Akulaadija ei tööta
#1

Kunagi ostetud RING'i akulaadija-käivitusabi. Sai suvel söbrale laenatud ja nüüd oli omal vaja laadida ning enam ei laadi. Käivitusosa toimib aga akut ei lae. Testeriga testisin kah, null voolu. Starteriajal tuli ilusti voolu, täpselt ei mäleta enam, kui palju.

Kiskusin kaane maha, ühtegi kaitset ka ei paista kuskilt, mis läbi olla saaks.
Pilti kah.
Äkki on kellegil kogemusi vöi mingeid teooriaid?

[Pilt: _MG_9834.JPG]

vasak külg
[Pilt: _MG_9835.JPG]

vasak külg teiselt poolt
[Pilt: _MG_9838.JPG]

2 nuppu
[Pilt: _MG_9837.JPG]

parem külg
[Pilt: _MG_9836.JPG]
Vasta
#2

Ei oska muud soovitada kui tester pihku ja hakka järjest läbi vaatama.

Kust tuleb vool - sealt hakkad järjest vaatama millal ära kaob.

Võimalik, et kuskilt ei saa lihtsalt kontakti.

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta
#3

Ise kahtlustan tegelikult seda nuppu mis lülitab laadimise ja täku vahel...
Vasta
#4

ega see masin vaatamise peale oma viga sulle enamasti ei ütle, vaja ikka mõõta.
Vasta
#5

Elektroonika töötab suitsu põhimõttel...kui suits elektroonika komponendist välja lasta, siis see komponent enam ei tööta! Smile Otsi kuumenemise jälgi..

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#6

Ma saan aru jah et möötma peab. Ma pole veel jöudnud. Mötlesin et küsin tarkade käest ka ennem, et äkki kellegil mingi loogiline seletus asjale..

Nuppu kahtlustan kuna eelmisel samasugusel aparaadil sulas se nupp üles Big Grin
Vasta
#7

kui lüliti kutu asendad vene korraliku galettlülitiga ja pole muret et ära sulab
Vasta
#8

Küsi sõbralt, mida ta sellega tegi. Näiteks üritas laadimisrežiimis käivitada või ajas poolused segi..või proovis lihtsalt lühist.

Niisama lambist asjad katki ei lähe.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#9

Ma pakun ka, et äkki lüliti viga. Ega Jah asjad ise katki väga ei lähe jah!

Omaette nokitseja.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne