Teema on suletud

Mida kõike meil Eestimaal leidub, osa 4

sohver Kirjutas:Võiks vedelevaid masinaid annetada noorte huviala ringidele kes annaksid tegevust ja töö kogemusi noormeestele,on ju fonde kust raha küsida ja mõni vanakooli mees kes juhendamisest ka rõõmu tunneks

Võiks ju eraldi teema alt asja arutada. Mulle üha rohkem tundub, et osad kodanikud elavad välja oma kujutelmi ja määravad virtuaalis siis teiste saatusi. Peaks vist uuesti freudi lugema...

Võiks annetada - no eks annetage siis, mis Teie oma ja Teil üle!! Teiste varanatukese üle aga otsustada puudub meil õigus. Lõpetage ära see jutt - keegi võiks, kuskil on jne. Kes see keegi on, kellele kusagil on mõeldud fondid ja kes mingisuguste noortega tegeleks? Mis jõud see on, mis tõukab sellist mõttemaailma taga stiilis - me siin mõtlesime, et keegi kusagil võiks midagi teha? Kus neid volitusi välja kirjutatakse Teiste eest otsustamise võimaldamiseks??

Kui arvamustepagas on tühjaks saanud, tulevad üha jälle ja jälle määratlused - andku noorteringile või tehnikahuvialaringid on ühed vahvad asjad ja miks keegi sinna "fondidest" raha ei küsi etseteraaa.
Kelle lapsi/noori need kusagil-võiks-olla noorteringid juhendavad?
Eranditult orbusid või??

Ma olen valmis riskima ainukese-lolli-määratlusega, aga ma ikkagi küsiks - kas tehnikahuvi mitte geenidest elik kodust ei pärine. Ning kas parim viis tehnikahuvi äratada pole mitte papana eeskuju näidata. Ja papana asja rahastada. EW-aegses kõnepruugis - äratada õppivas noorsoos inseneriteadmiste vaimu.
Ja vaimu teritamiseks lugege hakatuseks kasvõi Lutheri vineerivabriku saaga läbi. On selline raamat üllitatud, minu arust väga ladusas keeles kirjutatud põlvkondi läbiv kroonika inseneride elust- olust.
Kui lugeda ei viitsi, siis loodetavasti suutsite ennast mingi trikiga naelutada teleri ette ETV "Perekonnakroonika" ajaks. Kuigi seebi-elementidega, siis ikkagi jälle lugu inseneride võitlusest, teadmishimust, ettevõtlusest.Või tellite selle dvd-l veebist.

Õõv tuleb peale, sest olid ajal, mil elanikud pandi elama betoonkamakatesse, köögiks planeeriti ulmelised 2 ruutmeetrit, kõrgeima filosoofilise lennuga taheti iga sellise kolosseumi alla teha sadnik, sest lapsi pidi kasvatama riik.Emmed oleks kohe nii umbes kuukese jooksul tagasi vutt-vutt tööle treipingi/ketrusmasina taha kupatatud. Sööma oleks eeskujulik olnud minna iga maja keldrisse rajatatud staloovajasse nii hommikul, lõunal ja ka õhtul. (sealt ka see ulmeline köögi suurus/väiksus, ses seda kõnealuse ühiskonnakorra järgi tegelikult poleks üldse vajagi läinud).
HALLOOO -meil on vabariik tagasi!! Vabadus luua perekond ja (ehk on keegi kuulnud) kohustus olla lapsele toeks/katuseks/kindluseks. Aga ühtlasi ka miilitsaks oma järelkasvule, kes sihitu tegevusetuse käigus kipuvad "bemmile uusi kumme hankima".

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...

-AsjaPulk- Kirjutas:Selline GAZ siis nähtud:

[Pilt: 010718470855fe.jpg]

Selle omanik elab Sõpruse pst ja Vilde pst nurgal. Töötab Kullo lennumudelismi ringi juhatajana. Muide, see on üks viimastest 21-Volgadest Tallinnast mis igapäevaselt ringi sõidavad. Veel paar-kolm autot millega pensionäridest omanikud sõidavad aeg-ajalt. Ülejäänud kõik "sleeping beauty" mis näevad ilmavalgust ürituste ajal, aga tarbesõidud nendega ei tehta.

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.

Ma arvan , et selline RAF bussi tagaosadest tehtud järelkäru osta.ee oksjonil vääriks ka siin mainimist

M408-65, GAZ24-77, UAZ, RAF
http://www.garaaz.eu/

helitehnik Kirjutas:Ma arvan , et selline RAF bussi tagaosadest tehtud järelkäru osta.ee oksjonil vääriks ka siin mainimist

Järva-Jaani foorumi osas juba antud asi ära märgitud. Olen ka omanikuga suhelnud, nüüd siis peab vaid oksjoni lõpu ära ootama Smile

(Arvuti)vanaraualadu -> www.hot.ee/hqs

miniest Kirjutas:
impalaSS Kirjutas:selline mosse
2 aastat seisnud tervena, nüüd esiklaas puruks ja uksi on painutatud Sad
Kas  Mosse saaks viia Järva-Jaani, et enam rohkem ei laguneks.Smile
Vöi on see utoopia?Sad

mina tahaks seda mossset omale ära vedada.kui saab maksta väärtuses:utiilihinnaga+kast õllet peale.ise tulen järele.kes asjaga tegeles või teab kes omanik võib minu kontakti edasi anda.omal ka treiler et ära viia.mul kaugemas tulevikus paar plaani mosse baasil ühte teist ehitada huvitavat.minu nr 53900300 või 53560353

Paar pilti mu vanatehnika rubriigis lisandunud, annan igaks juhuks siin ka teada, ei tea, kas need sõidukid ka siit läbi käinud on...
Pilte siin:
http://fotoalbum.ee/photos/Albu/sets/131806?page=2

hqs Kirjutas:
helitehnik Kirjutas:Ma arvan , et selline RAF bussi tagaosadest tehtud järelkäru osta.ee oksjonil vääriks ka siin mainimist

Järva-Jaani foorumi osas juba antud asi ära märgitud. Olen ka omanikuga suhelnud, nüüd siis peab vaid oksjoni lõpu ära ootama Smile

Tean selle käru asukohta. Minu poolt pildistatud ka RAF & AVIA rubriigis.

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.

Albu Kirjutas:Paar pilti mu vanatehnika rubriigis lisandunud, annan igaks juhuks siin ka teada, ei tea, kas need sõidukid ka siit läbi käinud on...
Pilte siin:
http://fotoalbum.ee/photos/Albu/sets/131806?page=2
Oskad kirjeldada, mis väljamaa autode jäänused seal lähedal nähtavad? Ja mis asjade üldine statuut on?

See masinapark on teada ja piltide järgi on lisandunud ka üht-teist.

Siin on palju juttu olnud kaljavaatidest, nüüd on nad saabunud müügile osta.ee keskkonda. Vabandan kui vale teema alla sokutasin, aga ei osanud mujale panna.

M408-65, GAZ24-77, UAZ, RAF
http://www.garaaz.eu/

Juhtusin eile Tartu linnas sõitma ühe GAZ24 Volga taga. Fotokat polnud kaasas, nii et tegin väikse ringi, et näha, kus selline masin tavaliselt seisab. Tuli välja, et seal hoovi peal on veel kaks seisvat Volgat. Täna pilte tegemas käies polnud sõitvat masinat näha, aga seisvatest pildid:

http://nagi.ee/photos/lamjak/sets/42075/

kaljavaat juba ära märgitud JJ teema all.Cool

Allates sellest pildist

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Mis masin Sellelt rohelise haagise pildilt paistab(see millel rehvikoorem peal on ja kas need mitte Kirovetsi rehvid pole)?????

reymo1995 Kirjutas:Mis masin Sellelt rohelise haagise pildilt paistab(see millel rehvikoorem peal on ja kas need mitte Kirovetsi rehvid pole)?????

See on Liaz. Emmaste vallas peaks see pilt tehtud olema.

Kolhidaga 608V-ga tegu, mis on ka Kolhidade teema alt läbi käinud.
miniest, su osadest piltidest pole kahjuks mdiagi aru saada.

andres22 Kirjutas:Kolhidaga 608V-ga tegu, mis on ka Kolhidade teema alt läbi käinud.
miniest, su osadest piltidest pole kahjuks mdiagi aru saada.

Jah ma tahtsin end just parandama hakata! Valla teises otsas seisab samades toonides Liaz ka.

Innars Kirjutas:
reymo1995 Kirjutas:Mis masin Sellelt rohelise haagise pildilt paistab(see millel rehvikoorem peal on ja kas need mitte Kirovetsi rehvid pole)?????

See on Liaz. Emmaste vallas peaks see pilt tehtud olema.
Ei ole Liaz. On kolhida KAZ-608. Ja asuvad need masinad Käina vallas.
Aga Emmaste Liaz on ka veel alles, kuigi ega sellest enam sõidulooma ei pole.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

kolz Kirjutas:Aga Emmaste Liaz on ka veel alles, kuigi ega sellest enam sõidulooma ei pole.

Miske mudel LIAZist? Kas äkki kellelgi pilte ka on?

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.

valdo Kirjutas:
kolz Kirjutas:Aga Emmaste Liaz on ka veel alles, kuigi ega sellest enam sõidulooma ei pole.

Miske mudel LIAZist? Kas äkki kellelgi pilte ka on?

Mis asi see eelmises posituses siis on ? Toungue
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne