Otsin oma vana VW Golf Mk1
#1

Otsin taga oma vana 1983. aasta VW Golf Mk1. Müüsin selle meeltesegaduses 2008. aasta sügisel. Nüüd tahaks seda mälestust tagasi... Keskeakriis vist.

Äkki oskab keegi öelda, kus ta praegu seisab? Avaliku info kohaselt pole tal ei ülevaatust ega kindlustust.

[Pilt: golfua0.jpg]

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#2

Kas see pole seesama, mida üleeelmine suvi (vist) müüdi, asukohaks Märjamaa?
Oli ka punast värvi GTI, tollal seda müügikuulutust vaadates igatahes tekkisid mul just seosed selle Sinu endise masinaga. Mis täpselt seostas, ei mäleta kahjuks.
Vasta
#3

(09-05-2013, 20:03 PM)zazik Kirjutas:  Kas see pole seesama, mida üleeelmine suvi (vist) müüdi, asukohaks Märjamaa?
Oli ka punast värvi GTI, tollal seda müügikuulutust vaadates igatahes tekkisid mul just seosed selle Sinu endise masinaga. Mis täpselt seostas, ei mäleta kahjuks.
märjamaa gti oli ikka veitsa kobedam.
Vasta
#4

Link piltidele/kuulutusele?

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#5

Mul on üks punane Golf MK1 pildis,sama aasta,aga teine number.
Vasta
#6

See pole see. ASO omanikuga on küll kontakt olemas.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#7

(09-05-2013, 20:34 PM)iceman Kirjutas:  
(09-05-2013, 20:03 PM)zazik Kirjutas:  Kas see pole seesama, mida üleeelmine suvi (vist) müüdi, asukohaks Märjamaa?
Oli ka punast värvi GTI, tollal seda müügikuulutust vaadates igatahes tekkisid mul just seosed selle Sinu endise masinaga. Mis täpselt seostas, ei mäleta kahjuks.
märjamaa gti oli ikka veitsa kobedam.

Minu mäletamist mööda olid tollel just mingid keretööd lõppenud, aga siis sai tahtmine/jõud otsa.
Vasta
#8

Tallinnas, Hiiul seisab (või on täpsemalt suvises kasutuses) vähemalt eemalt vaadates kenas korras olev punane Golf I. Suure tõenäosusega muidugi mõni muu säilinud eksemplar, aga mine tea. Kui oskaksid miskiseid iseloomulikke tundemärke kirjeldada, võin minna lähemalt piiluma...

T.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne