automoto.ee foorumid

Täisversioon: Jawa 638
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Kuna ise ka jawa 638 omanik,siis tahax teda paljudel foorumi kasutajatel on ka sama mark, ja pildi võix ka lisada
Siis veel et mis oled ehitanud,parandanud tsikkli juures

Rainx666

oman 638... www.hot.ee/rainx666

niipalju on moditud..et lahedamad sumpsid pandud..mis ka hea heliga..peput tõstetud veidi..kuna enne oli liiga madal..Sad..
valged taustad tahhol/spidol..+ sinine valgus.....siis toonitud tagatuli ja tagatuli on tagumise gondlisiseviidud + plast klaas ees ja musta kilega toonitud..hetkel teen gondlit asjale../paagialust)

parandand olen niipalju..keevitusi teinud veidi..mis mädad kohad raamil olnud..ja kolb sai uus pandud.. Smile

jawazaki

Mul kah selline loom juhtub olema! Kunagi, kui viitsin teen pilti kah. Mul nimelt uus mootor peal ja sellelgi hetkel sissetöötamist tehtud 150km jagu! Väliselt nagu uus! Ok mis ma kiidan oma masinat siin. Eks igaüks otsustab ise, kui kunagi pilte näeb.
Kas kellegil teisel ei olegi siis ?
minu oma siis siin http://www.pilt.ee/view/96981/
täitsa uus!
Päris korralik isend
Ei taha nagu uskuda et nii vähel rahval on siin jawa 638,praegu tundub nagu olex aiult paaril inimesel
mul on ka 638
Pilte sul masinast ei ole?Midagi ehitand oled ka ?

scratchy

Minul ka. Pilte ka natuke.
Hetkel remondin sedaSmile
Mis masinal siis viga?
minu masina pildid on ka kuskil üleval.... www.album.ee/laury1667 kui ma ei eksi....Smile

scratchy

Simmerlingid, kolvid, rõngad, tihendid lähevad vahetusse, sest parem pütt oli nõrgavõitu.
Nagu näed tahab välimus ka lihvi saada: uus sadula nahk, parem leegikas, tagagondel vajavad vahetust. Uus värv ei teeks ka paha. Loodaks talvel sellega tegelema hakata. Esigondlit tahaks ka. Kui kellegil midagi neist pakkuda siis andke teada!
Mul kah praegu teise 638 ehitus käsil,tahax sellest midagi bikei moodi teha.A praegu sõidan selle punase 638ga ringi
nu rohkem jaffe ei olegi siinse foorumi rahval?
Noh, minul on näiteks Jawa 250/559 aastast 1964.

zwanes

on ka olemas 638, aga seisnud 5 aastat, Must pärlmutter (märg asfalt Smile ), tagumine ots tõstetud, summutid üles keevitatud (suht soliidselt), pilte pole htkel.

seisma jäi selle pärast, et mootor hakkas ära väsima. ilmselt parmpoolne väntvõlli laager, sest see pütt ei töötanud korralikult ja igasugu elektroonika jupivahetused ei andnud tulemust.

ise oleksin üliõnnelik kkui saaks kusagilt uue mootori, selle vanaga tõesti ei viitsi enam jamada

Rainx666

aga jawavennad..gondelt ple kellegil ikkagi ?Big Grin mõtlen orig esioma..paagialust

PRIITO

mul on ka, kaks tükki.. ühest on alles riismed- ära lõhkusin.
Teine on nagu välimuselt tibens, aint mootor ei käivitu hästi. Tegelen probleemiga.. pildid on www.pilt.ee/priito
mingi tsiklite osa all.. viimaste piltide seas..
korralik pill .edu ehitamisel ja sõitmisel
Lehti: 1 2