Mis jalgrattad?
#1

Esimene ratas siis ilma ratasteta, mille rummudelt oleks midagi tuvastada võimalik.
raami number 172994
pirka poldiauke on kolm, üks ülal keskel, 2 all külgedel. Nihikuga mõõtes alumiste poltide vahe ~30mm, ülemise ja alumiste vahe ~42mm


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                                   

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina kaitseväele.
Vasta
#2

teine ratas "Minsk", kui uskuda sadulal olevat plekitükki. Raami number 30813269
Mõlemad rattad on saadaval


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina kaitseväele.
Vasta
#3

Esimene raam reparatsioonijalgrattalt (tõen. 1946-53) - pean veel täpsustama, kas see on Mifa, Diamant või midagi muud (pole praegu suure ekraaniga arvuti taga). Teine on jah Minsk.

Olen oma erakollektsiooni jaoks (loe - tulevase Eesti Jalgrattamuuseumi ekspositsiooni/kogu jaoks) mõlemast rattast huvitatud.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#4

Mul pole üldse suure kuvariga arvutit! Sad
Aga pakuks, et esimene on hoopis ennesõja Dürkopp võõraste detailidega, raaminumber võiks siiski olla 7 - kohaline, vast on 1,7 miljonit?
Aga vahet pole, Valdo erakogusse ( loe ...) on teda ikkagi vaja. Wink
Vasta
#5

(04-09-2011, 21:19 PM)valdo Kirjutas:  Esimene raam reparatsioonijalgrattalt (tõen. 1946-53) - pean veel täpsustama, kas see on Mifa, Diamant või midagi muud (pole praegu suure ekraaniga arvuti taga). Teine on jah Minsk.

Olen oma erakollektsiooni jaoks (loe - tulevase Eesti Jalgrattamuuseumi ekspositsiooni/kogu jaoks) mõlemast rattast huvitatud.

Tule ja vii minema. Asuvad sealsamas Tallinnas, kuskohast viisid minema mu eelmised 2 üleliigset jalgratast. Kui sul kontakte pole siis privas saab.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina kaitseväele.
Vasta
#6

(04-09-2011, 21:19 PM)valdo Kirjutas:  Olen oma erakollektsiooni jaoks (loe - tulevase Eesti Jalgrattamuuseumi ekspositsiooni/kogu jaoks) mõlemast rattast huvitatud.

Seoses sellega meenus üks tore nõukogude aegne luuletus, midagi sellist - ütled Stalin, mõtled Partei! Ütled Partei - mõtled Stalin!
Ise ütlen ja mõtlen, et piisaks, kui kirjutad, et ...oma erakollektsiooni jaoks või siis tulevase Eesti Jalgrattamuuseumi ekspositsiooni jaoks. Muidu rumalamad ja kiuslikumad (nagu mina, teisi vast selliseid pole) loevad ja mõtlevad, et Valdo erakogu = tulevane Eesti Jalgrattamuuseum.
Kogu on Sul suur ja hea, aga 300 ühte tegu ratast, mis jagunevad laias laastus 2 - ks, meeste ja naiste ratasteks ja edasi erinevad mõneti detailides - see ei ole muuseum, see ongi just täpselt erakogu.
Muidugi on see ainult minu arvamus, ei enamat. Wink

Vasta
#7

Kuule Kass, mis vahet sel on, kas tegu muuseumi või erakoguga? On asju mis on säilitamist väärt ning mis moel neid serveeritakse on juba suhteliselt ükskõik. Mina ei suuda kõiki asju ise koguda ja säilitada, mistõttu korjan sellise kola lihtsalt kokku ja annan ära neile, kes seda teha suudavad. Endal pärast hea tunne, et taaskasutatav kraam ei rända kuusakoski.
Ja et sulle ka midagi jääks, ole palun nii kena, et tule järele ühele NSU sidurikaanele
Pildid:
http://www.jogevamc.ee/pictures/jupid/nsu1.jpg
http://www.jogevamc.ee/pictures/jupid/nsu2.jpg
asub tallinnas.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina kaitseväele.
Vasta
#8

(05-09-2011, 09:51 AM)isandpauk Kirjutas:  Kuule Kass, mis vahet sel on, kas tegu muuseumi või erakoguga? On asju mis on säilitamist väärt ning mis moel neid serveeritakse on juba suhteliselt ükskõik. Mina ei suuda kõiki asju ise koguda ja säilitada, mistõttu korjan sellise kola lihtsalt kokku ja annan ära neile, kes seda teha suudavad. Endal pärast hea tunne, et taaskasutatav kraam ei rända kuusakoski.
Ja et sulle ka midagi jääks, ole palun nii kena, et tule järele ühele NSU sidurikaanele
Pildid:
http://www.jogevamc.ee/pictures/jupid/nsu1.jpg
http://www.jogevamc.ee/pictures/jupid/nsu2.jpg
asub tallinnas.

Jutt üldiselt õige! Cool Mul läksid Sinu viimase postituse peale ka turjakarvad ja küür jälle sirgu tagasi. Ei noh, kaant tahan ikka, miks ei taha!
Aga...tuleb ka isikukultuse vastu võidelda, see on nagu Trotski ja Stalini omavaheline hõõrumine. Olles ise (Valdo poolt) ka sinna MTÜ Eesti Jalgrattamuuseumi otsapidi kaasatud, siis kipun mõningatele formuleeringutele jms -sse vb liiga valulikult reageerima ja seda valedes teemades. See on selline siseringi teema, aga kipub vahel laiemale pinnale, nagu juba menševike ja bolševike nagistamine omal ajal.

Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne