automoto.ee foorumid

Täisversioon: 13/14 lehtvõti tuvastada
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere. Kas kellelgil tuleb ette, mille kelle komplekti kuuluda võiks?

[Pilt: large_29663727_LYJk.jpg]
[Pilt: large_29663729_QdF3.jpg]
[Pilt: large_29663731_heEg.jpg]
[Pilt: large_29663733_HCCd.jpg]
Päris kõvasti on poldid kinni olnud..... Rolleyes
Vanasti kutsuti "sahavõti". Ju ta kusagilt adra kastist pärit on.
Kindlasti on müügiks, see tänapäeval juba tefitsiitne värk, sest kõik on ära vistud.
(16-02-2017, 21:14 PM)motamees Kirjutas: [ -> ]Vanasti kutsuti "sahavõti". Ju ta kusagilt adra kastist pärit on.
Kindlasti on müügiks, see tänapäeval juba tefitsiitne värk, sest kõik on ära vistud.

T 40 oli igasugu kavalaid kõverikke mul samuti selliseid paar tükki ka. T -40 pihusti võti oli siuke erilinealles hiljuti komistasin tema otsa.
Ei ole pihustivõti - see on teises tasapinnas kõver, 27 mõõdus ja otsas on 17 silmus.
No mulle jäi mulje küll, et paljud odavamad/lihtsamad Vene laiatarbe lehtvõtmed olid "ühekordseks kasutamiseks". Näiteks mis olid jalgrattaga kaasas, oligi nii et ühe korra keerasid ja juba viskas üle. Big Grin Samas mis olid ikka töö tegemiseks mõeldud võtmed, need andsid silmad ette paljudele praeguse aja müügil olevatele võtmetele.
Millal tuli 13 mm kasutusse? Umbes Ziguliga, aga traktorite-autodega nii robustset ühes polnud. Farmiseadmetega, kuivatiga, hobumasinad?
Siin üks jutt võtmetest. https://www.drive2.ru/l/5636489/
Hobumasinad ja autod, traktorid välistaks. Kui kolmteist käibele tuli siis hobumasinaid toodi sisse sõbralikest sotsmaadest, aga võti ju puhtatõuline venelane. Autod, traktorid omasid tunduvalt sirgemaid võtmeid. Kõverikke olen näinud,aga mitte kolmeteist. Peab jääma sinna haakeriistade valdkonda. Või on äkki raudteelt pärit?