Küsimus.Kas kusagilt võib leida kangastkattega voolikuid/lõdvikuid?
#1

Kas on mõtet otsida vanakooli kangaskattega voolikuid.Uusi ma mõtlen.Oleks vaja bensuvoolikuks u. 4 mm. siseläbimõõduga,samuti huvitaksid ka jämedamad: u. 16mm. läbimõõduga.On keegi kursis asjaga?
Vasta
#2

Martin460 Kirjutas:Kas on mõtet otsida vanakooli kangaskattega voolikuid.
On ikka mõtet otsida. Enese kaherattalisele sain mainitud tüüpi uue bensiinivooliku sel aastal Ükskülast, maksis mäletamist mööda 2 latti/tükk.
Vasta
#3

Kuressaares neid müügil täitsa tavalistes autopoodides (kas need ka uunikumi väärtuses vaatepildiga on, jäägu igaühe enda otsustada..). Kas tõesti mandril pole neid näha? kahtlen..
Vasta
#4

Siin-seal ikka liigub jah. Kui sa mõtted neid punumismotiiviga voolikuid siis kõikjal pole veel need firma Gates kummivoolikuga asendunud.
Vasta
#5

kas nad on tänaseks päevaks ikka "vana kool" - aastake tagasi oli (meetrikaupa, 5mm vist) vaja ning lähim bensuvoolikut pakkuv kauplus oli "Hallauto" (mütsi ei söö - võis ka Alexela bensujaam olla). Sain igaljuhul punutud "kõriga". Ei hakka selle ühe ostu pealt järeldama - aga ehk on "laiatarbekaup" Wink

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#6

Lisan siia ühe pildi ka:
http://pilt.delfi.ee/picture/2177121/
Selliseid mõtlesin nagu see horisontaalsetest voolikutest alumine.Ülemine on tavaline sile.Üks koht on ära kulunud ja sealt eralduvad sellised jämedad niidid.Bensuvoolikuid müüakse küll siin-seal selliseid aga just jämedamad huvitaksid.Kas äkki leidub selliseid müügikohti kus vanadele vene veoautodele varuosi vms. asju müügil?
Vasta
#7

Sellise välimusega kütusevoolikut on küll saada. Suurim siseläbimõõt, mis mina tean on 10mm. Kas seest 16mm ka saada on ei oska öelda.


Manustatud failid Pilt (pildid)
   




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#8

Lada mootori bensiinivoolik ja siduri- ning piduripumbavoolikud on ka tekstiilkatetega.
Vasta
#9

Ma vaatasin ka, et bensuvoolikuid liigub suht palju.Kui keegi teab midagi jämedamate saadavuse kohta siis info on teretulnud.
Vasta
#10

Radiaatorivoolikut liigub ka, kuid see ei ole pealt riidega.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne