pilt: traktor.png]