Kuidas foorumisse pilte lisada
#41

(23-08-2017, 21:21 PM)Necro Kirjutas:  Üks asjakohane küsimus ka. Kas sedasi on ka võimalik pilte lisada, et peale klikates suurendab? Manusena lisades see töötab. Aga eraldiseisvalt vist mitte? Enam-vähem sama põhimõttega, mis on mersufoorumis. Et lehekülg ise timmib suuruse maha ja peale klikates teeb originaalsuuruses lahti.

Vaata #33 postitust natuke ülevalt poolt. Muuhulgas ka see ära näidatud.
Vasta
#42

(23-08-2017, 22:53 PM)olli Kirjutas:  
(23-08-2017, 21:21 PM)Necro Kirjutas:  Üks asjakohane küsimus ka. Kas sedasi on ka võimalik pilte lisada, et peale klikates suurendab? Manusena lisades see töötab. Aga eraldiseisvalt vist mitte? Enam-vähem sama põhimõttega, mis on mersufoorumis. Et lehekülg ise timmib suuruse maha ja peale klikates teeb originaalsuuruses lahti.

Vaata #33 postitust natuke ülevalt poolt. Muuhulgas ka see ära näidatud.

Köik on vöimalik. Eks see oleneb, kus pilt eraldiseisvalt üleval on.
Kasutan osade foorumite asjus upload.ee -d. Seal on üles-laadimisel kenasti valikus, kui suurena soovid originaalpilt üles-laadida ja kui suurena soovid pisi-pilti (viitega suurele eraldiseisvalt originaalpildile) saada.

Olgugi, et tänapäeval suur Digiajastu, siis internet maakohtades vöib endiselt aeglane olla. Seetöttu oleks viisakas pisipilt mitte suurem kui 640x480 teha, et aeglase netiga foorumi sirvijad saaksid lehe normaalselt lahti (ja ei hakka pilti suuremaks tegema) ja pisipildilt on ikkagit aimu foto sisust.

Ja siis muidugit postitamisel viidete paigutus, et kas pildid jääks segi, horisontaal-reas vöi vertikaal-reas:


[Pilt: upload_test.jpg]

[Pilt: upload_test.jpg]

[Pilt: upload_test.jpg]

[Pilt: upload_test.jpg]

[Pilt: upload_test.jpg]



[Pilt: upload_test.jpg] [Pilt: upload_test.jpg] [Pilt: upload_test.jpg] [Pilt: upload_test.jpg]

Arrogance diminishes wisdom ! 
Vasta
#43

Jah, kõik on õige, selles osas oleks foorumi oma sisseehitatud süsteem ikka kõige etem. Upload.ee probleem on selles, et pildid kustuvad ära kui 50 päeva jooksul keegi ei vaata. Vähem aktiivsetes projektiteemades seega täiesti aktuaalne.
Vasta
#44

(25-08-2017, 19:14 PM)olli Kirjutas:  Jah, kõik on õige, selles osas oleks foorumi oma sisseehitatud süsteem ikka kõige etem. Upload.ee probleem on selles, et pildid kustuvad ära kui 50 päeva jooksul keegi ei vaata. Vähem aktiivsetes projektiteemades seega täiesti aktuaalne.

Ei ole sellist probleemi kohanud. Pildid nagu jäädavalt seal serveris sees ja ligipääsetavad foorumisse sisestatud pisipildi kaudu, ja samas pisipilt kenasti foorumi postituses näha ilma klikkimata.
Kui nii, siis vöimalik et on kuidagit teisiti link pandud, kui ma panen.

Oli kunagi mul üks Audi, teema soikunud aastaid, kuid pildid köik ikkagit näha, audifoorumis sisestatud samamoodi nagu ikka:

Audi teema 2014 aastast

Arrogance diminishes wisdom ! 
Vasta
#45

Äi nää pilta.
IE-ga tuleb keelumärk ja motsilla-kroomiga tulevad ilusad numbri-tähe kombinatsioonid. Selles teemas: http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid431820 alates postitusest number 7. Ülevalpool ikka näen pilte. Kas on minu arvutis miski viga või olen lihtsalt käpard?.


Manustatud failid Pilt (pildid)
       

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#46

(17-09-2017, 16:55 PM)aavu Kirjutas:  Äi nää pilta.
IE-ga tuleb keelumärk ja motsilla-kroomiga tulevad ilusad numbri-tähe kombinatsioonid. Selles teemas: http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid431820 alates postitusest number 7. Ülevalpool ikka näen pilte. Kas on minu arvutis miski viga või olen lihtsalt käpard?.

Need olid veel möni aeg tagasi nähtavad praegu ma kah enam ei nää......

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#47

(17-09-2017, 19:57 PM)impreza Kirjutas:  
(17-09-2017, 16:55 PM)aavu Kirjutas:  Äi nää pilta.
IE-ga tuleb keelumärk ja motsilla-kroomiga tulevad ilusad numbri-tähe kombinatsioonid. Selles teemas: http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid431820 alates postitusest number 7. Ülevalpool ikka näen pilte. Kas on minu arvutis miski viga või olen lihtsalt käpard?.

Need olid veel möni aeg tagasi nähtavad praegu ma kah enam ei nää......

mina ei ole neid pilte näinud kohe algusest peale, Meelise postitamisega samal päeval kaedes ... a ma ei tõstnud kisa.
Vasta
#48

Proovipilt


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#49

Ma ei suuda ühtegi pilti postitusle lisada. Nüüd peaks saama lisada otse arvuti faile. Kui suur või mis faili format olema peab? Küll on fail suur, siis on vale formatt. Kui üritan näiteks G drive lingi lisada, siis pilti ei näita, näitab ainult linki aadressina. Mida ma valesti teen?
Vasta
#50

Google Drive pilt peab olema välja jagatud kõigile. Siis link toimib.

.JPG on seni muretult üles tulnud foorumisse. Mahupiirang oli äkki 800 kB, mis on tänaste fotokate-telefonide jaoks ülivähe ja seega peab pilte väiksemaks/hõredamaks tegema. Irfanview teeb selle mõnusalt ära.
Vasta
#51

Google drive on kõigile jagatud, aga õnnestus ainult link panna. Praegu pole mobiilist poovinud pilti lisada. Arvutist igatahes JPEG üles ei tulnud, vähendasin mahtu enne laadimist.
Vasta
#52

(23-03-2021, 21:41 PM)MTZ Kirjutas:  Google drive on kõigile jagatud, aga õnnestus ainult link panna. Praegu pole mobiilist poovinud pilti lisada. Arvutist igatahes JPEG üles ei tulnud, vähendasin mahtu enne laadimist.

GD lingi võtsid pildi pealt või kaustast?

Peale pildi lisamist tuleb see ka postitusse sisestada vastava nupuga. Kas pilt üldse foorumisse jõuab? Kas üles laaditud failid on kasutajakonto alt näha?
Vasta
#53

[Pilt: view?usp=sharing]

Google Drive


Üleval proovisin lisada läbi tööriista riba, vajutades "Pildi" nupule ja kopeerides lingi sinna. Ei Toimi
Vasta
#54

Lingi võtsid ikka nupu "Copy link" abil?
Vasta
#55

(23-03-2021, 21:58 PM)v6sa Kirjutas:  Lingi võtsid ikka nupu "Copy link" abil?

Jah. Seda küll.
Vasta
#56

[Pilt: 56455-DSC_0375.JPG]
[Pilt: 1AQwj8QdH2ZH-XzdDM8buogXoIAsQO9BM]
https://drive.google.com/file/d/1AQwj8Qd...sp=sharing

Kae korradit, ei tööta jah.

Aga kuidagi olen ma oma GD pealt pilte siia ju lohistanud...
Vasta
#57

Siin näidatakse kahte erinevat asja, 1 on pilt ja teine on pildi laadne toode:
https://pildipark.clubmb.ee/pilt/56455-DSC_0375.JPG
https://drive.google.com/file/d/1AQwj8Qd...QO9BM/view
Vasta
#58

Enda harimiseks küsin, kumb on kumb? Sama fail mõlemas kohas.

Ja kuidas ma saaks Google Drives olevad värvilise pinna moodustavad bitid siia foorumisse pildilaadseks tooteks muundada ilma siia foorumisse lisana üles laadimata?

Või ongi Google ja foorumisofti vaheline iseloomude sobimatus?
Vasta
#59

(23-03-2021, 22:31 PM)v6sa Kirjutas:  Enda harimiseks küsin, kumb on kumb? Sama fail mõlemas kohas.

Ilus pildi aadress peaks lõppema    .jpg
Teatud keskkonnad ei taha sellist lingitavat aadressi kuidagi välja anda.
Google Drive ma ei tunne.
Mõnest teisest keskkonnast on sobinud ka teistsuguse lõpuga aadress.

Sinu juhul on 1 pilt mingis Eesti serveris ( https://pildipark.clubmb.ee/ ) ja teine Googles.
Vasta
#60

Üks pilt õnnestus laadida manuse kaudu, mahult väga pisike. Kahjuks Google Drive pilte saan ainult lingina.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne