automoto.ee foorumid

Täisversioon: Minu jawa
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Niisiis. Selle jawa sain endale täpselt aasta tagasi. Ja selle aastaga olen teda päris hästi remontida saanud. Kuigi tuleb tõdeda et teepeale pole ma temaga õieti jäänudki. Nimelt ostes oli jawa seisukord üsna hea: käivitus paari vändalöögiga, tuled värgid särgid põlesid, ülevaatus ja kindlustus kõik kehtisid. Paari kuu pärast ilmnes esimne jama. Nimelt päev päevalt käivitus masin aina halvemini, kuni lõpuks läks ainult suure lükkamise peale käima. Viisin masina siis ühe tsiklimehe poole, arvates et viga on süütes. Niisiis läksin ühel heal päeval sinna ja ütlesin talle et ta süüte ilusti paika paneks. (Ise lootsin et poole tunni pärast olen kodus tagasi) Aga oh imet......Kahe tunni pärast oli kogu mootor laiali. Nimelt süüdet paika panema hakates tundis ta koletusuurt nõtku võntvõllis. Njaa.....algul uskusime et saame väntvõllilaagrid ära vahetatud nii et mootoritki ei pea lahti kiskuma. Aga kus sa sellega. Ja varsti oligi mootor viimse pulgani lahti võetud. Asi ei piirdunud mudugi vanade laagritega. Ilmnes et rootor oli väntvõlliotsale randi sisse söönud. Ühesõnaga oli väntvõll tuksis. Õnneks juhtus mul kodus 638 mootor olema, varuosadeks siis. Sealt saime korraliku väntvõlli. Hakkas mootori kokkupanek. Kõik ei läinud muidugi aga nii sujuvalt, ning mootori häält kuulsime alles kella nelja ajal ööselSmile Aga see tunne oli hea. Igasugune klõbin mootorist oli kadunud, kuulda oli ilusat tihedat põrinatSmileSmile Tõmme läks samuti umbes 5 korda paremaks.
Selleks korraks oli masin korras. Olgugi et parandamiseks läks koguni 18 tundi. Kusjuures sel korral võtsime selle masina mootori esimest korda lahti.( Peale tehasest tulekut) Rohkem suuremaid tehnilisi probleeme polegi olnud. Ahah....rohkem ma ei viitsi praegu seletada siin. Lisan siis paar pilti kah.Smile
Niih.... www.album.ee/Laury1667 ......Peale igasuguseid viperusi sain pildid sinna pandud.Vist.Smile
ilus masinWink
Mnjaa..., ilus. Aga kas tagumine rehv liiga kitsas ei ole?

Rainx666

heh...ma ple ainuke..vähemalt..kellel valge 638 Smile
Tagumise rehvi laius on 4,0
väga soliidne masinWink

Edu sulle!
Märt
pilte ei näe enam! Sad
Pole enam masinatki Sad
Teema võib lukku panna/kustutada.
kui kysida võib, et mis masinaga juhtus siis? Rolleyes
Pidin tsiklilubade tarbeks ohverdama..
teema lukus