#1

mis asjaga tegu ? mis masina oma on ?
[Pilt: large_28468891_h0j6.jpg]
võib teha pakkumisi
Vasta
#2

Eks ta hooratas ole...

Do'nt panic
Vasta
#3

Tore, et foorumisse tuleb värsket verd ja uusi huvitavaid teemasid!
Lähen oma arvamistega veelgi täpsemaks, ehk on tegu sakilise hookettaga?
Ja ka minu poolne pakkumine - viska minema, vaata, kui hästi lendab! Vb on isegi lennukimootori küljest?
Veid veel õiendaks ka, milleks veel foto oli vaja lisada ning küsimus nii lihtsaks teha, pealegi pealkirjas juba peaaegu kõik ära öeldud! Sad
Vasta
#4

(15-12-2013, 23:41 PM)kass Kirjutas:  Ja ka minu poolne pakkumine - viska minema, vaata, kui hästi lendab! Vb on isegi lennukimootori küljest?
Kui lendab õite kenast, kõrge kaarega ja kaugele, eks siis ta vast lennukimootori detail ole?Toungue
Tegelikult sellise asja identifitseerimine esitatud lähteandmete baasil on päris tänamatu ülesanne (kui sa just elukutseline vunkrataste laojuhataja pole olnud). Kratsi see ketas mõlemalt poolt puhtaks ja proovi miskid markeeringud leida, ka mõõdud ei teeks paha (nii kinnituste mõõdud kui diameeter) - ilma nendeta vaevalt et tõde selgub ja võimalikud huvilised esitavad pakkumisi vaid kilo hinna baasil.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#5

Esimene asi,kui näete sellist asja oma panipaigas,tuleb endale selgeks teha,et tegu on üliharuldase asjaga! Alles järgmine mõte peaks siis olema selline,et mis asi see on ja mille oma. Kujutage ette sellist asja,et viskate sellise ümmarguse asja ära ja nädala pärast tuleb üks vanamees ja ütleb: "Kus on minu Rollsi hooratas?" See on juba vana jutt minu poolt aga kordamine on ........Big Grin
Vasta
#6

Olen juba pikemalt täheldanud,et iga teine identifitseerimise teema kisub läbuks. Sad
Varasemal ajal s.o siis 2005.a oli meil Valdo ja veel mõned kodanikud,kes enam vähem igale asjale oskas funktsiooni ja nimetuse anda. Nüüd on asi hakanud sinna minema,et keegi ei tea,millega tegu või kui teab siis öelda ei taha. Põhjusi ei hakka siinkohal loetlema.
Äkki saaks edaspidi nii,et vähem oleks sellist jama nagu siin teemas.
Saan kodanik Kassi murest ka aru aga kas see teema on ikka see koht,kus seda arutada?

Teemaalgatajale:
Ei oska öelda,mille hooratas on, abi oleks mõõtudest asja identifitseerimisel.


Vasta
#7

Asjalugu ju lihtne. tänapäeva noortel puudub võimalus MEISTRI juures kõigepealt selliks olla ja siis läbi oma silmade-kõrvade elukogemust ammutada.Enamus algajaid on elanud ilma ISATA, ema kasvatada-õpetada, sest isa tuleb reede õhtul pimedas soomest-Tallinnast. Kui asjal on rooste peal, siis on ta ehk üli- väärtuslik antiik, mille eest äkki saab RAHA ja hästi palju.... Vaadake ise, millistes teemades on enam postitiusi ja mis on teemaks...tehnikast asi ju kaugel...rohkem nagu RATE2 kus feimida ja liketada olen ju tegija... see kirjutis on ka minu avaldus modedele...palun ärgake...sest foorum vajab suurt muutust, kui tahab edasi eksisteerida ASJALIKUNA, kust oleks ka noorematel ÕPPIDA teadmisi, mida meistrid on läbi raske elu omandanud.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#8

Hea toon on, kui tundmatu ese varustatakse olulisemate MÕÕTUDEGA, seda esiteks. Tihti küsitakse mingi " isendi" kohta, mis lebab mingis kolihunnikus. Taust peaks ikka lage olema.Pole siis imestada midagi, et vastajad samal tasandil vastu mõõdavad

Tervitab Veteran.
Vasta
#9

Klassikalise tagaveolise Zhiguli hooratas. Väärtus 6,2kg x 0,185Eur/kg = 1,147 Eur
Vasta
#10

(16-12-2013, 16:16 PM)peeterk Kirjutas:  Klassikalise tagaveolise Zhiguli hooratas. Väärtus 6,2kg x 0,185Eur/kg = 1,147 Eur

Ei see pole VAZ, vaid ikka mosse 412 oma.
Vasta
#11

Volvo B-18 või B-20

Tervitab Veteran.
Vasta
#12

(16-12-2013, 20:33 PM)Veteran Kirjutas:  Volvo B-18 või B-20

Kui nii, siis polegi päris emexi kaup ju. Wikipedia ütleb, et originaal B-18 mootoriga volvol on maailma suurima läbisõidu(4 000 000 km) tiitel.
Vasta
#13

(16-12-2013, 20:33 PM)Veteran Kirjutas:  Volvo B-18 või B-20

Eksid. Kõige tavalisem mosse 412. http://img04.slando.ua/images_slandocomu...chasti.jpg
Vasta
#14

Kamaz ! Ja punkt sel lool.

Tervitab Veteran.
Vasta
#15

(17-12-2013, 08:53 AM)Veteran Kirjutas:  Kamaz ! Ja punkt sel lool.

http://naistekas.delfi.ee/
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne