automoto.ee foorumid

Täisversioon: sääreväristaja
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
see on täiesti minu oma ja ma isegi sõitsin sellega veel 2 aastat tagasi, aga siis hakkasid rehvid katki minema, ja ma loobusin sellega sõitmisest, nüüd on see täpselt selline nagu oli viimati, viimati sai käima eelmisel suvel ja käivitus rattast tõmmates, praegu sidru ei tööta, sest hoova nukk on kulunud, see sääreväritaja on ise ehitatud mingisugusele vena jalgaratta raamile u30 aastat tagasi minu vanaisa poolt, algul sõitis sellega minu isa , siis venda ja nüüd on see minu,pärast remonti sõitsin 138km, nüüd hakkan uuesti korda tegema kui natukene rohkem aega saan, nüüd üks küsimus teile: mis värvi peaks olema kas ühe või kahe värviline ja mis need võiksid olla
paak on olemas selline väike tilgakujuline originaalvärviga veel-must.
miks sa selle teema autode alla panid?
isiklikult arvan et tee ikka kahevärviline see on ilusam...
ootan veel värvitooni pakkumisi
Mina isiklikult värviks nagu praegu on, porilauad valgeks ja raam ja paak mustaxWink aga ex ise otsustaSmile
Mina paneks suuremad rattad alla... väevilahedus nii nagu praegu või üleni must
Rattad jätaks ma just sellised!Jalgrattapoest osta uued kummid,see tasub ära.Värvilahendus on praegu hea,ei oskagi paremat pakkuda.
kas see tagumine ratas täiskummist ei ole?
hetkel on küll täiskummist aga on olemas ka õhukummiga rehv aga see vajab lappimist, uuendamist.

siims

Mina värvisin oma võrri porikad peeziks ja raami koos penzupaagiga roheliseks.Tavaliselt värvitakse seda värvi mis kodus leidub,kas või iga osa erinevat värviToungue
ma arvan et jätan siiski sama värvi mis praegu on aga nüüd ma enam hammerite ei kasuta, kuna mulle ei meeldinud tulemus , nüüd vaatan mingi ühtlasemalt katva värvi.
Kogu praeguse aja ehk natuke üle aasta on toimunud mõtteline tegevus. Aga kirjutan siis hoopis selle pärast et õnnestus saada heas korras \"munakiiver\", mida saab kanda hiljem Tuula või selle sama võrriga sõites.
Kiiver1
Kiiver2
Kiiver3
ma värvisin porikad beežiks ja raami koos paagiga orantžiks