automoto.ee foorumid
Uus server - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Varia (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Foorum: forum.automoto.ee (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Teema: Uus server (/showthread.php?tid=35469)

Lehed: 1 2 3


RE: Uus server - svenson - 23-02-2011

Avatarid on kõik olemas, aga millegi pärast ei luba veebiserver ise endal ka neid kuvada. Rääkimata siis kellegile veebis neid veel näidata. Aga eks reedel zone.ee töökad asjatundjad vaatavad, mis seal täpselt viga on.


RE: Uus server - kopraonu - 24-02-2011

Ma laadasin enda uue avatari teise kohta üles seega minu jaoks probleem lahenes aga paljudel teistel,kes arvutist üritavad otse laadida,avatari ei kuva.


RE: Uus server - krossifänn - 24-02-2011

Laadisin ka uuesti avatari üles ja hakkas toimimaBig Grin


RE: Uus server - krossifänn - 25-02-2011

(24-02-2011, 22:53 PM)krossifänn Kirjutas:  Laadisin ka uuesti avatari üles ja hakkas toimimaBig Grin
Mnjahh vara sai hõisatud.Avatar kadus taas. Eks ma öelnud et rotidBig Grin




RE: Uus server - motamees - 11-03-2011

Mis juhtus vaadete arvuga?


RE: Uus server - taavi - 13-03-2011

tundub, et soome ip pealt suunab ikka pordile 8080?


RE: Uus server - Edel - 24-10-2011

Ma ei tea, kas tegu on foorumi uuendamise "kalaga" aga viimastel päevadel loobib ette kirja:
Kokkusobimatu autoriseerimiskood. Kas kasutasid seda funktsiooni nii nagu ette nähtud? Mine palun tagasi ja proovi uuesti.


See siis juhul, kui klõpsad avalehe all olevat nuppu "märgi kõik teemad loetuks".
Ei mina oska seda viga lahendada.



RE: Uus server - Basilio - 25-10-2011

Minul on viimastel päevadel mitu korda ette visanud kirja, et foorum ei ole ligipääsetav, kuna olla liiga palju kasutajaid.
Kas on kasutajate arv plahvatuslikult kasvanud või server äbarikuks jäänud, ei mina tea.


RE: Uus server - aavu - 25-10-2011

(25-10-2011, 08:42 AM)Basilio Kirjutas:  Minul on viimastel päevadel mitu korda ette visanud kirja, et foorum ei ole ligipääsetav, kuna olla liiga palju kasutajaid.
Kas on kasutajate arv plahvatuslikult kasvanud või server äbarikuks jäänud, ei mina tea.

Sedasama täheldan ka Ühispanga ja paljude muude lehtedega, tööarvutis töötas laitmatult ainult üks leht - CAPPI ilmaradar. Pakun, et kusagil on miski kaabel rivist väljas (maa all puruks tõmmatud) ja ühendused käivad miskit kõrvaluulitsat kaudu, kuhu palju ei mahu korraga.


RE: Uus server - svenson - 25-10-2011

(24-10-2011, 23:10 PM)Edel Kirjutas:  Kokkusobimatu autoriseerimiskood. Kas kasutasid seda funktsiooni nii nagu ette nähtud? Mine palun tagasi ja proovi uuesti.
See siis juhul, kui klõpsad avalehe all olevat nuppu "märgi kõik teemad loetuks".

Leidsin ka sama vea, uurin asja.

(25-10-2011, 08:42 AM)Basilio Kirjutas:  Minul on viimastel päevadel mitu korda ette visanud kirja, et foorum ei ole ligipääsetav, kuna olla liiga palju kasutajaid.
Kas on kasutajate arv plahvatuslikult kasvanud või server äbarikuks jäänud, ei mina tea.

Keerasin "boosti" juurde, nüüd ehk ei tohiks seda teadet enam nii lihtsalt anda.