Teema on suletud

Pildimäng

okei kuna keegi ple kaua-kaua reageerind panen isee uue



[Pilt: aston%20martin%20ulster%201934.jpg]

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]

äkki on aston martin aston ulster?

LISATULED.COM - Lisatuled, Led barid, töötuled
Aia- ja kodukaubad

No kuna eelmine vastus on õige ma arvan, siis siin järgmine auto, aastat tahaks ka teada Smile

LISATULED.COM - Lisatuled, Led barid, töötuled
Aia- ja kodukaubad

oli jah eelmine vastus õige....

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]

Briti Riley RM-seeria 1945-55

lisan siis ka yhe.Mis on pildil tagaplaanil ja must?

volvo?

ma arvan, et \"Jansa\" teab täpsemalt (loe: \"mulle tundub mersu, ka peeglid paistavad justkui W123 olevat\").

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

Ei ole, see ikka miski 240-seeria volvu.
Kui ma ei eksi, siis vist olid kunagi kuskil siin foorumis ka miskid pildid sellisest. Pole aega otsida praegu.

edit: need võisid siit üle-eelmise talve Suure Kustumise käigus ära ka kaduda.

Volvo on see töesti:eureka


Link abiks. http://web.inter.nl.net/hcc/F.D.men/efldr2641.html


[Pilt: heh.jpg]



Wink

uus mini?!

õigus Smile




(BTW ma pidin uue konto tegema sest vana keelds töötamas,eelmises elus olin expanium )

M: Skoda Felicia 1995 osadena.

offtopic:
proovi igaksjuhuks uuesti oma kontot, siin oligi nagu mingi jama, mul kah aga nüüd töötab igastahes niiet mul on selline karvane tunne et sinugi konto´ga nüüd kõik korras

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]

jälle jäätakse se tore mäng unarusse, but hei who else to save the day than MOPEEDUR: iluvõre on liiga reetlik niiga arvatakse ühe korraga ära: palun!

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]

Maserati Smile

maserati quattroporte ?:???

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: nasa13
Maserati Smile

Maserati 222või 422?

jah peaks netiandemetel olema maserati 422 biturbo

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]

nooh miks ei reageeri, se on ju tore mäng

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne