automoto.ee foorumid
Uus server - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Varia (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Foorum: forum.automoto.ee (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Teema: Uus server (/showthread.php?tid=35469)

Lehed: 1 2 3


RE: Uus server - 13piisab - 16-02-2011

valisid ikka tõesti huvitava aja - Talveralli eel...

Teet @ täna hommikul reklaami laiali saatis ja mõtles nendele linkidele - et küllap nad päeva paar ikka toimivad, kui juba sajand toiminud...

annab ehk porte õigesse kohta suunata?


RE: Uus server - nymmik - 17-02-2011

Nii enamus ei pääse automotole ligi.
ise siia kirjutades kasutan freeproxyserver.ca teenust Smile


RE: Uus server - wax - 17-02-2011

Mul pole küll vähimatki probleemi ei kodust ega töölt Smile Kõik töötab nii nagu peab.


RE: Uus server - Raudpats - 17-02-2011

Tööarvutiga avaneb väga aeglaselt või tuleb kiri "Teie ühendus aegus" , aga kui paar korda proovida , siis ikkagi õnnestub. Kodust probleemi pole.


RE: Uus server - svenson - 17-02-2011

Kuna muutus automoto nimeserverid, siis Eestis uuenevad nimeserverid mingi iga 2 tunnitagant.

Sellised kahtlased Smile (no offense) proxyteenused võivad tõesti 7 päeva uuendada ennast. Proovi ikka interneti mitte anonüümselt kasutada Smile


RE: Uus server - 90Deville - 17-02-2011

Kas ainult minul on firefoxiga vöimatu siia sisse saada?
IE toimib miskipärast


RE: Uus server - zazik - 17-02-2011

Mina FF-ga sees ja probleeme pole.


RE: Uus server - svenson - 18-02-2011

Kas keegi saab proovida, kuidas KÕU ühendusega pääseb foorumisse ligi? On tulnud info, et antud teenuse kasutajad viskab vanasse kohta.


RE: Uus server - peeterpaul - 18-02-2011

Ma võin hommikul proovida, a raporteerida saan alles õhtul. Kui juhtumisi Kõu alt ei pääse ja tsiviliseeritud maailma tagasi pääsebCool


RE: Uus server - peeterpaul - 19-02-2011

Jap, vastab tõele. Kõu suunab 8080 peale


RE: Uus server - Raudpats - 20-02-2011

Ma ei taipa sellest interneti värgist suurt midagi. Töökoht mul riigifirmas ja üldiselt internetiühendus väga hea. Ühe arvutiga saan nüüd ilusasti foorumisse , aga teine arvuti viskab pika mõtlemise peale ikka vanasse kohta tagasi (:8080) koos teatega, et ühendus aegus. Ilmselt ei ole asi selles, et "kahtlased Smile (no offense) proxyteenused võivad tõesti 7 päeva uuendada ennast", nagu Svenson arvab. Ise kahtlustan , et meie IT-mees on arvuteid kohitsenud ja mõned piirangud väga karmiks teinud, ilmselt tulemüür vms. ei lase läbi. See arvuti , millega sisse saan, ei ole minu tööarvuti. Mõlemad on sama optilise kaabli otsas. Loogiliselt võttes peaks siis ka teine arvuti foorumi üles leidma , aga ei leia Sad


RE: Uus server - olef - 20-02-2011

ma ep ka taipa suurt midagist...a KÕUga aint siin käingi
eile öhtul algul ligi ei saand...siis möneks ajaks oli pääs olemas,kui äkitse Backi klikates andis errorit 404?
Täna:paar tundi tagasi ligipääs puudus...ütles-eemaldame 8080!nigu ka eile
Präält taas ok...siin ma olen,ikka KÕUga.Aru ikka ei saa... Wink


RE: Uus server - k2rpman - 20-02-2011

ise ei saanud mitu päeva ligi .
eile sain vahepeal ilusti sisse ja siis vahepeal viskas jälle vanale lehele Rolleyes


RE: Uus server - hulgus - 20-02-2011

kustutage cookie´d ehk küpsised ära ja Teie arvuti ei mäleta, et 8080 olemasgi oli. Hetkeks oli endal sama seis, aga aitas.


RE: Uus server - Maamees - 21-02-2011

Olen hetkel venna juures ja sain sisse, eile ei saanud.
Kodus olen proovinud IE, FF ja Chrome, ei saanud ühegagi sisse, arvuti ccleaneriga üle lastud. Internetiks on EMT pulk.


RE: Uus server - muska71 - 21-02-2011

Mul ka mingi nädal vast ei saanud sisse,8080 ees ja kõik.Kasutan Kõu-d.


RE: Uus server - kopraonu - 23-02-2011

Mis värk nende avataride kaudmisega on 2/3 rahvast siin tundub see kaduma olema läinud, peale selle 8080 koodi kaotamist. Oskab keegi kommenteerida?


RE: Uus server - Edel - 23-02-2011

Ka mina olen avatarita aga muu jookseb ilusti. Proovitud mitmest arvutist.



RE: Uus server - krossifänn - 23-02-2011

Sama jama et avatare ei näe (näen aga väga väheseid) Mõtlesin et viga võibolla kuskil minu arvuti seadetes aga tuleb välja,et teistel sama problemSad


RE: Uus server - 13piisab - 23-02-2011

rotid näikse avatarikataloogi ära viinud olevat. Eks svensson otsib ja kes otsib, leiab ehk kah. Aga kannatlik tuleb olla... Wink