Foorumi teemade avanemisest ja uuest väljanägemisest.
#21

(28-09-2014, 20:28 PM)diesel Kirjutas:  loodetavasti ikka esialgne lubadus peab ja saab vana ja viisaka naha tagasi selga.
nii mitu kiitjat juba, et hakka või polli tegema.
see seeriatoodangu bling-bling nahk on ju kole nagu öö.
vanatehnika foorumisse rohkem konservatiivsust lugupeetavad!
Smile
Mida sa "vana ja viisaka naha" all mõtled ? Minuarust väga viis ja vaheldust ongi vaja !!! 
Vasta
#22

Kellele meeldib ema, kellele tütar... Lihtne ju?
Vasta
#23

Mul tekkis probleem. Kui ma kriban siia mingi teksti, ning seejärel tahan teise teksti juurde copyda, siis viskab kõik sassi omadega. Copytud tekst hüppab automaatselt eelmise teksti lõppu ja muuta seda ei anna. Jama tundubki olevat sel juhul, kui tahad kusagilt mujalt mingi teksti siia copyda. Kui lihtsalt kirjutad, siis pole probleemi. Peale copymist tekstile enam ligi ei saa, et seda muuta. 

 E: Nüüd hakkas tööle. Ei tea mis bug see oli.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#24

Käisin vanasti ilma regamata siin palju lugemas.
Vana kujundus oli oluliselt parem 
Mina ja minu viis krossi. Wink
Vasta
#25

Mulle viskas see vana kujundus juba kergelt üle ja areng seisnebki selles,et tehakse uuendusi. Kas nüüd foorum sellest uuest kujundusest parem on? Seda näitab konkreetselt aeg. Ise kiidan selle praeguse kujunduse kahe käega heaks.


Vasta
#26

kes vana tahavad, vahtige seda logo, üleval vasakul, sellest peaks teile piisama Big Grin
Vasta
#27

Kui siin juba selline kõvem ehitamine on ehk saab veel ühe "vea" ära parandada? Nimelt ei saa "tänased postitused" avaleheks panna, tema aadress muutub arusaamatul põhjusel.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#28

seda ei saanud ka vanas versioonis millegipärast. Sad
Vasta
#29

Postitusest teatamine ka ei tööta hetkeseisuga, kirjutada ei saa ja valikud tühjad.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#30

(29-09-2014, 13:00 PM)Marko Kirjutas:  Kui siin juba selline kõvem ehitamine on ehk saab veel ühe "vea" ära parandada? Nimelt ei saa "tänased postitused" avaleheks panna, tema aadress muutub arusaamatul põhjusel.
tee soovitaval lingil paremklikk ja "kopeeri lingi aadress". Saad ilmselt selle:
http://forum.automoto.ee/search.php?action=getdaily
(...kui Sa just seda ei mõelnud: http://forum.automoto.ee/search.php?action=getnew)

...ja see ongi siis Su brauseri avalehe lahtrisse lisatav asi. Päring ise, mitte tulem - päring ei muutu Wink

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#31

Vot bljaa, ise loll. Nii lihtsa asja peale ei tulegi.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#32

 Muutsin teema pealkirja sobivamaks. Cool 

Mullegi uus kujundus täitsa meeldib, kuigi eks ta harjumist tahab.
Ideaalne oleks muidugi, kui igaüks saab oma. Et oleks võimalik valida.
Vasta
#33

Ei toimi see avalehe värk, muidugi ma väljendusin ebatäpselt ka. Viga selles, et ei saa bookmarki või favoriti panna, brauseri avaleheks ei mõelnud. Copyda muidugi saab aga kohe muutub kui käiku lasta, vahepeal ei saa vähemalt kroomiga asja korda.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#34

Olles nüüd natuke aega üritanud uue kujundusega harjuda, pean ütlema, et loetavus on kehvemaks läinud:

1) sinised ja mustad triibud tekitavad liigse, silmiväsitava kontrasti, samas näiteks tsitaat on uuest tekstist väga kehvasti eristatav,
2) kiri on väiksemaks muutunud, kuid ruumi võtavad sõnumid ikka sama palju kui enne, s.t. tühja platsi on liiga palju.
Vasta
#35

Ruumi raiskab (lühikeste postituste puhul) kliendiandmete ülitäpne kajastamine pildi all.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#36

(29-09-2014, 22:22 PM)Marko Kirjutas:  Ruumi raiskab (lühikeste postituste puhul) kliendiandmete ülitäpne kajastamine pildi all.
Üldiselt õige, aga -- selles ju eelmise kujundusega võrreldes midagi ei muutunud.

Ma soovitan kujunduse asjus vaadata tqhq ja elfa foorumeid.
Vasta
#37

Eks tast üks" R A T E " moodi foorum tuleb... näe hääletamise pöial kah juba olemas....Nooremad, kohe võistu punne koguma...   Big Grin    Niigi on tehnikast vähem juttu, kui pläma- teemadest, mis sobiksid " Perefoorumisse"... Noh aga uuendusi on noortele vaja ja ... erinevus rikastab... eks tulevik näitab kuhu laevuke purjetab.    Smile

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#38

Kuidagi võõras on see lugulaul siin... Kontrast hakkab silmadele, monitorist maha keeratud kõik. Vanatehnikale ikka vanamoodi?
Vasta
#39

(29-09-2014, 22:27 PM)olevtoom Kirjutas:  
(29-09-2014, 22:22 PM)Marko Kirjutas:  Ruumi raiskab (lühikeste postituste puhul) kliendiandmete ülitäpne kajastamine pildi all.
Üldiselt õige, aga -- selles ju eelmise kujundusega võrreldes midagi ei muutunud.

Ma soovitan kujunduse asjus vaadata tqhq ja elfa foorumeid.

Vaidlen! Ei taha mingit Tqhq moodi kribukirja!
Praegust "ajutist" natuke klopsida või vana tagasi ja elu läheb edasi.
Vasta
#40

Kas siis mõni asutus või seadusepügal keelab mitut nahka foorumile lisada? Et nagu igaüks omale sobiva seadetest valib. Varemalt BB lubas küll taolist asja, tea kuidas moodsal ajal see seatud.

Muudan: Kontrollisin üle - on see nahavahetus praegugi olemas ja lausa kolme vahel valida, kuigi tegelikkuses kks ülejäänud valikut on totaalne porr (teema lugemise disain täpsemalt). Kui keegi tahab aga ei tea kuidas: SEADED (ülal vasakul, logo all), vasakust menüüst MUUTMISVALIKUD ja siis parempoolsest osast 'Teised valikud' alt KUJUNDUSSTIIL.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne