automoto.ee foorumid

Täisversioon: No minu kubemerakett jawa 638 siis esitlemisel!!!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

jawazaki

No terv siis kõigile jawat ja muid tsikkleid omavatele isikutele..Smile. Panen siis siia lingi kust näeb minu jawa pilte. Tegu siis 90 ndate aastate loomaga, kevadel sai peale soetatud uus mootor millega hetkel tehtud sissetöötamist paarisaja km jagu, minek peris hea! Aga noh igaüks ise otsustab mis ta sellest masinast arvab, oma silm on kuningasWink.


http://pilt.ee/jawazaki
hästi kena asi ...kuid see labidas (tuuleklaas) sinna ei sobi ...=P


No tundub et vaeva on ikka nähtud ja ega tulemus ka kehv ole
Vaeva on kõvasti nähtud jah. Teate kui keeruline on tänapäeval säilitada sirgete summutite ja sirge istmega \"tuunimata\" jawat?
Kiitus minupoolt. Tore vaadata, et eestimaal liigub veel ilusaid jawasid.
isandpauk Kirjutas:Vaeva on kõvasti nähtud jah. Teate kui keeruline on tänapäeval säilitada sirgete summutite ja sirge istmega \"tuunimata\" jawat?
Kiitus minupoolt. Tore vaadata, et eestimaal liigub veel ilusaid jawasid.

Jutt jumala õige tean ise inimesi kes otsivad taga sirgeid, ilma mõlkideta 638 summuteid:
Ptui ptui õnneks on ka minu omal sumpad terved

Kuid Isandpaugu rõõmustamiseks võin öelda et selliseid ikka liigub veel
Väga kena ratas. Kuid milleks sa fotodel numbrimärgi ära sodisid?
Nurr Kirjutas:Väga kena ratas. Kuid milleks sa fotodel numbrimärgi ära sodisid?

mina teen alati sama, ega vargad käivad igalpool ja mida vähem seda näha igalpool seda parem
ega jah samas tuleb mainida, et numbrimärgi sodimisega on ka see oht, et saadakse just valesti aru. TEkivad küsimused, et kas masin on varastatud või mitte. Kuid eks küsida saab ikka rohkem üks loll kui 10 tarka vastata.
kui saladus ei ole, siis kust kandist sa mootori ostsid?

jawazaki

Terekest! No tänan foorumlasi nende kiitus sõnade eestSmile!!! Eks masinaga ole jah vaeva nähtud igasugust! Numbrimärgid sai niisama ära soditud, ise ka ei tea, ei mäletagi täpselt enam, ahah anonüümsusSmile. Kuid Unicman, selle jawa mootor peaks ostetud olema sinu käest Taaravainust Rakvere ligidalt, kui ma ei eksi? Sinu pilte netis vaadates meenus.


P.S. üritan masinat sellisena säilitada!

mati

Tõeliselt kena masin.