automoto.ee foorumid
Belarus traktorid. - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Eesti Vanatehnika Ajaloo ja Teadmiste Kogumik (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=108)
+--- Foorum: Vanem Rasketehnika (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Teema: Belarus traktorid. (/showthread.php?tid=7672)



RE: Belarus traktorid. - deeremees - 08-10-2014

Kas see jutt vastab tõele, et mtz mootoril ( mtz 80, 82 mootor) ei tohi lasta üle 15 minuti tühikäigul töötada. Kas siis ei tohi ka äsja kapitaalremondist tulnud mootoril kohapeal tühikäigu lasta töötada? Väidetavalt pidi hakkama selle tagajärel kolektorist õli välja ajama. Kas kõik see kuuldu ka vastab tõele vot seda ei tea. 


RE: Belarus traktorid. - aavu - 08-10-2014

Vat tsitaati ei saa panna, siis kustub mu kirjutatu ja jääb ainult tsitaat.

Niisiis, Ikaruse instruktsioon: üle kümne minuti ei tohi tühikäigul lasta käia.
Ometi käisid ööd läbi ja juhtus nendega ka. Täpselt nagu järelevalveta küdeva ahjuga. Küll jooksis jahutusvedelik välja või ventika rihm puruks. Üks läks põlema, sest jahutussüsteemi pandud nafta (et külma ei kardaks) sõi lõdviu läbi ja jooksis töötavale gerole peale. Aga muidu, järelvalve all toksigu või öö läbi, vanad mootorid kannatasid kõik, eriti mingi russi mootor.


RE: Belarus traktorid. - Talupoeg taluja - 08-10-2014

(08-10-2014, 20:24 PM)deeremees Kirjutas:  Kas see jutt vastab tõele, et mtz mootoril ( mtz 80, 82 mootor) ei tohi lasta üle 15 minuti tühikäigul töötada. Kas siis ei tohi ka äsja kapitaalremondist tulnud mootoril kohapeal tühikäigu lasta töötada? Väidetavalt pidi hakkama selle tagajärel kolektorist õli välja ajama. Kas kõik see kuuldu ka vastab tõele vot seda ei tea. 

Jamps.


RE: Belarus traktorid. - hannest - 09-10-2014

Ei ütleks, et jamps kuna isegi seda juttu igaltpoolt kuulnud, et surverõngad pidid kinni jääma. Ise olen tähele pannud, et kui pikemalt kohapeal tiksub, siis justkui "kogub" tahma või õli kuhugi ja esimesed vajutused on taevas must. Ükskord jäi vist pihusti ots kinni ja siis oli ka kõik kohad paksu musta suitsu täis. Keerasin puhustite torusid ükshaaval lahti ja sama lambist hakkas jälle tööle ka. Siis oli kül selline tunne, et mida te kiidate sellest saastast mtz mootorist - lambist jäävad pihustid kinni, küll ei tohi tühikäigul töötada, küll ajab õli sumpsist välja...  Aga jah kapremonditud mootor nii tõesti teeb ja ainus rohi pidi olema, et kõvasti koormust ja kuuma esimesed 20tt.


RE: Belarus traktorid. - Daff - 09-10-2014

Üldjoontes on see õige, et pikalt ei maksa lasta diislil tühikäigul tiksuda.Mitte ainult MTZ vaid kõik diislid kuuluvad siia alla.
Põhjuseid on mitu. Nii teoreetilisi kui ka praktilisi. 
Näiteks:
 Tühikäigul mootori töötemperatuur langeb ja selle tagajärjel ei põle küttesegu täielikult ära, mille tulemusena põlemata kütus peseb silindriseintelt maha kaitsva õlikihi ja kahjustab silindriseinu. 

 Pikemaajalisel tühikäigul madala töötemperatuuri juures võib tekkida põlemata kütusest ja õli jääkidest koks, mis on eriti abrassiivne. Seesamune koks võib kutsuda esile isegi rõngaste purunemist.Healjuhul kitib ta lihtsalt rõngad kinni ja ongi õli korstnas. Samuti võib kutsuda esile pihustiotste kinnijäämist.

Kõige parem sissetöötamiseks on mõõdukas koormus.


RE: Belarus traktorid. - huvi5 - 09-10-2014

normaalsel tühikäigul ei tohiks midagi juhtuda, aga kui asi käib seismajäämise piiripeal siis tahmab küll pihustiotsad ära


RE: Belarus traktorid. - deeremees - 20-10-2014

Probleem saab kõik alguse sellest, kui lõpetad töö rullipurustiga. Peale seda ei hakka enam rippsüsteem korralikult tööle väga väga vaevaliselt liigub. Kui suurendada mootoripöördeid ja samal ajal hüdrokangiga jõnksudada siis pika peale hakkab normaalselt tööle. Olen mitmeid kordi ka hüdrojagajas klapi lahti võtnud ( panin teise klapi ikka sama asi). Õli hüdropaagis on selles ei saa ju asi olla.


RE: Belarus traktorid. - E303 - 20-10-2014

Nädalavahetusel sai  vanemate  talus maad  küntud   ja tahhomeetrile (mtz-82)keris ette 7000 töötundi. Belarussi mootor on ikka töökindel küll sest masin ise on 1990 valmistatud ning pea 6000 töötundi töötas ära ilma remondita siis oli mootor nii hõredaks ära  kulunud et enam korralikult ei käivitunud. Mingi 4 aastat tagasi sai lastud  mootorile teha täis kapitaalne remont.


RE: Belarus traktorid. - deeremees - 20-10-2014

Töökorras tahhospidomeeter mtz traktoril üsna haruldus. Tavaliselt lõpetavad koostöö üsna ruttu.


RE: Belarus traktorid. - Harrastaja - 21-10-2014

(20-10-2014, 18:40 PM)deeremees Kirjutas:  Probleem saab kõik alguse sellest, kui lõpetad töö rullipurustiga. Peale seda ei hakka enam rippsüsteem korralikult tööle väga väga vaevaliselt liigub. Kui suurendada mootoripöördeid ja samal ajal hüdrokangiga jõnksudada siis pika peale hakkab normaalselt tööle. Olen mitmeid kordi ka hüdrojagajas klapi lahti võtnud ( panin teise klapi ikka sama asi). Õli hüdropaagis on selles ei saa ju asi olla.

Õli peaks hüdropaagis olema piisavalt vastavalt mõõtevardale ja tasuks üle vaadata ka hüdroõli filter, võimalik, et peale raskemat tööd on õli kuum ja sellepärast ei toimeta. Siis aitab ainult jagaja ja/või tõstesilindri mansettide vahetus.
Võimalik ka fekaal süsteemis.


RE: Belarus traktorid. - v6sa - 21-10-2014

(20-10-2014, 18:40 PM)deeremees Kirjutas:  Probleem saab kõik alguse sellest, kui lõpetad töö rullipurustiga. Peale seda ei hakka enam rippsüsteem korralikult tööle väga väga vaevaliselt liigub. Kui suurendada mootoripöördeid ja samal ajal hüdrokangiga jõnksudada siis pika peale hakkab normaalselt tööle. Olen mitmeid kordi ka hüdrojagajas klapi lahti võtnud ( panin teise klapi ikka sama asi). Õli hüdropaagis on selles ei saa ju asi olla.

Mis nägu on õli siis, kui süsteem jõnksutab? Kollane ja mulle täis? Kas meeldivalt soe või ebameeldivalt tuline?

Välista pealevoolu probleem ja alles siis hakka süsteemi edasi lahkama.


RE: Belarus traktorid. - deeremees - 28-10-2014

Umbes kolm nädalat tagasi hakkasin (mtz 82) kergematel töödel kasutama ( söödajagajaga söötmine, allapanu purustamine rullipurustiga jne). Kui kaua peaks mtz mootor sisse töötama? Mootoril kõik uued rõngad ja hülsid. Mulle tunduks, et tahaks veel tükk aega sisse töötada kuna silo koormaga 6 käiguga kohapeal ära minna ei jõua. Tuleb kordisti kang lülitada aelgusti peale.

Kunagi isa sai töömasinaks täiesti uue belarus 82.1. Mootor oli nii värske, et kolmanda käiguga  künda ei jõudnud. 


RE: Belarus traktorid. - hannest - 29-10-2014

Minumeelest see on valikust kõige vastuvõetavam Poola kabiin


RE: Belarus traktorid. - viplala - 29-10-2014

Kust russ oma kiiruse ja pöörete andmed saab? Kas 40'le annab ka seda peale aretada?

[attachment=50752]


RE: Belarus traktorid. - Harrastaja - 29-10-2014

(28-10-2014, 19:19 PM)deeremees Kirjutas:  Umbes kolm nädalat tagasi hakkasin (mtz 82) kergematel töödel kasutama ( söödajagajaga söötmine, allapanu purustamine rullipurustiga jne). Kui kaua peaks mtz mootor sisse töötama? Mootoril kõik uued rõngad ja hülsid. Mulle tunduks, et tahaks veel tükk aega sisse töötada kuna silo koormaga 6 käiguga kohapeal ära minna ei jõua. Tuleb kordisti kang lülitada aelgusti peale.

Kunagi isa sai töömasinaks täiesti uue belarus 82.1. Mootor oli nii värske, et kolmanda käiguga  künda ei jõudnud. 

Ma sain enda russil mootoriremondi tehtud paar aastat tagasi, aktiivselt ehk 1,5 aastat kasutanud. Praeguseks ca 40 tundi on kellal uue mootoriga töötanud ja praegu alles hakkab must-sinine toss kaduma, peale õlivahetust suvel läks kütusekulu ka väiksemaks nii sisetunde järgi hinnates - vene disel õli sai mingi lääne mineraalse vastu vahetatud.
Kui sidurit libistada siis jaksab ka 9ndaga kohalt minna, mida ma muidugi pidevalt ei tee, sest paks must pilv lendab korstnast välja ja poob masinat.

PS sooviks russi kapoti kinnitamisklambreid ehk millega kapote ära fikseerida ja plärinat kaotada?


RE: Belarus traktorid. - hannest - 29-10-2014

(29-10-2014, 01:28 AM)viplala Kirjutas:  Kust russ oma kiiruse ja pöörete andmed saab? Kas 40'le annab ka seda peale aretada?

Minuteada peaks 25 ja 40 spidotross teistpidi ringi käima. Sellise trossi otsa pidi Jumz'i tunnilugejaga tahhomeeter istuma, mis käib samuti russiga võrreldest teistpidi.


RE: Belarus traktorid. - saarrand - 29-10-2014

(29-10-2014, 18:38 PM)hannest Kirjutas:  
(29-10-2014, 01:28 AM)viplala Kirjutas:  Kust russ oma kiiruse ja pöörete andmed saab? Kas 40'le annab ka seda peale aretada?

Minuteada peaks 25 ja 40 spidotross teistpidi ringi käima. Sellise trossi otsa pidi Jumz'i tunnilugejaga tahhomeeter istuma, mis käib samuti russiga võrreldest teistpidi.

See on info, mis mulle ära kulub. Kuna otsin JUMZile tahhomeetri ajamit, aga siis ikka MTZ oma ei sobi. Võrrelda ei saa, kuna JUMZil ei ole midagi küljes. On mõnel 40-l üldse vabrikust peal tahhomeeter?


RE: Belarus traktorid. - jürimees - 29-10-2014

Minu LTZ 55 A-l (sisuliselt T40 AM, ainult kabiin ja kapott teised) tahho-spidomeeter tehasevarustuses. Seal, kus tava T40-l töötunnilugeja, tigureduktor. Pakun,(fakte ei ole), et sama ka T25-l. Spidomeetri mark TX 121. BELARUSSIL vist TX135

[attachment=50764][attachment=50763][attachment=50762]


RE: Belarus traktorid. - saarrand - 29-10-2014

Siis peaksingi selle LTZ ajamit proovima JUMZile panna, mul vist mingi kiiks aga meeldib kui sellised asjad on peal ja toimivad. Tänan info eest!


RE: Belarus traktorid. - jürimees - 29-10-2014

(29-10-2014, 21:40 PM)saarrand Kirjutas:  Siis peaksingi selle LTZ ajamit proovima JUMZile panna, mul vist mingi kiiks aga meeldib kui sellised asjad on peal ja toimivad. Tänan info eest!
Kas JUMZ-i oma ei ole saada. Näit http://www.traktorid.ee/ .