automoto.ee foorumid

Täisversioon: Fordi siduritagastus vedru
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Juhtus siis selline asi, et see tagastus vedru kukkus ära ja sidur jäi alla lotendama. Oleks soov see tagasi panna, aga ei leia kuhu seda siis asetada. Küsimus selline, et kuhu käib see siduritagastus vedru? Ise olen seal pedaalide juures mitu korda käinud, kuid asjatult. Masin ise ford escord 1.3 1987.
Sooviks jooniseid või täpset kirjeldust.
Vedru ise selline
Võibolla on sellest joonisest miskit abi?

http://ford.ilcats.ru/part/market/euro/c...010/clid/1

varuosakoode googeldades leidsin sellise lingi ka:

https://www.drive2.ru/l/1318099/
Vedru kukkus ära mingil põhjusel. Näiteks, et ise oli katki või mõni otsa aasadest läks katki.
Ilmselt seda plastikkaart on siis kah vaja. 
Sellepärast ei leiagi.

.
(25-10-2017, 08:02 AM)stihl Kirjutas: [ -> ]Vedru kukkus ära mingil põhjusel. Näiteks, et ise oli katki või mõni otsa aasadest läks katki.
Ilmselt seda plastikkaart on siis kah vaja. 
Sellepärast ei leiagi.

.

Plastik kaar on vajalik siduritrossi sutomaat pingutuseks,vedru istub selle küljes.
Mul see plastik aas seal sektoril puru kuhu vedru üks ots hakkab. Teine ots vist läheb kuhugi metalli külge.
(26-10-2017, 09:18 AM)traktorist MTZ Kirjutas: [ -> ]Mul see plastik aas seal sektoril puru kuhu vedru üks ots hakkab. Teine ots vist läheb kuhugi metalli külge.
Teine ots läheb pedaali külge, arvatavasti pead uue sektori ostma.
No selge, aitäh abi eest. Millaskil ma lähen sinna alla seda asja vaatama ja siis selgub mis seal teha tuleb.
Mis seal veel vaadata on, osta/telli see vidin ära, ei maksa ju palju.

.
(26-10-2017, 11:21 AM)stihl Kirjutas: [ -> ]Mis seal veel vaadata on, osta/telli see vidin ära, ei maksa ju palju.

.

Mul see juba vana masin, millel pole ülevaatust ja lihtsalt sõidan sellega vahel hoovi peal. No nii oma lõbuks. Mul teine masin ka juba õuel, millega teen tähtsamaid sõite. Plaan on see ford üldse maha kanda ja võib-olla isegi vanarauda müüa.
Kas sel samasel fordil ka kuskil bensiini filter on. Karta on et see umbes või oma tegevused lõpetanud, sest mootoril ei ole enam jõudu ja ei saaks bentsu peale. Kuidagi tasa käib ja nagu tahaks välja surra. Selle fordi ostuga oli ka mingine filter pardatšokki jäänud.
Sieral oli filter karburaatori sisendstutsi juures,escordist ei tea ja fiesta oli pritsega,filter eraldi.