automoto.ee foorumid
Otsin või ostaks vanu busse - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Eesti Vanatehnika Ajaloo ja Teadmiste Kogumik (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=108)
+--- Foorum: Vanem Rasketehnika (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Teema: Otsin või ostaks vanu busse (/showthread.php?tid=56117)

Lehed: 1 2 3 4


Otsin või ostaks vanu busse - Kimoner112 - 21-09-2016

Otsin, uuriks ja sooviks infot kus kohast oleks võimalik leida/osta vanu busse. Mudelid, margid pole tähtsad. Sõidukord võib olla kohutav, piisab kui seisab hästi kohapeal Big Grin. Oodatud on kõiksugused pakkumised ja informatsioon. Vimalusel pildid ja hind. Võivad ka olla vabalt lõõtsaga vanemad bussid. Pakkuge kõiki busse mis vanad!

Info võib postitada siia, sõnumitesse või emaili: kaupo . tammiste [@] gmail . com
Jään ootama teiepoolseid pakkumisi. 



Lugupidamisega
Kaupo


RE: Otsin või ostaks vanu busse - Kimoner112 - 22-09-2016

(21-09-2016, 14:08 PM)Kimoner112 Kirjutas:  Otsin, uuriks ja sooviks infot kus kohast oleks võimalik leida/osta vanu busse. Mudelid, margid pole tähtsad. Sõidukord võib olla kohutav, piisab kui seisab hästi kohapeal Big Grin. Oodatud on kõiksugused pakkumised ja informatsioon. Vimalusel pildid ja hind. Võivad ka olla vabalt lõõtsaga vanemad bussid. Pakkuge kõiki busse mis vanad!

Info võib postitada siia, sõnumitesse või emaili: kaupo . tammiste [@] gmail . com
Jään ootama teiepoolseid pakkumisi. 



Lugupidamisega
Kaupo

Loomulikult võib pakkuda ka vanu trolle, tramme või rongi vaguneid Smile


RE: Otsin või ostaks vanu busse - stihl - 22-09-2016

Su jäi kuskilt paari milli üle ja tahad teha omale vana bussi poodi?
Mingit selllist umbes: http://www.classicbuses.co.uk/

Kui lihtsalt busse  on koju vaja, siis võid proovida ka väravamehaaniku käest tema kollektsiooni ära osta, ma arvan, et miski paarikümne m €-ga annab ikka ära ka, siis ta saab hakata ntx Kuusalusse Spa`d vms  tegema...
Aga tema bussid on kõik tuttuued ja putkast läevad täitsa ise käima.

Või said omale suure treila, millega asju Kuusakoskisse vedada?


RE: Otsin või ostaks vanu busse - Kimoner112 - 22-09-2016

(22-09-2016, 15:50 PM)stihl Kirjutas:  Su jäi kuskilt paari milli üle ja tahad teha omale vana bussi poodi?
Mingit selllist umbes: http://www.classicbuses.co.uk/

Kui lihtsalt busse  on koju vaja, siis võid proovida ka väravamehaaniku käest tema kollektsiooni ära osta, ma arvan, et miski paarikümne m €-ga annab ikka ära ka, siis ta saab hakata ntx Kuusalusse Spa`d vms  tegema...
Aga tema bussid on kõik tuttuued ja putkast läevad täitsa ise käima.

Või said omale suure treila, millega asju Kuusakoskisse vedada?
Tervist.

Kuna meil tänapäeval on mõttevabadus ja igasugune kriitika mulle teretulnud. See muudab ainult oma idee teostamis tahet tugevamaks. 
Kui tekiks huvi osta tutikaid busse, siis võin neid netist uurida või esindusse kuskile minna. Tänan pakkumast Wink
Treilat ostnud pole ja kuusakoski mitte ükski asi ei lähe. Võimalusel päästaks kuusakoskit ise... Siiski hindan vanemat rauda tugevalt.
Piisab kuni 10st vanemast bussist, et ideed teostama hakata Smile kui idee teostatud saab, siis raudselt kuuled sellest ja näed kuhu aju potensiaal paigutas need väärtuslikud unarusse jäänud masinad. 
Järgmise postitusena ootaks miskit positiivset ja asjalikku informatsiooni, mis aitaks minul teostada ideed. Suured tänud ette ära Smile


RE: Otsin või ostaks vanu busse - taavi - 22-09-2016

http://www.auto24.ee/used/2246437

ei usu et ära ostetud on. siit saad ka hinnaklassi teada Wink


RE: Otsin või ostaks vanu busse - stihl - 22-09-2016

(22-09-2016, 20:34 PM)Kimoner112 Kirjutas:  Piisab kuni 10st vanemast bussist, et ideed teostama hakata Smile kui idee teostatud saab, siis raudselt kuuled sellest ja näed kuhu aju potensiaal paigutas need väärtuslikud unarusse jäänud masinad. 

Esialgu tahaks näha, kuhu Aju Potensiaal paigutas ühe vana Toyota...
Praegu tundub küll, et prügimäele...
(enne oli kõva jutt, et "Praegu mul selline pm igapäeva auto, talveks läheb garaaži ja molekuliks. Kere läheb täismahus tegemisse.")

Kas molekulist on vahepeal mingi auto ka saanud?

Aju Potensiaal ja tema Idee my ass.


...


RE: Otsin või ostaks vanu busse - aksel73 - 22-09-2016

Tere.
Kas mingi uus riigihange tulemas?
Mis aastast bussid peavad olema?
Mis hinnaklasis peavad bussid olema?
Allan


RE: Otsin või ostaks vanu busse - Kimoner112 - 23-09-2016

(22-09-2016, 23:22 PM)stihl Kirjutas:  
(22-09-2016, 20:34 PM)Kimoner112 Kirjutas:  Piisab kuni 10st vanemast bussist, et ideed teostama hakata Smile kui idee teostatud saab, siis raudselt kuuled sellest ja näed kuhu aju potensiaal paigutas need väärtuslikud unarusse jäänud masinad. 

Esialgu tahaks näha, kuhu Aju Potensiaal paigutas ühe vana Toyota...
Praegu tundub küll, et prügimäele...
(enne oli kõva jutt, et "Praegu mul selline pm igapäeva auto, talveks läheb garaaži ja molekuliks. Kere läheb täismahus tegemisse.")

Kas molekulist on vahepeal mingi auto ka saanud?

Aju Potensiaal ja tema Idee my ass.


...

Toyota on alles Ei ole midagi prügimäel, seda rõõmu ma ei paku. Paraku jmh, seoses kõige muude elu korralduste muutustega on ootel see masin. Kaasaarvatud ka vähiga võitlus. 
Praegu projekt pole ainuüksi minu enda oma vaid kaasomandis teise isikuda kes ka neid asju ajab. pole mõtet niisama haukuma tulla kui teemat ei tea.


RE: Otsin või ostaks vanu busse - stihl - 23-09-2016

(23-09-2016, 00:22 AM)Kimoner112 Kirjutas:  Toyota on alles Ei ole midagi prügimäel, seda rõõmu ma ei paku. Paraku jmh, seoses kõige muude elu korralduste muutustega on ootel see masin. Kaasaarvatud ka vähiga võitlus. 
Praegu projekt pole ainuüksi minu enda oma vaid kaasomandis teise isikuda kes ka neid asju ajab. pole mõtet niisama haukuma tulla kui teemat ei tea.

Kas bussipargi ost on ka plaanis "kaasomandis teise isikuda" ?  Big Grin Kui isegi seda närust Toyotat ei jäksanud omale osta, mismoodi siis veel busse, vaguneid jne? Aju potensiaal on ikka täitsa dementseks ära pööranud?

Roostevähiga, jah, paraku võitleme me kõik, osadel on see veel suurema rooste "ootel", osad ka tegutsevad.


RE: Otsin või ostaks vanu busse - Kimoner112 - 23-09-2016

(23-09-2016, 01:03 AM)stihl Kirjutas:  
(23-09-2016, 00:22 AM)Kimoner112 Kirjutas:  Toyota on alles Ei ole midagi prügimäel, seda rõõmu ma ei paku. Paraku jmh, seoses kõige muude elu korralduste muutustega on ootel see masin. Kaasaarvatud ka vähiga võitlus. 
Praegu projekt pole ainuüksi minu enda oma vaid kaasomandis teise isikuda kes ka neid asju ajab. pole mõtet niisama haukuma tulla kui teemat ei tea.

Kas bussipargi ost on ka plaanis "kaasomandis teise isikuda" ?  Big Grin Kui isegi seda närust Toyotat ei jäksanud omale osta, mismoodi siis veel busse, vaguneid jne? Aju potensiaal on ikka täitsa dementseks ära pööranud?

Roostevähiga, jah, paraku võitleme me kõik, osadel on see veel suurema rooste "ootel", osad ka tegutsevad.

Igal inimesel on asjale arvamus. Kui on kellevi solvamistuurid peal ja mingi raskeloomuline keskeakriis siis ole lahti. Kui oled kade, et Toyota minu käes ja sa kunagi seda endale ei saanud siis seda rohkem rõõmu minul. Tänasest nüüd edaspidi mine leia mõni teine kojt kus kirjutada, sest seda idiootsust ma ei viitsi lugeda. 
Aga tundub, et oled minu eluga jube kursis kõige kohapealt....kuidas olen suutnud osta või soetada jne...mis siin siis täristad. Üritad mainet alla viia või lihtsalt klõbistamis vajadus? Minu tegemised pole sinu asi. Kui miskit ei meeldi, siis ära loe.


RE: Otsin või ostaks vanu busse - DevilDeVille - 23-09-2016

(23-09-2016, 01:03 AM)stihl Kirjutas:  Kas bussipargi ost on ka plaanis "kaasomandis teise isikuda" ?  Big Grin Kui isegi seda närust Toyotat ei jäksanud omale osta, mismoodi siis veel busse, vaguneid jne? Aju potensiaal on ikka täitsa dementseks ära pööranud?

Roostevähiga, jah, paraku võitleme me kõik, osadel on see veel suurema rooste "ootel", osad ka tegutsevad.

Mis kuradi häda on möliseda ja targutada ja mõnitada inimesi? Viimasel ajal jagub seda ennasttäis maailmatarka ilkumist ikka väga paljudesse teemadesse.


RE: Otsin või ostaks vanu busse - stihl - 23-09-2016

(23-09-2016, 07:00 AM)DevilDeVille Kirjutas:  Mis kuradi häda on möliseda ja targutada ja mõnitada inimesi? Viimasel ajal jagub seda ennasttäis maailmatarka ilkumist ikka väga paljudesse teemadesse.

Ja sul järsku paugutas, et tegelt sa polegi KuradiDeVille vaid hoopis Robin Hood?  Big Grin
Tegutse siis, sa rõhutute kaitsja, ja kinnita vibunöör, minu kontakt on Sul olemas.
(tegelt sain muidugi aru, miks Sul üle kees - salapärane sõna kaasomandis või kahasse, mis ka sinu profiilis kordub üsna palju. Ilmselt on selgunud, et on ka paremaid lahendusi. Kui kaks mõistlikku inimest koostööd teevad, siis kasvab nende jõud kolme, nelja jne kordseks; kui kaks idiooti koostööd teevad, siis pigem kahaneb..)


RE: Otsin või ostaks vanu busse - Kadari - 23-09-2016

Asi on ammu igasuguse hea maitse ja taluvuse piirid ületanud - bänn???


RE: Otsin või ostaks vanu busse - stihl - 23-09-2016

(23-09-2016, 08:08 AM)Kadari Kirjutas:  Asi on ammu igasuguse hea maitse ja taluvuse piirid ületanud - bänn???

Miks inimest selle pärast bännida???? See poleks mõistlik.

Pigem ootaks mingitki selgitust oma pealtnäha hullumeelsele ideele, et ostan kokku busse, trolle ja tramme. Et mis nendega edasi saab, kui nad on kokku ostetud jne?
Inimene on sama üleskutse ka FB-sse postitanud ja isegi lähemad sõbrad küsivad, et mis sa nendega edasi teed...
vastust ei ole...

Ok, seletust pole, siis vaatad, mida inimene varem oma elus on teinud. Noh, see vist jäi kah pooleli.

Siis tekibki see, et püüad inimest diskuteerima saada, see aitaks tal endal ka vblla paremini oma ideesid mõista.


RE: Otsin või ostaks vanu busse - kass - 23-09-2016

(23-09-2016, 08:46 AM)stihl Kirjutas:  
(23-09-2016, 08:08 AM)Kadari Kirjutas:  Asi on ammu igasuguse hea maitse ja taluvuse piirid ületanud - bänn???

Miks inimest selle pärast bännida???? See poleks mõistlik.

Hea nali ksf! Stihlilt!  Cool
Aga busside kogumise kohalt peaks olema selge kassilegi, et neist saab teha järjekordse retrobussikohviku, või veel parem, õllesaali või vinoteegi, ei ole midagi uut... Ja kui ma nüüd eksin, siis vähemalt bussiromude turuhinnad peaksid nüüd veidi tõusma.


RE: Otsin või ostaks vanu busse - zxr - 23-09-2016

Mul oli esimene reaktsioon,et äkki tahetakse bussidest mootorrattaga yle hypata ja mingit rekordit vms. pystitada.
Loodan et leiad endale need bussid ja midagi saab nendega ka korraldatud.
Igatahes hoian pöialt!


RE: Otsin või ostaks vanu busse - Kimoner112 - 23-09-2016

(23-09-2016, 09:12 AM)zxr Kirjutas:  Mul oli esimene reaktsioon,et äkki tahetakse bussidest mootorrattaga yle hypata ja mingit rekordit vms. pystitada.
Loodan et leiad endale need bussid ja midagi saab nendega ka korraldatud.
Igatahes hoian pöialt!

Rekordeid püüdma ei hakka, kuid praegu teen eeltööd projektile, et hinnata kulud kõik ning koostada vettpidav projekt.
Eelkõneldu suund kohvikutele ja kõigele muule on mõttelt hea jne. Päris sellist ideed pole, kuid suund õhkõrnalt seal pool. 

Stihl: Kas peab kohe kõigile vatrama hakkama enda plaanidest, mõtetest? Paljud teenused, ärid ja kõik muud tekivad ka nii, et sa ei tea mida plaanivad kui nad teevad uurimistööd. Lihtsalt oota ja looda, et tuöeb midagi asjalikku ja huvitavat ja ainulaadset.
Igale asjale on alati põhjus.Ega sinulgi on projekte olnud mis pooleli jäänud või mis on muudel asjaoludel vähe ootama jäänud. Kuna ma pole kuskil nüüd kirjutanud, mis masinast saanud on või mis areng toimunid on, siis see kohe ei tähenda et pooleli on/tegevuseta/prügimäel või mis iganes muud. Kui tagamaid ei tea, siis võib rahulikult ka uurida mitte üle ilma kritiseerima hakata. Mõningad pildid ja asjad on facebook-is üleval aga neid näevad ainult sõbrad. Foorumitesse pole ammu kirjutanud. 
Teine asi......üks asi masina tegemisel on isiklik raha/aeg jne... ja teine asi on ettevõtte vahendid. Kõike saab teha nii kuidas võimalused on.


RE: Otsin või ostaks vanu busse - Kimoner112 - 23-09-2016

(23-09-2016, 08:46 AM)stihl Kirjutas:  
(23-09-2016, 08:08 AM)Kadari Kirjutas:  Asi on ammu igasuguse hea maitse ja taluvuse piirid ületanud - bänn???

Miks inimest selle pärast bännida???? See poleks mõistlik.

Pigem ootaks mingitki selgitust oma pealtnäha hullumeelsele ideele, et ostan kokku busse, trolle ja tramme. Et mis nendega edasi saab, kui nad on kokku ostetud jne?
Inimene on sama üleskutse ka FB-sse postitanud ja isegi lähemad sõbrad küsivad, et mis sa nendega edasi teed...
vastust ei ole...

Ok, seletust pole, siis vaatad, mida inimene varem oma elus on teinud. Noh, see vist jäi kah pooleli.

Siis tekibki see, et püüad inimest diskuteerima saada, see aitaks tal endal ka vblla paremini oma ideesid mõista.

Ma ei pea paraku kellegile mitte midagi selgitama. Ise valin kellele ja kui palju oma ideest räägin. Ja see, et ma kommentaaridele ei vasta kõigile, ei tähenda, et m pole kirja teel kirjutanud ja rääkinud. Gat ideed ei saa kõigile öelda, äkki tekib idee varastamis mõte. Eriti neil kellel on Aju Potensiaal väikene, et oma pisikese peaga midagi mõelda.


RE: Otsin või ostaks vanu busse - lauril - 23-09-2016

Tsitaat:Loomulikult võib pakkuda ka vanu trolle, tramme või rongi vaguneid

Porgandieelseid Eesti peal liikunud elektrirongivaguneid oli veel aastake tagasi Riia vagunitehase territooriumil mitme kilomeetri jagu ... äkki antakse hea hinnaga kodumaale tagasi Cool


RE: Otsin või ostaks vanu busse - Kadari - 23-09-2016

Mõni tegelane, siin foorumis, tundub on seenemetsa sellel sügisel ikka päris kauaks üksi jäänud. Või ära eksinud. Juhmidele vihjeks niipalju, et silmas ei peeta teemaalgatajat. Reaalsuse ja kujuteldava vaheline piir hakkab parima tahtmise juures ikkagi lõpuks alla vanduma. Et viimatimainit vajakajäämisi kompenseerida, on antud organism sihiks võtnud kõigis teemades aktiivselt kaasa kaagatada. Eriti hulluks on asi läinud peale seda, kui üks lugupeetud, tänaseks juba elava klassiku staatusesse tõusnud ksf otsustas asja ametlikuks ajada ja teemaksoleva isendi elegantse zestiga allavett lasta.  Peale seda oli eetris vaikus(vähemalt konkreetses teemas) ja suu sedasammustki täis. Küll aga kompenseeritakse seda alandust nüüd kõigis teistes teemades topelt. Lööd hommikuse automoto kohvi kõrvale lahti ja ena imet: keegi kuri inime on erinevates teemades järjekordselt oma seedetrakti tühjendamas käinud.  Sama, eelmainitud-lugupeetud ja ettenägelik ksf., soovis jõudu  kõigi kaasfoorumlaste ükshaaval solvamisel. Tee pidi olema vaevaline ja konarlik, aga siiski küünlaid väärt!??! Täpselt seda rada see asi nüüd veerebki. Jääb üle ainult imestada, kus on moderaatorite silmad. Kuna kordamine on tarkuse ema, siis tsiteerin veelkord klassikut: söö s... sedasammustki!!!!!