automoto.ee foorumid
"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Varia (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Foorum: Vaba teema (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Foorum: Automotokoski (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Teema: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? (/showthread.php?tid=52169)



RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - diselist - 25-05-2017

Kellegil äkki varasema iz 56 üht esimest amordi pudelit?Porilaua kinnitused amordi küljes.Või terve esihark.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - TeeTL - 25-05-2017

Otsin vanema jaapanlase anduripistikut (temperatuuriandurile), Tallinnas või Tartus.
Praegune on selline (mõõdud ca 2x2cm) ja ilmselt täiesti surnud:

[attachment=63362]

Võis leiduda kaheksakümnendate lõpu Toyotadel, Mazdadel, mõnedel 90nendate KIAdel(Sportage)
Romulaid ei jõvva läbi kammida, seal enam alla 2000a autot naljalt ei leia Smile


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - samodelkin - 25-05-2017

Neid romulaid es ole vaja kammida.
Pane oma soov siia kirja - http://www.elv.ee/
Läheb enamusele legaalsetele romulatele ja vastuse saad neilt, kel midagi pakkuda on.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - TeeTL - 25-05-2017

(25-05-2017, 16:37 PM)samodelkin Kirjutas:  Neid romulaid es ole vaja kammida.
Pane oma soov siia kirja - http://www.elv.ee/
Läheb enamusele legaalsetele romulatele ja vastuse saad neilt, kel midagi pakkuda on.

Tänud vihje eest, seal õnneks pildi lisamise võimalus ka. Proovin. Tõenäosus vastust saada pole suur, aga iga võimalus on üks võimalus rohkem Smile


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - ülari - 27-05-2017

Meenutab Honda pihusti pistikut. Civicul 92-00 peaks olema sellised ja Accord 94-

(25-05-2017, 16:19 PM)TeeTL Kirjutas:  Otsin vanema jaapanlase anduripistikut (temperatuuriandurile), Tallinnas või Tartus.
Praegune on selline (mõõdud ca 2x2cm) ja ilmselt täiesti surnud:



Võis leiduda kaheksakümnendate lõpu Toyotadel, Mazdadel, mõnedel 90nendate KIAdel(Sportage)
Romulaid ei jõvva läbi kammida, seal enam alla 2000a autot naljalt ei leia Smile



RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - kopraonu - 29-05-2017

Paha lugu juhtus,olen suutnud kaks supplerit/nihikut ära kaotada. Üks kadus ilmselt vanaraua kasti ja teine jäi ilmselt kuhugi autokatusele ja sõitis minema. Kui on kellegil kaks üleliigset supplerit,mida ei kasuta enam siis oleks huvi neid soetada.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - mlsluik - 29-05-2017

(29-05-2017, 09:54 AM)kopraonu Kirjutas:  Paha lugu juhtus,olen suutnud kaks supplerit/nihikut ära kaotada. Üks kadus ilmselt vanaraua kasti ja teine jäi ilmselt kuhugi autokatusele ja sõitis minema. Kui on kellegil kaks üleliigset supplerit,mida ei kasuta enam siis oleks huvi neid soetada.

Tule koos kaanega läbi, saad stangli ja võibolla veel pappi ka pealekauba...   Nagunii pidid külla tulema... Rolleyes


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - mlsluik - 29-05-2017

Juba pikemat aega tunneb töökoda puudust ühest ajastutruust Elektron 7 kellast, on veel kellegil mõni kasutult vedelemas mida mulle maha sooviks müüa? Mida suurem seda parem, töökorras võiks ka olla Wink  Big Grin Asukoht ei ole oluline. 
[Pilt: 1_1_12090334.jpg]


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - kopraonu - 29-05-2017

(29-05-2017, 10:26 AM)mlsluik Kirjutas:  
(29-05-2017, 09:54 AM)kopraonu Kirjutas:  Paha lugu juhtus,olen suutnud kaks supplerit/nihikut ära kaotada. Üks kadus ilmselt vanaraua kasti ja teine jäi ilmselt kuhugi autokatusele ja sõitis minema. Kui on kellegil kaks üleliigset supplerit,mida ei kasuta enam siis oleks huvi neid soetada.

Tule koos kaanega läbi, saad stangli ja võibolla veel pappi ka pealekauba...   Nagunii pidid külla tulema... Rolleyes

Küll ma jõuan aga ennem on vaja autole TÜV ära teha. Muidu pole mul mitte millegagi sinna Puhja sõita,peale ühistranspordi.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - saarrand - 29-05-2017

(29-05-2017, 10:26 AM)mlsluik Kirjutas:  
(29-05-2017, 09:54 AM)kopraonu Kirjutas:  Paha lugu juhtus,olen suutnud kaks supplerit/nihikut ära kaotada. Üks kadus ilmselt vanaraua kasti ja teine jäi ilmselt kuhugi autokatusele ja sõitis minema. Kui on kellegil kaks üleliigset supplerit,mida ei kasuta enam siis oleks huvi neid soetada.

Tule koos kaanega läbi, saad stangli ja võibolla veel pappi ka pealekauba...   Nagunii pidid külla tulema... Rolleyes

Sul veel on stangleid üle? :Toungueah, tean, pidin ka pressi järgi tulema, aga no krt ei ole jõudnud...Aga ma tulen kindlasti Smile


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - Marko - 29-05-2017

(29-05-2017, 21:06 PM)saarrand Kirjutas:  Sul veel on stangleid üle?
Hiinas tehakse väga toredaid asju u kümneka eest, suured vanainimese numbrid vedelkristalltablool peal ja puha. Mõned omadused annavad Würthi omadele silmad ette, autoturnoff näiteks. Mul paar tükki ja siiani rahul. Vanu venelasi võin mõne vist laialigi jagada, peab enne loendama.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - kopraonu - 29-05-2017

(29-05-2017, 21:48 PM)Marko Kirjutas:  
(29-05-2017, 21:06 PM)saarrand Kirjutas:  Sul veel on stangleid üle?
Hiinas tehakse väga toredaid asju u kümneka eest, suured vanainimese numbrid vedelkristalltablool peal ja puha. Mõned omadused annavad Würthi omadele silmad ette, autoturnoff näiteks. Mul paar tükki ja siiani rahul. Vanu venelasi võin mõne vist laialigi jagada, peab enne loendama.

Kuna mõõtmisi tuleb palju siis kärab see venelane ka,mingi proffi tööriista oskan ma osta ka poest. Aga prostama töö jaoks sobib venelane hästi. Siiani ei suuda aru saada,kuhu minu stangel siis jäi Sad


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - maisalup - 30-05-2017

Need nihkkaliibrid, nihikud, suplerid või mis iganes on poes minu meelest ulmeliste hindadega ka.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - kass - 30-05-2017

(30-05-2017, 06:24 AM)maisalup Kirjutas:  Need nihkkaliibrid, nihikud, suplerid või mis iganes on poes minu meelest ulmeliste hindadega ka.

Jutt jumala õige! Isegi Lätis on nende hinnad üle mõistuse! Mul küll otseselt seda nihkstanglerit või mis ta ongi, vaja ei ole, aga ma võtaks siis juba ka igast ühest ühe ja mõned špilkad ka tagavaraks. Kuna mul on järgi tulla kauge maa, siis oleks loogiline, et Luigeonu mulle asjad koju Türile tooks. Ja nagu nii tuled poest mööda, võta ka mõni õlu ligi, ilmad soojad ja ajab janutama. Pane mulle värava taha maha, kui välja asja on, võtan ära. (Õlut ära päikese kätte pane ja nähtavale jäta, meil siin on kõik sellised tüübid, et tahavad muidu saada ja panevad kohe hakkama  Sad ..)


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - Daff - 30-05-2017

(30-05-2017, 08:38 AM)kass Kirjutas:  
(30-05-2017, 06:24 AM)maisalup Kirjutas:  Need nihkkaliibrid, nihikud, suplerid või mis iganes on poes minu meelest ulmeliste hindadega ka.

Jutt jumala õige! Isegi Lätis on nende hinnad üle mõistuse! Mul küll otseselt seda nihkstanglerit või mis ta ongi, vaja ei ole, aga ma võtaks siis juba ka igast ühest ühe ja mõned špilkad ka tagavaraks. Kuna mul on järgi tulla kauge maa, siis oleks loogiline, et Luigeonu mulle asjad koju Türile tooks. Ja nagu nii tuled poest mööda, võta ka mõni õlu ligi, ilmad soojad ja ajab janutama. Pane mulle värava taha maha, kui välja asja on, võtan ära. (Õlut ära päikese kätte pane ja nähtavale jäta, meil siin on kõik sellised tüübid, et tahavad muidu saada ja panevad kohe hakkama  Sad ..)

Kui on olemas mõni tuttav kes poola trehvab siis sealt saab täitsa norm hinna eest neid suplereid või stangeleid. Täpselt samasuguseid nagu vene ajal silm oli harjunud nägema.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - linnuke - 30-05-2017

[Pilt: 2000018459]
 Biltemas 2 eurikut paar. Big Grin Tõsisemad 14,Digikas 23 raha.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - wax - 30-05-2017

osta.ee-s liigub kah aegajalt ok hinnaga ja korralikke vanakooli omi


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - saarrand - 30-05-2017

Vajan Tartust või lähiümbrusest vanametalli kogukaaluga 1 tonn. Peab olema nö paksem raud, mitte plekk.  Keegi nõus aitama, et saaksin kiiresti oma lunaraha makstud... Loomulikult ilma ei taha.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - mlsluik - 30-05-2017

T40 hoorattale oleks vaja kaasavedaja tifte 6tk, ühest otsas olid vist ümarad ja teisest vähe lapikud?  Või kust ma neid osta saaksin?
Tänud ette!

Oli keevituse mootor, nüüd tahaks siduri ka komplekti panna aga tiftid puudu...


[Pilt: 18835012_1530923470280829_1650628965_n.j...e=59306889]


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - isandpauk - 31-05-2017

Ega kellelgi juhsuslikult ei vedele kaht kummist aku vms. asja kinnitusrihma?
Soovitavalt nõuka-aegsed aga sobiks ka mõni teine mis välimuselt sarnane. Vihjed ka teretulnud, kuskohast leida võiks.

Võiks venida 15-20cm pikkuseks ja omada metallist aasasid mõlemas otsas või siis kohti, kuhu aasasi paigutada. Tänapäevaste haagiste kummiplönne ei taha.