automoto.ee foorumid

Täisversioon: In Memoriam Enno Öövel (Veteran)
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kurvastusega tuleb teatada, et meie seast lahkus eile õhtul Eesti vanatehnikaliikumise Grand old man Enno Öövel (28.09.1939 - 29.12.2017).

Meie foorumis oli tuntud ka nime Veteran all.

Kaastunne perele ja kõikidele sõpradele.

[Pilt: 406325t1h9d75.jpg]

[Pilt: 2001-Harley-Davidson-t%C3%BC%C3%BCp-C-19...-Vaino.jpg]


A.
(30-12-2017, 11:35 AM)Aspelund Kirjutas: [ -> ]Kurvastusega tuleb teatada, et meie seast lahkus eile õhtul Eesti vanatehnikaliikumise Grand old man Enno Öövel.

Meie foorumis oli tuntud ka nime Veteran all.

Kaastunne perele ja kõikidele sõpradele.

[Pilt: 406325t1h9d75.jpg]


A.
Ennoga oli väga mõnus suhelda ,(meil (nüüdsiis oli) ühine huvi lennunduse ja mudelismi vastu).Kaastunne omastele.Aga nii see elukene käib.
Kaastunne lähedastele!
Polnud au kohtuda,kuid telefonis suhtlesime aega ajalt
ja sain temalt häid nõuandeid!
Tore mees oli!
Puhka rahus!
Puhka rahus Enno, püüan sinu õpetus sõnade järgi toimetada.
Kaastunne lähedastele,aeg ajalt astus ikka töökojast läbi,tore mees oli.
Langetan pea hea inimese auks minagi.




Samas oleks ettepanek, et sellistele tagasivaatamistele võiks suisa oma rubriik või vähemasti alajaotus olla. Muidu siin ja seal ja kolmandas kohas...
Väga ootamatu ja kurb uudis...
Kaastunne omastele!
Kaastunne!!!!
Minu kaastunne omastele!
Tore, et tal lasti nii kaua olla.
Aitäh Sulle, Enno.
Väga kurb oli kuulda sõbra lahkumisest.....
Kohtusime pea kolmkümmend aastat tagasi. Mädanenud kodaratega Ford T rattad mis olid tema töökoja välisseinas rippumas,need viisid meid kokku. Ühine huvi vanatehnika vastu oli meie sõpruse alustala. Enno oli sirge seljaga,sõnapidaja,aus,lahke ja vastutulelik inimene. Ta ei varjanud kunagi oma oskusi vaid õpetas kõiki kes huvi tundsid millegi vastu. Olen minagi temalt palju õppinud. Tal oli oskus noortega tegeleda ja neid õpetada. Umbes aasta tagasi Viljandi haiglas teda külastades viskas sõber mulle käe ja vaatas mulle selliselt otsa,et mul oli hirm,et see on viimane kord... Saatus andis sõbrale veel aastakese.
Helistasime alles mõned päevad tagasi ja mul oli hea meel,et ta on arstide hoole all. Lubas jälle aasta lõpus koju tulla.....

Kaastunne omastele ja sõpradele.

Toomas
Olen ääretult kurb.
Kaastunne omastele.
Kaastunne kõigile tema lähedastele.
Kaastunne kõigile lähedastele!
Kaastunne lähedastele!
Täna möödus aasta Enno lahkumisest. Tõstame vanameistri auks ühe klaasi!
Just!

Sõpra pole unustatud. Täna käisin kalmistul ja minu pandud küünla kõrval põles teisigi.

T.