Mootorpaat Neptun 3
#1

   
Sain endale mootorpaadi Neptun 3. No iseenesest see midagi erilist ju ei ole, mul on enne ka selline paat olnud. Aga see on nüüd nii algupärane, kui üldse olla saab. Viimased peaaegu 20 aastat seisis kuivas garaažis ja üldiselt , paat on nagu uus. Originaal tent ja istmed terved, kõik nagu tehasest tulnud. Mootoriks Moskva 30, kaugjuhtimisega, käima veel ei ole pannud, pidi korras olema. Aerud, päästerõngas , vile, kompass, päästevestid kõik on originaalid ja kaasas. Paadihaagis on ise ehitatud, üsna hästi tehtud, hüdraulilise pealejooksupiduriga. Kogu see komplekt on nii heas korras, et võiks asuda pigem muuseumis. Minul muuseumi ei ole. Aga kalal tahaks küll käia. Ja mina hakkaksin seda paati kohe ajakohastama, paneks teise mootori, rooli, käigutrossid. Käru vahetaks ka välja. Samas kuidagi kahju on seda komplektsust rikkuda. Äkki keegi siin foorumis tunneb huvi nii heas originaalses seisukorras CCCP paadi ja mootori ja sama ajastu paadihaagise vastu? Neptun 3 oli üks parimaid paate, mida sellel ajal Venemaal valmistati ja paadi sõiduomadustega olen ma väga rahul. Kui keegi on huvitatud sellest suurepärases originaalses seisukorras olevast paadist, siis võtke kiiresti ühendust. Paar nädalat ootan ja siis hakkan ümber ehitama oma vajadusi arvestades. Aga ausalt öeldes, kahju on kätt külge panna.
veel pilte:
http://album.ee/album/353760/50359941?
Vasta
#2

Hooaeg läbi ja paat pidas ilusasti vastu. Haagis samuti. Aga talveks korralikku hoiukohta ei ole. Seega kogu komplekt müügiks või vahetuseks mingi vanatehnika vastu. Paadil dokumendid olemas. Hea pakkumise korral ka haagisel dokumendid olemas. 
raudpats1@hot.ee
55670500
Vasta
#3

Lumi sajab, paat seisab õues, katusealust hoiukohta ei ole. Kui on äkki huvilisi siis võtke ühendust.
Vasta
#4

Talv saab nüüd läbi ja paat oli garaažis talvitumas. Lähiajal hakkan ümber ehitama , praegu enam-vähem kõik originaalkujul alles. Kui kellelgi on huvi, siis võtke kiiresti ühendust. Teist suve enam ei taha Moskva mootoriga  seigelda, tuleb kaasaegsemale tehnikale üle minna.
Vasta
#5

paadihaagis jäi sellest komplektist üle, äkki on kellelgi huvi. isetehtud, piduritega, dokumentideta. 200€ tahaks saada. huvi korral helistage või kirjutage, kontaktid profiilis olemas.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne