automoto.ee foorumid
KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Varia (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Foorum: Vaba teema (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (/showthread.php?tid=52095)



RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - muska71 - 11-08-2016

Garaazis külma mootorit käivitan juba aastaid keevitustäkult siiani vanakooli mähistega kemppilt.Huvi pärast peaks ära mõõtma mitu volti starterisse kimab käivituse hetkel.Kui vaja töö vahepeal seisata sis suvalises kohas käivitan akult ja korras pada kalpsab alati koheselt käima.Inverter mingi kombo millel ka tig peal ja lisaks elektrod.
Mul siin üks ikaruse ventilaator oli,üks tark kupatas 220 v sisse töötas ka mõnda aega enne kui avastasin,aga ei juhtunud midagi.


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - alfredo - 12-08-2016

Kas ainult mulle üksi tundub, et osad postitused kaovad siin kuhugi määramatusse, või on ka teistel sarnaseid kogemusi?

Tänagi tundus, nagu oleksin siis teemasse midagi kirjutanud ja kribatu isegi postitanud, kuid hiljem vastuseid otsides polnud ei üht ega teist.


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - Laurts - 12-08-2016

Palju piruka mosse päriselus kanda jaksab?



RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - tanel. - 13-08-2016

Terve kuudi võib kartulit täis laduda.


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - hulgus - 13-08-2016

(12-08-2016, 23:12 PM)Laurts Kirjutas:  
Palju piruka mosse päriselus kanda jaksab?

üle poole tonni surus rattad koopasse kinni, kui tugevamaid vedrusid ei olnud. Pidevalt raske koormaga liikudes, tulid vedrud tuppa ja uksed ei käinud.
Viimaste aastate "pika p----ga" pirukas olla küll tugevamate vedrudega, aga ei kandnud seegi palju enam.


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - Qunts - 13-08-2016

Tere.
Küsin ka kas kellegil on kogemust sellise 0-pöörderaadiusega murutraktor Cub Cadet RZT 50-ga ?
Vennal plaanis üks vähe suurem isend soetada. Aga küsimusele Stokkeris kus valmistatud on ei osanud keegi midagi vastata samas suurtemate ja kallimate kohta öeldi kohe, et Mikide maal.
Kuidas vastu peab kui niidetav ala on  12000 m2.


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - s2si - 13-08-2016

(13-08-2016, 09:41 AM)hulgus Kirjutas:  
(12-08-2016, 23:12 PM)Laurts Kirjutas:  
Palju piruka mosse päriselus kanda jaksab?

üle poole tonni surus rattad koopasse kinni, kui tugevamaid vedrusid ei olnud. Pidevalt raske koormaga liikudes, tulid vedrud tuppa ja uksed ei käinud.
Viimaste aastate "pika p----ga" pirukas olla küll tugevamate vedrudega, aga ei kandnud seegi palju enam.

Enda omale sai pidevalt üle tonni vanarauda peale aetud ja polnud mingeid eri vedrusid sellel. Mäest üles läks raskelt ainult


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - veix__ - 13-08-2016

(13-08-2016, 09:52 AM)Qunts Kirjutas:  Tere.
Küsin ka kas kellegil on kogemust sellise 0-pöörderaadiusega murutraktor Cub Cadet RZT 50-ga ?
Vennal plaanis üks vähe suurem isend soetada. Aga küsimusele Stokkeris kus valmistatud on ei osanud keegi midagi vastata samas suurtemate ja kallimate kohta öeldi kohe, et Mikide maal.
Kuidas vastu peab kui niidetav ala on  12000 m2.

Kodulehel on lehe allosas logo peal: "Built in America since 1961": http://www.cubcadet.com/equipment/cubcadet
Sealpool ookeani on hinnaks 2640 eur, siin "super hind", mis kehtib kuni 31.08 on 3655 eur ja tavahinnaks märgitud 5195 eur. Rolleyes


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - Qunts - 13-08-2016

(13-08-2016, 11:07 AM)veix__ Kirjutas:  
(13-08-2016, 09:52 AM)Qunts Kirjutas:  Tere.
Küsin ka kas kellegil on kogemust sellise 0-pöörderaadiusega murutraktor Cub Cadet RZT 50-ga ?
Vennal plaanis üks vähe suurem isend soetada. Aga küsimusele Stokkeris kus valmistatud on ei osanud keegi midagi vastata samas suurtemate ja kallimate kohta öeldi kohe, et Mikide maal.
Kuidas vastu peab kui niidetav ala on  12000 m2.

Kodulehel on lehe allosas logo peal: "Built in America since 1961"
Firma on jah asutatud 1961 aga kas ka see mudel on valmistatud mikimaal ?
Tundub millegipärast, et kuskil mujal, ega muidu müüja vastuse andmiset kõrvale ei hiili.


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - Qunts - 13-08-2016

Kui võrrelda pilte siis Mikimaa oma näeb välja selline: http://www.cubcadet.com/equipment/cubcadet/zero-turn-riding-mowers/rzt-riders/rzt%3Csup%3E-reg%3B%3C-sup%3E-l-50-2016-rzt50kh
Aga eesti oma selline: https://www.stokker.ee/0-poorderaadiusega-murutraktor-cub-cadet-rzt-50-cub-cadet/-664134476
Tundub, et hiina koopia Euroopa turu jaoks.


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - veix__ - 13-08-2016

Kas see teadmine tegelikult tänapäeval väga tähtis ongi kus täpselt on kokku pandud, sest igas riigis võidakse teha kvaliteetseid asju, samas tehakse ka saasta. Näiteks Jonseredi USA-s tehtud mootorsaagide mudelid on saastad. Samas mõni muu asi jällegi on USA-s kvaliteetsem. Mainitud murutraktori mootor on Kawasaki, neid võidakse teha USA-s, Jaapanis, Indoneesias, Tais...


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - Talupoeg taluja - 13-08-2016

Polegi taibanud eriti midagi küsida..... aga..

Kas keegi on proovinud vesilõikusega veneaegset raudasbesti lõigata. Mul oli mõte lasta plokikaanetihendeid teha....? Jääks tornidega toksimine ära. Iseasi kuidas jääb peale lõikust serv. Ja kas on üldse võimalik. No targad,Teie etteaste! Big Grin


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - Daff - 13-08-2016

(13-08-2016, 15:40 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Polegi taibanud eriti midagi küsida..... aga..

Kas keegi on proovinud vesilõikusega veneaegset raudasbesti lõigata. Mul oli mõte lasta plokikaanetihendeid teha....? Jääks tornidega toksimine ära. Iseasi kuidas jääb peale lõikust serv. Ja kas on üldse võimalik. No targad,Teie etteaste! Big Grin

Küsimusele pole küll viisakas küsimusega vastata aga küsiks ikkagi: Kust saab seda veneaegset raudasbesti praegusel ajal osta või vähemalt mingit analoogi, et kollektori tihendeid välja toksida.


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - Talupoeg taluja - 13-08-2016

Siin-seal ikka liigub veel veneaegset materjali. Pidi liikuma ka tänapäevast aga hetkel pole trehvanud. Eks andke märku palun,et kustkohast saab. Mul endal on varud olemas õnneks aga kõrvad ja silmad hoian lahti.


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - CORRADOg60 - 13-08-2016

Huvi pärast küsin- kui haruldane ja originaalina säilitamist vääriv on mullafreesile KROT MK-2 kaasa pandud käru?
Tekkis mõte see murutraktori haagisena tööle panna. Aga "tiisel" on häirivalt pikk... 
Selline käru siis- foto netiavarustest.
[Pilt: 1_1_4585903.jpg]


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - Marko - 13-08-2016

Kui suur see tekstoliiditükk siis olema peaks? Mul siin igasuguseid, pakid käivad. Humanitaarabi andmine on ka juba harjumuseks saanud Big Grin


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - h2rra - 13-08-2016

(12-08-2016, 19:37 PM)alfredo Kirjutas:  Kas ainult mulle üksi tundub, et osad postitused kaovad siin kuhugi määramatusse, või on ka teistel sarnaseid kogemusi?

Tänagi tundus, nagu oleksin siis teemasse midagi kirjutanud ja kribatu isegi postitanud, kuid hiljem vastuseid otsides polnud ei üht ega teist.

Sul on tuline õigus.  Täna küsis KSF  MAZ tekstoliiti  nii 1 cm paksust ja nüüd on kõik postitused kadunud ja KSF Marko küsib ainult, et kui suur see tükk võiks olla, sest tema humanitaar varudes üht-teist leidub.   Big Grin   Pole ju tegemist poliitilise tekstiga, mis riiki kahjustaks


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - Talupoeg taluja - 13-08-2016

Härra!
Olen ka vahest ise imestanud,et osad postitused kaovad vahest ära. Olen teinekord löönud käega ja ajanud süü oma unisuse peale.... Big Grin


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - Marko - 13-08-2016

Mul on viimasel ajal tunne, et moded on arenemisvõimelised Big Grin


RE: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri - h2rra - 13-08-2016

Ups....  Tänane kirumine oli nüüd küll asjata, kuna KSF Marko on ajanus teemad natike sassi   Big Grin  Tekstoliidi jutt käib  "Nutumüüri" teemas, ja ajas minu kah sassi   Toungue Õunte langemise aeg käes ...eks mõned juba käärivad.mõned linnud kah laulavad nagu rohkem ja kõvemini