Tööpingid
#1

Tervist.

Tahaks teada milliste tööpinkide firmad on Eestis esindatud?
Tööpinkidel all ma mõtlen frees and puur pinke.
Maks hind oleks 20K.

Kuna töötan ühes tehases siis olen vaadanud et ega need Ida
pingid ka halvad pole ning ma usun et nende hind on ikka kõvasti odavam.

Igatahes kõik tootjad on teretulnud.
Vasta
#2

Hea küll ma küsin siis niimoodi et kas kellegil on müüa frees pinki?
Ja kui on siis miss hinnaga ja millist.
Vasta
#3

Vana teema, aga äkki on vahepeal seis paranenud.

Nimelt kas keegi oskab vihjata väntvõlli lihvpinkide edasimüüjatele Eestis?
Siiani olen kataloogides vaid tavalisi ümarlihvpinke näinud, aga just väntvõlli jaoks otsin. Või on kellegile kusagil kataloogis silma jäänud?
Vasta
#4

viljandi meestel on ühes ajas seisma jäänud hoones pakkuda rida6 plokikaane lihvpink. Hind soliidsed 40k, aga leib oleks sellisega laual ja võid ka omajagu peal. Lisainfo privas.

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta
#5

A mingit väiksemat sorti treipinki pole? Mul oleks vaja midagi sellist, mis mahuks garaaþinurka ära, aitaks väiksemaid pukse ja stutse teha ning ei teeks eelarvesse tohutut auku Smile
Vasta
#6

peeterpaul Kirjutas:viljandi meestel on ühes ajas seisma jäänud hoones pakkuda rida6 plokikaane lihvpink.

rumal küsimus, aga milline on umbkaudu plokikaane lihvpink? nagu tasalihv, aga mõningad lisafeatuurid?


Edit: plokid ei puutu just igapäevatöösse... pigem võllid
Vasta
#7

Jesper Kirjutas:A mingit väiksemat sorti treipinki pole?

Sa soovid uut või vana ?Kui uut siis kiika siia:http://www.mkt.ee/cgi-bin/form.cgi/351est

1985 Lada 1300 SL
Vasta
#8

Varjupaiga nostalgiagaraaþ-töökoda komplekteerib tööriistu-töövahendeid-tööpinke. Üle on jäämas massiivne puidupuur-freespink koos pööratava tööalusega. Samas oleksime väga huvitatud nõukaaegsest lauapuurmasinast. Kas kellelgi on huvi vahetamise vastu? Täiendav info : 51 49 485
Vasta
#9

arvi100 Kirjutas:
Jesper Kirjutas:A mingit väiksemat sorti treipinki pole?

Sa soovid uut või vana ?Kui uut siis kiika siia:http://www.mkt.ee/cgi-bin/form.cgi/351est
Ma ei kujuta unes ka ette, kui palju need uued seal maksavad. Kas 2000 või 20000 või 120000. Kui teaks, siis oskaks ka vastata Smile

Üle paari-kolme tuhande ei raatsiks välja käia, kui see on utoopia, siis mis seal ikka, tellin asju edasi teenusena.
Vasta
#10

Jesper Kirjutas:A mingit väiksemat sorti treipinki pole? Mul oleks vaja midagi sellist, mis mahuks garaaþinurka ära, aitaks väiksemaid pukse ja stutse teha ning ei teeks eelarvesse tohutut auku Smile

Mkm, kahjuks mitte. Ikka krasnõi oktjabrid. Tallinnas Männikul on vene vend, kes müüb-ostab kasutatud metallipinke. Päris korralik valik, aga kahjuks mitte paari tuhande eest. No õnneks mitte ka kosmose hindadega.
Väiksemad pingid olid vanasti laevadel, minugi siiani tuvastamata pink peaks olema endine laevatöökoja oma.

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta
#11

peeterpaul Kirjutas:
Jesper Kirjutas:A mingit väiksemat sorti treipinki pole? Mul oleks vaja midagi sellist, mis mahuks garaaþinurka ära, aitaks väiksemaid pukse ja stutse teha ning ei teeks eelarvesse tohutut auku Smile

Mkm, kahjuks mitte. Ikka krasnõi oktjabrid. Tallinnas Männikul on vene vend, kes müüb-ostab kasutatud metallipinke. Päris korralik valik, aga kahjuks mitte paari tuhande eest. No õnneks mitte ka kosmose hindadega.
Väiksemad pingid olid vanasti laevadel, minugi siiani tuvastamata pink peaks olema endine laevatöökoja oma.
Pigem siis osta juba uus-Uus väike ja lihtne metallitreipink maksab ca 12-14 tuhat krooni.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#12

Kui keegi otsib treipinki:
http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=11739
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne