uunikumihaid
#1

oli siis kokkupuude inimesega, kes tahtis mult 401.te ära osta, tuues põhjenduseks selle, et talle endale vaja sõitmiseks autot, aga uurimisel selgus, et tüüp parseldab asju piiri taha, kasusaamise eesmärgil....
aga on ka normaalseid tüüpe... näiteks üks mees tundis kah huvi 401 vastu, ja pakkus isegi vahetusdiili, nikkelliiste armatuuri kellade vastu..aga mida te arvate sellistest tegelastest,kes viivad väärt kraami piiri taha.....

moderaator:kui see teema ei sobi siia, siis võib maha kah võtta...
Vasta
#2

Tänasel päeval pole nagu midagi kurta, hinnad on siis pool piiri ka juba piisavalt kõrged, nii et vahel on tahtmine sealt poolt tagasi osta. Meil nüüd ju kõik 1 suur EU.

Dad.
Vasta
#3

Nähtud küll neid läände müüjaid. Neil tasub see tehing ainult sel juhul ära kui nad siit asjad ilma rahata saavad ja treileri täitena läände viivad. Lihtsalt, et mitte tühja veokiga pruugitud saanide järgi sõita. Kui neil mõnele heale välismaa sõbrale õnnestub midagi pähe määrida, siis on hästi, aga muidu, olgem ausad, ei tunta meie tehnika ajaloo vastu seal küll suuremat huvi.
Prooviks võite ju panna oma Mosse jäänused mobile.de-sse välja ja vaadata, mis juhtub???
Üksikute väga vanade ja seal levinud kuid turult puuduvate detailide vastu tuntakse küll huvi ja neid käiakse ka Tagadilt noolimas. Aga laias laastus võime rahulikult oma tehnikapärandit edasi nautida.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#4

jah - üksikuid huvilisi siiski leidub. Ja neist üksikutest üks osa teeb su Almaga nii:
http://community.webshots.com/album/94145313XruLys
(küll minu poolt juba postitatud link, aga siiski...)
Vasta
#5

Soomlased on ikka ennemgi maitselagedusega hiilanud, see ei ole küll ei liha ega kala mis korralikust 401 tehtud. Kõiksugu omatehtud aiatraktorid tulevad seda asja vaadates meelde.

2 Gaz 67, 2Gaz 69A, Bobeda M20, Moskvits 401, Gaz 51,K-750,Dnepr Mt9,K-650
Vasta
#6

metallmees Kirjutas:uurimisel selgus, et tüüp parseldab asju piiri taha, kasusaamise eesmärgil....

Aga kas sa eeldaksid, et keegi peaks puhtalt misjoonitundest põhjanaabreid aitama või tegema seda teadliku kahjumi saamise eesmärgil?

Eks need eestlased ole imeliku suhtumisega vast enamus... enam omade söömisest ei kõlba, nüüd tuleb naabrite kallale minna.

Lahe oleks see, kui lähed saksas või soomes endale vana autot ostam ja müüja teatab, et sulle ma ei müü ... kuna sa oled eestlane... ehk siis tuleb ka mõistus koju.
Vasta
#7

Tom Kirjutas:osa teeb su Almaga nii:
http://community.webshots.com/album/94145313XruLys

Tõeliselt hea restyling projekt!!!
Parem selline uuestisünd, kui roostesurm mõne \"eesti sõidukite geneetilise pärandi säilitaja\" hoovinurgas...
Vasta
#8

w6rrimeez666 Kirjutas:Tõeliselt hea restyling projekt!!!
Parem selline uuestisünd, kui roostesurm mõne \"eesti sõidukite geneetilise pärandi säilitaja\" hoovinurgas...

Miks hoovinurgas???

Vats ikka garaazhis... sest iga tõsiteadlik vanatehnikainimene on endale pinna kas muretsenud õi ehitanud. Ja puitpõrandaga kuivas garaazhis tehnika ei roosteta, vaid säilub.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#9

Ma nüüd ei saa selles teemast üldse aru. Kui ei taha, et keegi su autot ostab (ja tõenäoliselt selle eest normaalselt maksab), mis selle müümise point siis üldse on?
Vasta
#10

mõte oli mul esialgu selline, et leidub inimesi, keda ei huvita väärt masinate käekäik,vaid klots taskus... ja samas leidub inimesi, kes ise kaa taastamisega tegelevad, pakkudes abi haruldaste varuosadega... ja iga enesest lugupidav uunikumiomanik säilitab ka oma masinaid tulutatavas ja kuivas kohas, mitte ei lase aianurgas vedeleda


minu isiklik arvamus on see, et 401 on originaalis ilusam, kui ümber krutitud.... aga eks see maitse asi ole........ütles kits ja lakkus k*st
Vasta
#11

w6rrimeez666 wrote:

Tõeliselt hea restyling projekt!!!
Parem selline uuestisünd, kui roostesurm mõne \"eesti sõidukite geneetilise pärandi säilitaja\" hoovinurgas...


kallis võrrimees tee selgeks, mis on rooste, kui oleks roostesurm aianurgas, oleks ma õnnelik... ei pea puvanoli ja krunti raiskama nii palju....
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne