Auto vormistamine
#1

Keiss siis selline , et sattus käest-kätte diiliga minuni ühe auto kere. Ainus dokument , mis oli on tehniline pass.
Nüüd on asi valmis saanud ja vaja auto oma nimele teha.
Piiranguid ei ole , küll on aga tehtud teatis võõrandamise kohta.
Ilmselt on viinud omanik siis müügilepingu , kellele ta on selle auto müünud arki.

Asja konks on aga see , et minul lepingut ei ole. Kui ma nüüd ise lepingu kribaks , siis võibolla vaatavad arkist kuskilt arvutist , et lepingud ei kattu .
Siis saab veel võltsimise eest ka.

Kuidas peaks edasi toimetama.

Pole midagi targemat teha
Vasta
#2

Tere.
Olen ise kah sellise võõrandamise lepinguga tegelenud.
See inimene viis need oma dokumendid arki ja sellega ka selle sama paberi mis te kirjutasite.(kuid on siiski 1 oht.Kui see ostja nini!Kattub ikka sinu nimega.Ehk on ta selle veel kellegi maga parseldanud.)Ja sa lähed lihtsalt sinna kohale ja saadki vastuse.
Ja ehk saad ka teada telefoni teel.helista ARK-infosse (nr ma ei mäleta kuid aitab nett)...ja tuleb tunnistada,et seal letis on lausa haruldaselt viisakad naisterahvad...kuigi seda ei saa öelda saali lettide taga .Kõikide teenindajate kohta(olen kohanud seni õnneks 1 pea...hullu!)
helista ja uuri,see,et sul enal kadunud on see pole lugu.su andmed on juba seal olemas.Jah see üks konks vaid mida ma mainisin.
Edu!
Vasta
#3

Roland, sa oled hirmus sinisilmne, vaevalt tal leping kadunud on Smile Auto on mingeid hämaraid teid pidi ilma lepinguteta saadud ja nüüd on vaja must valgeks pesta.
Vasta
#4

(27-10-2010, 16:11 PM)Jesper Kirjutas:  Roland, sa oled hirmus sinisilmne, vaevalt tal leping kadunud on Smile Auto on mingeid hämaraid teid pidi ilma lepinguteta saadud ja nüüd on vaja must valgeks pesta.

No sellise variandiga ma ei arvestanud....Sad
Vasta
#5

Omanik müüs auto varuosadeks , vahepeal rändasid sealt maha mootor ja tiivad-kapotid. Mina ostsin põhmõtteliselt palja kere. Kurvem lugu on see, et mul pole mingit lepingutki=).
On auto ja teh. pass.

Pole midagi targemat teha
Vasta
#6

tagantjärgi tarkus, aga kas selliseid asju poleks mõistlik kontrollida enne ostmist?

Aga mis ARK-s sulle räägiti? nemad on targemad, kui siinne arvamine. Kõigepealt kõne sinna ja kuula nende variandid ära ja siis hakka vastavalt neile variantidele tegutsema.
Vasta
#7

Asjast midagi ei tea ma...aga ilmselt on 2 varianti - auto on arvel või arvelt maas. Kui Sul on tehn. pass, siis on seal omaniku nimi vast ka. Otsi omanik üles, selle käest võid saada infot ja vb selle isiku andmed, kellele tema masina võõrandas või mis ta üldse tegi. Kui on arvelt maha võetud siis on vist üldiselt finito ?
Vasta
#8

Otsi ikke omanik üles, kokkuvõttes tuleb kiirem ja ei pea värisema mingite võltsitud lepingute pärast.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne