Ketiratas ja -kaitse (Jalgrattaabimootori D-4 komplekt)
#1

Millele need esemed kuuluda võiksid?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta
#2

Jalgrattaabimootori D-4 komplekti.
Vasta
#3

Ma tänan, kass!

Kas võib äkki olla, et kõik järgnevatel piltidel olevad esemed sinna komplekti kuuluvad?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta
#4

Pole tänu väärt, aga muidugi meeldiv! Cool
Arvata võib, et see on osa komplektist aga siin oleks juba spetsialistide teadmisi vaja. Paak ja 1 kett kindlasti komplektist, ka vähemalt mõni võti, vb kõik. Huvitav, et tšehhi kett on mängus, kette on kuidagi palju ka. Kas lisatihendid jms ka komplekti kuulus, ei tea, uuem komplekt (ehk koos pakkelehe/spetsifikatsiooniga? ksf! Indrek?) oli vist Tsiklitalli lehel/galeriis kunagi või mujal, uuemaid on liikunud, sellist pole veel kuulnud/näinud.
Vasta
#5

Eks ta tundub, jah, suurem osa ühest komplektist olema. Aastast 57-58.
Vasta
#6

Tänu vihjele jõudsingi abistava pildireani välja: http://galerii.tsiklitall.ee/thumbnails.php?album=42

Ketid ei pruugigi pärineda komplektist, aga pärit samast kastist kus ülejäänud detailid lebasid. Eks pudinaid oli veelgi, aga osad leidsid oma koha V-902 küljes.. Suureks õnneks paistavad kõik asjad kasutamata olevat.

Kui see komplekt tsiklitalli lehel on aastast 1960 ja minu komplektijäägid on vanemad, siis mis aastast need olla võiksid? Ma suures tuhinas viskasin muidugi minema sellised sedelid mis tsiklitalli piltidel olemas, jube usin olin..




Edit: Selge, päritoluaasta ka teada, aitäh!

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne