automoto.ee foorumid
KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Varia (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Foorum: Vaba teema (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (/showthread.php?tid=52095)



RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - alfredo - 31-10-2015

tänud tcumen, loodame et asi läheb ikka uues kuues edasi, keegi ikka viitsib orgunni käsile võtta.
oleks tegu mingi suva kanaküla gümnaasiumi viienda b kodulehega, kus üksteisele kord aastas head uut sedasamust soovimas käiakse - ei tunneks asjast miskit puudust aga seal teinekord miskit huvitavat ikka jagati ja tundus suht elujõuline jõuramine olema.


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - sugraM - 09-11-2015

Oskab neegi soovitada, kus Revalis leiaks 10x1,25 keermepulka mõistliku hinnaga. Teine võimalus, kus lasta 4 auku üle lõigata(puhastada).


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - h2rra - 09-11-2015

http://www.kepstomvm.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=50&Itemid=41&lang=et


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - Jahimees - 11-11-2015

Pärast pikki aastaid edukat koostööd otsustas minu kolmefaasiline Kemppi mig keevitus (mudeli unustasin meelde jätta) koostöö lõpetada. Panin käpa töö käigus korra kõrvale, et detaili asendit korrigerida ja siis keevitada proovides (nupu vajutamisel) lõi kogu maja peakaitsme kapist välja. Voolu sai tagasi panna ja keevituse sai tööle lülitada, kuid igaks juhuks võtsin ka külje lahti ja uuesti vajutades lõi paar sädet mähiste alt välja ning ka peakaitsme uuesti välja. Rohkem ei katsetanud.

Visuaalselt ei olnud mingit põlemise kohta sees näha, kuid kusagilt mähiste alt sädemed tulid. Suitsu ei tekkinud, mingit lõhna polnud.
Kuna mul pole eriti head suhted elektriasjadega, siis küsin, et mis kõige tõenäolisemalt võis juhtuda? Mis printsipiaalselt võis nii äkitselt valesti minna? 


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - pvr - 11-11-2015

Kas keegi küttepuude äriga ka tegeleb, oleks vaja midagi töökoja ahju loopida?


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - mlsluik - 11-11-2015

Teate, teinekord on asi nii lihtne ja keelepeal, aga noo ei tule meelde, seega mis tuntud loo viis kõlab videos alates 3:55... 




RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - pljuhkam - 11-11-2015

Kölab justnagu "Something stuped"


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - mlsluik - 11-11-2015

Noo muidugi... Wink Tänud igatahes Wink


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - Marko - 11-11-2015

Krt, ma pidin aju ära nikastama praegu. Vastuse kinnitan, lihtsalt üldlevinud versioonist niipalju kiiremini mängitud, et isegi minu olematu kuulmise lõi sassi. Smile


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - h2rra - 11-11-2015

(11-11-2015, 21:15 PM)Jahimees Kirjutas:  Pärast pikki aastaid edukat koostööd otsustas minu kolmefaasiline Kemppi mig keevitus (mudeli unustasin meelde jätta) koostöö lõpetada. Panin käpa töö käigus korra kõrvale, et detaili asendit korrigerida ja siis keevitada proovides (nupu vajutamisel) lõi kogu maja peakaitsme kapist välja. Voolu sai tagasi panna ja keevituse sai tööle lülitada, kuid igaks juhuks võtsin ka külje lahti ja uuesti vajutades lõi paar sädet mähiste alt välja ning ka peakaitsme uuesti välja. Rohkem ei katsetanud.

Visuaalselt ei olnud mingit põlemise kohta sees näha, kuid kusagilt mähiste alt sädemed tulid. Suitsu ei tekkinud, mingit lõhna polnud.
Kuna mul pole eriti head suhted elektriasjadega, siis küsin, et mis kõige tõenäolisemalt võis juhtuda? Mis printsipiaalselt võis nii äkitselt valesti minna? 

Keevitus on seest puhastamata.... tolm ja metallipuru on koos niiskusega ja tuulega trafo mähiste vahele pesa teinud ja sealt lühis, kas korpusesse, või keerdude-mähiste vahel.   

Vea likvideerimiseks jäägu märksõnadeks visuaalne vaatlus, sädemete lendamise kohast...suruõhuga puhastada ja kuivatada-lakkida. 


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - aavu - 11-11-2015

http://www.postimees.ee/3395435/galerii-ja-video-kaitsevagi-sai-jogede-uletamiseks-uue-sillasusteemi
Kas see kõlbab ainult tugeva jõepõhjaga kasutada. Siis saaks ju ilma sillatagi läbi koolmekoha. Mis nende tugijalgade all on?

Selle keevituse väljtatud sädemepilve kohta saaks keegi miskit öelda kui oleks pilt ja pildil sädemete tekkekoht näidatud. Muidu esimese asjana võib pakkuda toitejuhtme vigastatud isolatsiooni kereplekist läbiminekul.


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - 13piisab - 12-11-2015

kas ja kuidas saab aimu pruugitud katalüsaatori toimivusest? Lisaks visuaalsele vaatlusele / kui see hädadele ei vihja.
mul 2tk riiulis - mälu ütleb, et mõlemad on "vanaraud", aga kindel pole.


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - Dexter - 12-11-2015

(12-11-2015, 10:35 AM)13piisab Kirjutas:  kas ja kuidas saab aimu pruugitud katalüsaatori toimivusest? Lisaks visuaalsele vaatlusele / kui see hädadele ei vihja.
mul 2tk riiulis - mälu ütleb, et mõlemad on "vanaraud", aga kindel pole.

Kui mõlemad otsad on ilusasti helehallid siis ta toimib. Erandina on universaalkatid mis võivad küll olla hallid kuid tööd ei tee.
Kui sul on originaal katalüüsmuundurid ja otsad mustad, siis on võimalus neid kergelt põletada, ja võivad tööle hakata ning töödata paremini  kui universaalne.- katsetamis värk.
Põhiline kati rikknemis põhjus on õli, mis ladestub keraamika pinnale ja selle tulemusena isoleerib ka väljalaskest tuleva kuumuse ning keemiline reaktsioon ei saa vähese kuumusega toimida.


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - 2715 - 12-11-2015

Tahaks küsida mitmesooneliste rihmade kohta paari asja.
On praegu mootoril(BMW 2,5 Tds)rihm markeeringuga 5PK1815.
Mina tahaks ära jätta roolivõimu pumba ja seega vajaks lühemat rihma ning siin läheb asi segaseks, et  mismoodi sellist rihma mõõta tuleks?
Nimelt mõõtes rihma üldpikkuse pole see mitte 1815mm vaid oluliselt rohkem.
1800mm oleks vajalik pikkus ja originaali jääb üle 330mm.


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - tanel. - 12-11-2015

Veninud rihma mõõtsid?


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - 2715 - 12-11-2015

Ei mõõtnud veninud rihma vaid uut.
Pealegi mitmesoonelise rihma venimist ei kujuta hästi ette...
Enne läheb katki.


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - Mufff - 12-11-2015

(12-11-2015, 17:44 PM)2715 Kirjutas:  Tahaks küsida mitmesooneliste rihmade kohta paari asja.
On praegu mootoril(BMW 2,5 Tds)rihm markeeringuga 5PK1815.
Mina tahaks ära jätta roolivõimu pumba ja seega vajaks lühemat rihma ning siin läheb asi segaseks, et  mismoodi sellist rihma mõõta tuleks?
Nimelt mõõtes rihma üldpikkuse pole see mitte 1815mm vaid oluliselt rohkem.
1800mm oleks vajalik pikkus ja originaali jääb üle 330mm.

Kõige lihtsam võimalus on minna mingisse sõbralikku töökotta, võtta üks hunnik rihmasid ligi ja hakata õiget otsima. Muidu võidki lolliks minna.


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - mlsluik - 12-11-2015

Kui mingi algmõõt on teada siis sealt edasi sobiva leidmine pole probleem.
Kui tahad orginaalist lühemalt siis nii ütlegi poes.   Vahetasin mingi aeg vitol tuksis roolivõimu "viiesajase mersu" oma vastu ning võtsin ühe ülejooksu rulliku vähemaks, aga ikkagi vana rihm oleks suht tuugalt peale läinud, poest küsisin 1cm pikemat rihma ja kataloogist võttis järgmise pikkuse. Oli vist mõne bummeri oma...


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - 2715 - 13-11-2015

Eks selle õige pikkuse leiab nii ehk naamoodi katse ja eksituse teel aga tore oleks teada mismoodi see markeering pikkust sisaldab.
Tundub, et selleks on vaja seadet millega mõõta.
No on vaja nii keeruliselt siis?
[Pilt: 3-microv-at-belt-length-finder1_ang_a.jpg?la=en]


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - Jahimees - 13-11-2015

Minu keevituseks on siis vana Kemppi RA-325. 
Võtsin täna päeval keevituse küljed lahti ja puhastasin õhuga kõik üle. Tolmu väga palju polnud, kuid midagi siiski. Otsisin ka niiskemaid kohti ja vaatasin ka kõik juhtmed enne katsetamist üle. Seekord katsetades lõi kaitsme jälle välja ning tuli juba korralikum tulevärk. Enne niipalju ei olnud. Silmaga vaadates mähise juhtmete juurest mingit isolatsiooniviga ma ei leidnud. Ilmselgelt tuleb see asi lahti katkuda...