automoto.ee foorumid

Täisversioon: ET-600 kaubik
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Väikeveok ET-600 kerenumbriga 25(vist)

Toodetud 1965-1969 kokku 35 tk ETKVL Autobaasis
Konstruktor Roman Bertelov
Mootor MeMZ-966 V4 OHV, õhkjahutus
Töömaht 887cc
Võimsus 30HP
Kütus bensiin
Roolikarp M408
Rool M408
Pidurid M408
Rattad M408 5,2x13"
Kandejõud 600kg
Gabariitmõõtmed:
Pikkus 3,5m
Laius 1,4m
Kõrgus 1,8m
Mass 710kg

Alguses näeb ta välja selline:
https://www.youtube.com/watch?v=WMHSMc14C8c
Noh kui sa selle korralikult ära taastad, siis müts maha. Neid pole vist ühtegi enam säilinud. Ikkagi Made in Estonia.
(01-06-2017, 22:20 PM)Formika Kirjutas: [ -> ]Noh kui sa selle korralikult ära taastad, siis müts maha. Neid pole vist ühtegi enam säilinud. Ikkagi Made in Estonia.

Alles on mitu tk. Üks, vähe paremas seisus, aga samuti restaureerimisel/ootel on Virumaa Unicu meestel, üks suhteliselt komplektne ja korralik on Maanteemuuseumis. 

Lisaks on ühes kohas metsa all, kurja eraomaniku silma all üks kabiinijäänus ja vist oli kuskil kellelgi üks kabiin veel.
(01-06-2017, 22:20 PM)Formika Kirjutas: [ -> ]Noh kui sa selle korralikult ära taastad, siis müts maha. Neid pole vist ühtegi enam säilinud. Ikkagi Made in Estonia.

Loodan, et see ei ole ainult minu ponnistus ... ehk õnnestub veel mõned ärgitada ennast liigutama.

Zaziku jutt kõik õige, kabiine olen veel näinud/kuulnud aga "projekte" on hetkel jah kolm. Bertelovi kinnitusel ei olevat seda konkreetset "kongi" olemas, ainumas "kong" olevat temale tehtud ja hetkel Maanteemuuseumis.

Maanteemuuseumis olev isend on restaureeritud aga minu hinnangul on seal mõningaid küsitavusi.

Dad.