automoto.ee foorumid

Täisversioon: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tegemist pole küll vidinaga, aga otsin vihjeid, kus vedeleb või on müügiks pakkuda 36m pikka nõukogude päritolu kaarhalli. Võib olla lahti võetud ja osaliselt mittekomplektne. Asukoht ei oma tähtsust, küllaga hind!
Selline nagu pildil (pilt laenatud internetist):
[attachment=61323]
(09-01-2017, 13:57 PM)saarrand Kirjutas: [ -> ]Tegemist pole küll vidinaga, aga otsin vihjeid, kus vedeleb või on müügiks pakkuda 36m pikka nõukogude päritolu kaarhalli. Võib olla lahti võetud ja osaliselt mittekomplektne. Asukoht ei oma tähtsust, küllaga hind!
Selline nagu pildil (pilt laenatud internetist):
Valgamaal Leebiku külas seisab üks trööstitu kaarhall! Aeg teeb seal oma tööd, omaniku ma ise ei tea.
(09-01-2017, 15:34 PM)JaakH Kirjutas: [ -> ]
(09-01-2017, 13:57 PM)saarrand Kirjutas: [ -> ]Tegemist pole küll vidinaga, aga otsin vihjeid, kus vedeleb või on müügiks pakkuda 36m pikka nõukogude päritolu kaarhalli. Võib olla lahti võetud ja osaliselt mittekomplektne. Asukoht ei oma tähtsust, küllaga hind!
Selline nagu pildil (pilt laenatud internetist):
Valgamaal Leebiku külas seisab üks trööstitu kaarhall! Aeg teeb seal oma tööd, omaniku ma ise ei tea.

Kahju, et täpsemat kontakti ei tea. Kas seisab tühjana juba ammu? Peaks minema kohapeale asja uurima...
Omanik olla on uhke ja hää. Otsisin ka vahepeal ühte pisikest hoonet ja väikest maalappi, kus saaks üht ja teist toimetada, aga need asjad, mis kuskil kinnisvaraportaalides pakkumisel olid, jäid hinna poolest kättesaamatusse kaugusesse. Ja lagunevad rahulikult edasi. Kurb.
(09-01-2017, 15:52 PM)saarrand Kirjutas: [ -> ]
(09-01-2017, 15:34 PM)JaakH Kirjutas: [ -> ]
(09-01-2017, 13:57 PM)saarrand Kirjutas: [ -> ]Tegemist pole küll vidinaga, aga otsin vihjeid, kus vedeleb või on müügiks pakkuda 36m pikka nõukogude päritolu kaarhalli. Võib olla lahti võetud ja osaliselt mittekomplektne. Asukoht ei oma tähtsust, küllaga hind!
Selline nagu pildil (pilt laenatud internetist):
Valgamaal Leebiku külas seisab üks trööstitu kaarhall! Aeg teeb seal oma tööd, omaniku ma ise ei tea.

Kahju, et täpsemat kontakti ei tea. Kas seisab tühjana juba ammu? Peaks minema kohapeale asja uurima...
eks tuleb kohalike jotade käest uurida
Kinnistu omaniku sai minuarust mõne euru eest teada kui maaameti lehelt vastav päring teha...
Maaametist katastri nr ja siis kinnistusraamatust päring. 1€
(09-01-2017, 21:56 PM)tanel. Kirjutas: [ -> ]Maaametist katastri nr ja siis kinnistusraamatust päring. 1€

Jaak äkki oskab katastri nr välja otsida,  kuna teab täpsemalt asukohta ...
(09-01-2017, 22:28 PM)saarrand Kirjutas: [ -> ]
(09-01-2017, 21:56 PM)tanel. Kirjutas: [ -> ]Maaametist katastri nr ja siis kinnistusraamatust päring. 1€

Jaak äkki oskab katastri nr välja otsida,  kuna teab täpsemalt asukohta ...

Kas see 
http://xgis.maaamet.ee/maps/XGis?app_id=...08.7626953http://
Õhtust!

Juhuslikult sai ksf. saagi remonditud ja vajadus tekkis Husqvarna 136,137 plaadikinnituse kaane järgi,(juhtplaadi kinnituskaas,veotähiku kaan,kaas  jne....... kuidas keegi kutsub). Hea oleks kui saaks kasutuskõlbuliku osa. Keda raha ei huvita võib saada mõne mulle üleliigse mootorsae osa.

tel. 56 95 60 13
(09-01-2017, 22:46 PM)Meistrimees Kirjutas: [ -> ]
(09-01-2017, 22:28 PM)saarrand Kirjutas: [ -> ]
(09-01-2017, 21:56 PM)tanel. Kirjutas: [ -> ]Maaametist katastri nr ja siis kinnistusraamatust päring. 1€

Jaak äkki oskab katastri nr välja otsida,  kuna teab täpsemalt asukohta ...

Kas see 
http://xgis.maaamet.ee/maps/XGis?app_id=...08.7626953http://

just
Oleks vaja kaubaaluseid, standartseid 0,8x1,2m, (võivad olla ka 1,0x1,2m)markeering ei ole oluline, küll aga tugevus, ehk siis hõreda laudise ja väikese klotsiga aluseid väga ei taha.
Vaja oleks ka aluse "kraesid", ehk kõrgendusi, jälle sama, ilu pole oluline, peaasi, et terved ja tugevad.
Kui kellelgi on alles jäänud 1tn plastmahuti ümbert metallraamiga aluseid, siis need sobiks ka.
Või on kellelgi lausa metallist nn utiilikonteinereid pakkuda mõistliku hinnaga? need kus keskmistest aasadest sai tõsta ja külgmistest tõstes kast pooldus ja tühjenes.
tasuta ei pea olema, aga võivad olla.
pakkumised ps või 5O 2B243
Ehk kellegil on üle MTZ 80/82 Lühikesi aisapikendusi. Just nii. Lühikesi, mitte pikkasid. Võin vahetada pikkade pikenduste vastu. 
Kirjutage julgelt erasõnumisse.
(12-01-2017, 21:13 PM)Necro Kirjutas: [ -> ]Ehk kellegil on üle MTZ 80/82 Lühikesi aisapikendusi. Just nii. Lühikesi, mitte pikkasid. Võin vahetada pikkade pikenduste vastu. 
Kirjutage julgelt erasõnumisse.

Need on üsna haruldased asjad kahjuks....
Kas hpm'is või võrus olid alles täiesti letikaup viimati... Kus täpsemalt ei mäleta.
(12-01-2017, 20:44 PM)hulgus Kirjutas: [ -> ]Oleks vaja kaubaaluseid, standartseid 0,8x1,2m, (võivad olla ka 1,0x1,2m)markeering ei ole oluline, küll aga tugevus, ehk siis hõreda laudise ja väikese klotsiga aluseid väga ei taha.
Vaja oleks ka aluse "kraesid", ehk kõrgendusi, jälle sama, ilu pole oluline, peaasi, et terved ja tugevad.
Kui kellelgi on alles jäänud 1tn plastmahuti ümbert metallraamiga aluseid, siis need sobiks ka.
Või on kellelgi lausa metallist nn utiilikonteinereid pakkuda mõistliku hinnaga? need kus keskmistest aasadest sai tõsta ja külgmistest tõstes kast pooldus ja tühjenes.
tasuta ei pea olema, aga võivad olla.
pakkumised ps või 5O 2B243

Plastmahuteid (IBC) müüakse ju 5€/tk (või oli 10€, rohkem mitte), nende leidmine ei tohiks küll probleem olla.
Ma tean, et Keilast ja Raplast on neid saada, kui vaja, kirjuta PS, hangin mingid kontaktid.
(12-01-2017, 21:27 PM)saarrand Kirjutas: [ -> ]
(12-01-2017, 21:13 PM)Necro Kirjutas: [ -> ]Ehk kellegil on üle MTZ 80/82 Lühikesi aisapikendusi. Just nii. Lühikesi, mitte pikkasid. Võin vahetada pikkade pikenduste vastu. 
Kirjutage julgelt erasõnumisse.

Need on üsna haruldased asjad kahjuks....

Kui aidavõtme üles leian siis on mul 2 pikendust olemas.... Tõsi küll ühel on see kuulliigend jumala rahuga välja saetud. (Pragu on vahel muidu vb saaks asja) Teine on ok. Tõin vanametallist aastaid tagasi et T 16le lisapikendused teha. Tüdinesin sellest 16 .st ja müüsin maha. Praegusel 16-l pole rippsüsteemi, nii et üle!
(12-01-2017, 23:39 PM)zazik Kirjutas: [ -> ]
(12-01-2017, 20:44 PM)hulgus Kirjutas: [ -> ]Oleks vaja kaubaaluseid, standartseid 0,8x1,2m, (võivad olla ka 1,0x1,2m)markeering ei ole oluline, küll aga tugevus, ehk siis hõreda laudise ja väikese klotsiga aluseid väga ei taha.
Vaja oleks ka aluse "kraesid", ehk kõrgendusi, jälle sama, ilu pole oluline, peaasi, et terved ja tugevad.
Kui kellelgi on alles jäänud 1tn plastmahuti ümbert metallraamiga aluseid, siis need sobiks ka.
Või on kellelgi lausa metallist nn utiilikonteinereid pakkuda mõistliku hinnaga? need kus keskmistest aasadest sai tõsta ja külgmistest tõstes kast pooldus ja tühjenes.
tasuta ei pea olema, aga võivad olla.
pakkumised ps või 5O 2B243

Plastmahuteid (IBC) müüakse ju 5€/tk (või oli 10€, rohkem mitte), nende leidmine ei tohiks küll probleem olla.
Ma tean, et Keilast ja Raplast on neid saada, kui vaja, kirjuta PS, hangin mingid kontaktid.

kui virumaal ühe tonnise plastiku pakkumine on siis oleks huvitatud. 5160930 või meilile
(13-01-2017, 18:12 PM)JaakH Kirjutas: [ -> ]
(12-01-2017, 21:27 PM)saarrand Kirjutas: [ -> ]
(12-01-2017, 21:13 PM)Necro Kirjutas: [ -> ]Ehk kellegil on üle MTZ 80/82 Lühikesi aisapikendusi. Just nii. Lühikesi, mitte pikkasid. Võin vahetada pikkade pikenduste vastu. 
Kirjutage julgelt erasõnumisse.

Need on üsna haruldased asjad kahjuks....

Kui aidavõtme üles leian siis on mul 2 pikendust olemas.... Tõsi küll ühel on see kuulliigend jumala rahuga välja saetud. (Pragu on vahel muidu vb saaks asja) Teine on ok. Tõin vanametallist aastaid tagasi et T 16le lisapikendused teha. Tüdinesin sellest 16 .st ja müüsin maha. Praegusel 16-l pole rippsüsteemi, nii et üle!
Kui eelmine huviline ei soovi,  siis võib mulle pakkuda,  kui tegemist on lühikeste pikendusega!
(16-01-2017, 21:29 PM)saarrand Kirjutas: [ -> ]
(13-01-2017, 18:12 PM)JaakH Kirjutas: [ -> ]
(12-01-2017, 21:27 PM)saarrand Kirjutas: [ -> ]
(12-01-2017, 21:13 PM)Necro Kirjutas: [ -> ]Ehk kellegil on üle MTZ 80/82 Lühikesi aisapikendusi. Just nii. Lühikesi, mitte pikkasid. Võin vahetada pikkade pikenduste vastu. 
Kirjutage julgelt erasõnumisse.

Need on üsna haruldased asjad kahjuks....

Kui aidavõtme üles leian siis on mul 2 pikendust olemas.... Tõsi küll ühel on see kuulliigend jumala rahuga välja saetud. (Pragu on vahel muidu vb saaks asja) Teine on ok. Tõin vanametallist aastaid tagasi et T 16le lisapikendused teha. Tüdinesin sellest 16 .st ja müüsin maha. Praegusel 16-l pole rippsüsteemi, nii et üle!
Kui eelmine huviline ei soovi,  siis võib mulle pakkuda,  kui tegemist on lühikeste pikendusega!
Ma juba enam-vähem sain, mis tahtsin. Seega laske vabalt. Smile