automoto.ee foorumid
KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Varia (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Foorum: Vaba teema (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (/showthread.php?tid=52095)



RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - fanatt - 14-06-2015

Aidake murest välja. Aastaid on olnud minul üks huvitav tööriist mille otsest ülesannet ei tea. Olen seda kasutanud väikeste keermepuuride hoidjana, kuid ei tundu ikka õige kasutusala olevat. Ehk keegi tunneb ära millega tegu.


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - pen.skar - 14-06-2015

Eks ta pisitöödel abimees ole. Nimi peaks juveliiri kruustangid olema. Hooga tehti palju, jätkus ka lihtrahvale.


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - fanatt - 14-06-2015

(14-06-2015, 22:53 PM)pen.skar Kirjutas:  Eks ta pisitöödel abimees ole. Nimi peaks juveliiri kruustangid olema. Hooga tehti palju, jätkus ka lihtrahvale.

Suurtänu vastuse eest. Nüüd tean mis mul sahtlis seisab. Kas see kinnitati kuidagi kuskile või hoiti käes? Kuidas sellega töötamine välja võis näha?


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - kass - 15-06-2015

Ära põe, sealt lõigati hulgem tühja juttu välja, ilmselt läks koos pesuveega ka laps kaduma.


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - ahtos - 15-06-2015

Sa kirjuta see paaditeema uuesti,ka mulle pakub see huvi.Teinekord kaob jutt kuhugi iseenesest Big Grin ja modedel polegi vihavaenu.


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - diesel - 15-06-2015

võta lõdvalt. vastuse nägin mina ära ja küllap paljud teisedki.
kustutamine aga on siin väga moes tegevus ja enamasti asjaosalistele ei vaevuta midagi seletama.
peame leppima olukorraga, et siinne asjalik foorum on tegelikult modede eralõbu ja kõik ülejäänud on lihtsalt
kutsumata külalised.


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - maitus - 15-06-2015

(15-06-2015, 08:45 AM)ahtos Kirjutas:  Sa kirjuta see paaditeema uuesti,ka mulle pakub see huvi.Teinekord kaob jutt kuhugi iseenesest Big Grin ja modedel polegi vihavaenu.

Kui sulle midagi sel teemal konkreetselt huvi pakub, siis võid privas küsida. Ei viitsi siin enam pilve peale kirjutada Big Grin ....


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - v6sa - 15-06-2015

Maitus moderaatoriks!

Cool


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - maitus - 15-06-2015

(15-06-2015, 10:16 AM)v6sa Kirjutas:  Maitus moderaatoriks!

Cool

Vat see on asjalik ja sisukas postitus Toungue ! Kindlasti seiseab see siin niikaua kuni aatom veel elektrone koos jõuab hoida Smile .
"Hurraaaa" ka ikka - elagu mina Big Grin ! Aga vaadake ette, ma kustutan ära kõik mis mulle ei meeldi või millest ma aru ei saa, .. aru ei saa ma aga väga paljust, nii, et mõelge veel enne kui minu kandidatuuri kinnitate Big Grin


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - diesel - 15-06-2015

kui omavolitsema hakkad, siis seame sisse demokraatia ja vajadusel teeme üldse oma foorumi.
seega ära ähvarda, kulla ksf! maitus, vaid kanna uhkuse ja auga sulle rahva poolt omistatud kandidatuuri.
Smile


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - Marko - 15-06-2015

Toetan maituse kandidatuuri, kas peab reitingut ka upitama? Ega ma seda lambist pane, ainult eriliste teenete eest Smile


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - maitus - 15-06-2015

(15-06-2015, 13:49 PM)Basilio Kirjutas:  
(15-06-2015, 12:22 PM)diesel Kirjutas:  kanna uhkuse ja auga sulle rahva poolt omistatud kandidatuuri.
Mingi auraha võiks ka selle aujärjele tõstmise peale anda, midagi praktilist nagu see:

Väga ahvatlev... ma tunnen ennast juba tähtsalt nagu korrumpeerunud poliitik Smile .... Kas mingi diplomi ka saaks kus kolme kassiga tempel peal on Big Grin ?


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - metsakohin - 15-06-2015

Templi jaoks on vaja kassi profiilis pildistada ja siis kloonida paar korda . . . . .  tea kas ksf Kass elab sellised protsetuurid üle.


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - Basilio - 15-06-2015

(15-06-2015, 13:57 PM)maitus Kirjutas:  Kas mingi diplomi ka saaks kus kolme kassiga tempel peal on Big Grin ?
Türi Aianduse ja Mesinduse Seltsi laadalt pidi mingeid diplomeid osta saama. Ksf! Kass kunagi kiitles sellisega. Mainitud templi saab ehk loomade varjupaigast. Ise tehes võib saada ka nelja kassiga, kui soovi on:
[attachment=53789][attachment=53790]


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - kass - 15-06-2015

Ülalpool keegi kirjutas midagi "siinsest asjalikust foorumist" , minul näitab küll kogu aeg mingit jama juttu, kas minul on jällegi mingi teine foorum, nagu on mul miskine eriline ebay, kus pole pooligi asju müüa, mis Virtsu-Tommi omas on? .... vaesed moderaatorid


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - maitus - 15-06-2015

(15-06-2015, 16:41 PM)Basilio Kirjutas:  
(15-06-2015, 13:57 PM)maitus Kirjutas:  Kas mingi diplomi ka saaks kus kolme kassiga tempel peal on Big Grin ?
Türi Aianduse ja Mesinduse Seltsi laadalt pidi mingeid diplomeid osta saama. Ksf! Kass kunagi kiitles sellisega. Mainitud templi saab ehk loomade varjupaigast. Ise tehes võib saada ka nelja kassiga, kui soovi on:

Mulle meeldib see vasakpoolne variant, kus peale kahe kassi ka ilves peal on Big Grin .....


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - 13piisab - 16-06-2015

(15-06-2015, 00:09 AM)maitus Kirjutas:  Viisakas oleks ka loomulikult seletada kustutamise põhjust kui ma millegagi foorumi reeglite vastu eksisin.
mina kustutasin. Vabandan, et kommenteerida ei jõudnud - asusin vaid pihuseadmega "relvastatult" kodust 1300km kaugusel, aga teema vajas kindlasti "luuda".

kustutasin kolm nn kõrvalharu:
- katkise lingi jutt, millest sai juba pisuke brauseridiskussioon
- Riga rullide dialoog - pistame palun sellised "kauplemisdetaili"-asjad PM-desse või kahe inimese telefonisuhtlusesse
- kajaki kiitmine, mis laienes vaikselt nn mereteemaks

ei olnud kerge kogu seda tsitaatide ja mitut suunda hõlmavate postitustega kokku traageldatud siia-sinna hüppavat juttu redigeerida, niiet tuli lõigata "pigem rohkem". Nägin küll, et ka asjalikku ning teemasse mahtuvat läheb kaotsi, aga mis teha...
taastasin nüüd ühe Su postituse. See ohustab muidugi teemat ses võtmes, et mere-mõttelõng võib võimu võtta, aga kui nii juhtub, siis eks ma asun lihtsalt teemat poolitama Smile

parimat,
Teet


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - diesel - 16-06-2015

vot nii.
au ja kiitus!
parem hilja kui mitte keegi, või kuda see fraas kõlaski.
a igatahes selgitused on selged ja arusaadavad.

ja taustal kõlavad ilmselt laiade masside heakskiitvad mõminad.
Smile


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - maitus - 16-06-2015

Vabandused vastu võetud Rolleyes ! Vabandan ka oma poolt, et tõepoolest natuke laiali valgus see jutt. Mõtesin, et kui suva küsimuste teema, siis küsin kohe jutukäigus. Jõudu sulle, Teet, selles raskes ametis! Big Grin


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - autojuht - 17-06-2015

Miks osadel autodel on suunatuli tasuline?