automoto.ee foorumid
"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Varia (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Foorum: Vaba teema (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Foorum: Automotokoski (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Teema: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? (/showthread.php?tid=52169)



RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - Sabaton1989 - 25-10-2016

Tere! Oleks vaja 2 Moskvitš 400/401 16"velge. Veljed ei pea olema korralikud mind huvitab just see sisu millega ta kinnitub rummu külge(kuri plaan oma aiatraktorile ette panna veidi laiemad veljed). Asukoht Tallinn.Ühendust võtta ES-iga.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - viplala - 25-10-2016

(25-10-2016, 12:47 PM)isandpauk Kirjutas:  Vaja leida 2 nõuka-aegset õli-tosooli või mõne muu märjukese pudelit nagu pildil.
Eritunnuseks siis ei-tea-mis-ergonoomika-jaoks sissepressitud sooned ülaosas.

Ehk tuleb kellelgi tuttav ette?

Kangesti meenutab Buvanoli pudelit, viimane kül punane mitte valge.

[Pilt: files.php?pid=6468&aid=95]


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - isandpauk - 26-10-2016

(25-10-2016, 19:31 PM)viplala Kirjutas:  Kangesti meenutab Buvanoli pudelit, viimane kül punane mitte valge.

Piisavalt sarnane, tänan! Kellel on üle, võib mulle kalli raha eest ärida kaks VALGET "buvanoli" pudelit. Õliplekid võivad peal olla.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - Aspelund - 26-10-2016

Mul on kahtlus, et sarnases pudelis tarniti kaunitel aegadel mitte Buvanoli, vaid mingit muud autokeemia toodet. Võimalik et midagi kategooriast autošampoon.

A.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - Basilio - 26-10-2016

Mina mäletan ka valget pudelit, mille sisu haises jubedalt. Võis see olla ntx mootoripesu aine?
Pean õhtul vaatama, äkki on mõni selline pudel alles. Enamuse veneaegsetest potsikutest olen ära visanud, aga vahel on laiskus kätt pidurdanud.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - mlsluik - 26-10-2016

Ehk on kellegil üle jäänud mõni istutustoru mida ära sooviks müüa?   

Kevadel läheb taas suuremaks istutamiseks, oleks mõnda juurde vaja.

PS, mlsluik@gmail.com või 53961379


[Pilt: 55%20pottiputki.jpg]


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - aavu - 26-10-2016

No soonega pudelit pole aga huvitab ikka, miks just nimelt soonega on vaja.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - JaakH - 26-10-2016

(26-10-2016, 14:40 PM)mlsluik Kirjutas:  Ehk on kellegil üle jäänud mõni istutustoru mida ära sooviks müüa?   

Kevadel läheb taas suuremaks istutamiseks, oleks mõnda juurde vaja.

PS, mlsluik@gmail.com või 53961379


[Pilt: 55%20pottiputki.jpg]
Korralik Fiskars labidas ja anna tuld!!!! Ega sellega kiiremini saa. Mugavam vb tõesti
Ma olen ca 20a metsa istutanud labidaga, paar viimast aastat toruga


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - Walter - 26-10-2016

(26-10-2016, 10:02 AM)Aspelund Kirjutas:  Mul on kahtlus, et sarnases pudelis tarniti kaunitel aegadel mitte Buvanoli, vaid mingit muud autokeemia toodet. Võimalik et midagi kategooriast autošampoon.

A.
Miskine üldotstarbeline puhastusvahend oli mille nimi ei meenu - valge pudel punase kirja ja rohelise ornamentikaga. Sai pintsleid pesta, plekke eemaldada jne.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - lööb tagasi - 27-10-2016

Kas kellegil võib vedeleda hakklihamasinale terade komplekti mc2-70, sõela/ava läbimõõt 60 mm ?
Sobib ka pildil näidatust võimsam komplekt mc2-150 (vähemalt  toru ja tigu).
Mootor reduktoriga on mul olemas.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - Meelis2 - 27-10-2016

Kas keegi oskab öelda kohta kus veel on saadaval Gaz-63 radika lõdvikuid?
Vaja üks isend koju tuua aga vett ei pea ja ei anna ka senisest hoiukohast puksiiris välja tõmmata. Ei taha ka mootorile kuuma anda.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - isandpauk - 27-10-2016

(26-10-2016, 17:15 PM)aavu Kirjutas:  No soonega pudelit pole aga huvitab ikka, miks just nimelt soonega on vaja.

Egas suurt saladust pole - tahaks isa jawa panna kokku ja sellisesse konditsiooni nagu masin oli ~30a tagasi matkal. Viimati liikus minu mälu järgi 2002. Siis võeti värvimiseks lahti kellegi poolt ja huvi kadus. Nüüd talvel hakkaks tegema ja kui juba peale hakkan, siis enne jonni ei jäta, kui valmis. Nüüd sai siin ka juba välja lobisetud, mistõttu pääsu pole.
30a. vana turba-kilekoti juba leidsin, asi see pudelgi sinna laibaka külge leida.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - Basilio - 28-10-2016

Basilio leidis eile garaazhi kanalist mainitud pudeli. Kahjuks näeb see tänu paljudele keldri-uputustele välja nagu oleks viimasest ilmasõjast saadik merepõhjas vedelenud. Ehk siis sõnnikukiht on sentimeetripaksune ja puhastades kaovad viimased sildijäänused, kui need seal kultuurkihi all veel alles peaksid olema. Pudeli tõstsin õdagu õue räästa alla ligunema. Ehk saab täna puhtaks teha. Kui herr lõimevaderil veel soovi on, siis pudel on sinu!  Wink


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - isandpauk - 28-10-2016

võtan PS. kaudu ühendust.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - Talupoeg taluja - 28-10-2016

Õhtust!

Ega kellegil pole sellist autoraadiot-makki üle?

[Pilt: 24813935771be1_l.jpg]

[Pilt: 2481393725c30d_l.jpg]

Tel. 56 95 60 13
Tänan!

T.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - v6sa - 28-10-2016

Kas peab olema just see mudel? Või kõlbab suvaline toimiv "tissidega"?


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - Talupoeg taluja - 28-10-2016

(28-10-2016, 20:22 PM)v6sa Kirjutas:  Kas peab olema just see mudel? Või kõlbab suvaline toimiv "tissidega"?

Peaks olema sobiv VW-LT-28 mudelile. Ja soovitavalt tehtud enne 1979a.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - JaakH - 28-10-2016

(28-10-2016, 20:28 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(28-10-2016, 20:22 PM)v6sa Kirjutas:  Kas peab olema just see mudel? Või kõlbab suvaline toimiv "tissidega"?

Peaks olema sobiv VW-LT-28 mudelile. Ja soovitavalt tehtud enne 1979a.
mul mudu vedelemas VWraadio kassetikas, nujah su oma on selle raadio kõrval mis mul on vanem kui mammutisitt


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - Aspelund - 28-10-2016

Suvaline vanem Blaupunkt ja asi ants.

A.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - Marko - 29-10-2016

(27-10-2016, 20:07 PM)Meelis2 Kirjutas:  Kas keegi oskab öelda kohta kus veel on saadaval Gaz-63 radika lõdvikuid?
Vaja üks isend koju tuua aga vett ei pea ja ei anna ka senisest hoiukohast puksiiris välja tõmmata. Ei taha ka mootorile kuuma anda.

Üheks lühikeseks ülesõiduks kõlbab teipimine kah, vahepeal jahutusvedelikku lisada ja kärab küll.