Kaasalohisev šrift, või krt teab mis kamm?
#21

(02-12-2016, 02:05 AM)viplala Kirjutas:  
(02-12-2016, 01:06 AM)Marko Kirjutas:  Momeelest oli see teema IT probleemidest, neid roostekäkke lahati mujal.

Kusjuures see ongi puhas IT probleem, kui kaasalohisev šrift lohistab kaasa ka pool teemat Big Grin

10p
Need on need pikad ja pimedad sügisõhtud, kus interneti vaba levik ja põnevad uudised laiast maailmast, põhjustavad kahtluseid demograafilises jätkusuutlikuses. Tõesti, juba 4 pm on õues pime ja tuleb tuppa kolida. Suvel šriftid kaasa ei lohisenud.


Vasta
#22

(01-12-2016, 22:11 PM)aavu Kirjutas:  Tahaks meenutada, et mõlemad pooled, sakslased ja venelased, kasutasid veel hobutransporti. Venelased isagi ratsaväge. Eks seda tingis nii autode vähesus kui ka kütuse vähesus. Mõlemad tulid tööstusest, hobused, kaer ja heinad põllumajandusest. Võibolla oleksid need kõnealused autod läinud hobuseid asendama kusagile abiteenistusse nagu pildil pommide või toidu vedu lennuväljal.
Isegi ohvitseril kõlbas Krimmis hobune.

Praegu on küll valge, aga ma ei tee sest välja, sest teema on tähtis ja vajad edasist lahkamist ja lohistamist.
Saksa armee kasutas hobuseid väga palju, sest tehnikat ei jätkunud (kuigi siin on väidetud, et Saksamma oli suur ja rikas ja kõik sõjaväelased sõitsid uute mersudega.
Waffen SS-is olid ratsaväediviisid sõja lõpuni olemas, vist mingi 3-4 tk koos kasakate omaga. Ja Krimmi pildil on kaksi-ratsi hobuse seljas mitte ohvitser, vaid allohvitser. Aga ratsutasid muidugi ka ohvitserid, ka eestlased saksa mundris.
Vasta
#23

Nüüd on kaasa hakanud lohisema üks ammu unustatud "tsiteeritud" postitus.

tulemuseks puder ja kapsad


(26-12-2019, 15:51 PM)ZIL 131 Kirjutas:  
(26-12-2019, 11:42 AM)hulgus Kirjutas:  
(25-12-2019, 23:28 PM)Aare R. Kirjutas:  tekst pole oluline
...

...
...
...
...
....

kuigi soovin vastata vaid sellele:
(26-02-2020, 13:37 PM)v6sa Kirjutas:  Jah, AdBlue külmub miinuskraadidel
...

jne


Vasta
#24

Sa ei ole ainus. Mul on ühes teemas täpselt sama jama. Proovitud küpsiseid kustutada, sama postitust uuesti tsiteerida ja paljut muud. Mitte miski pole aidanud.


Pikemate ja mitmete tsitaatidega postituste valikuline tsiteerimine on üldse väga kohmakas, tihtilugu viskab kõiksugu vigureid sisse. 

Mõnel korral on ka kogu minu poolt kirjutatud tekst kaotsi läinud, postitades on visanud üles algse postituse, mida tsiteerida püüdsin.
Vasta
#25

(26-02-2020, 23:25 PM)zazik Kirjutas:  Sa ei ole ainus. Mul on ühes teemas täpselt sama jama. Proovitud küpsiseid kustutada, sama postitust uuesti tsiteerida ja paljut muud. Mitte miski pole aidanud.


Pikemate ja mitmete tsitaatidega postituste valikuline tsiteerimine on üldse väga kohmakas, tihtilugu viskab kõiksugu vigureid sisse. 

Mõnel korral on ka kogu minu poolt kirjutatud tekst kaotsi läinud, postitades on visanud üles algse postituse, mida tsiteerida püüdsin.
sama siin, aidanud on postituse kiirmuutmine, siis on jäänud sissetoksitud tekst alles.
Vasta
#26

Kui Te kirjutate vastust arvutis, siis kastis "Teie sõnum" all paremas nurgas on kolmnugrake, millest saab selle kirjutamise akna suuremaks venitada ja nii on parem ülevaade tulevasest postitusest. Akna sees saab tsiteeringuid kustutada kasvõi tähthaaval.
Vasta
#27

https://forum.automoto.ee/showthread.php...#pid495362 
Pildi panin sinna muul põhjusel aga avastasin, et seal all on roheline kiri: välista see postitus. Kuidas see toimib, pole aimu aga peaks proovima, kas saab lahti kaasalohisevast tsitaadist.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#28

(27-02-2020, 13:45 PM)aavu Kirjutas:  https://forum.automoto.ee/showthread.php...#pid495362 
Pildi panin sinna muul põhjusel aga avastasin, et seal all on roheline kiri: välista see postitus. Kuidas see toimib, pole aimu aga peaks proovima, kas saab lahti kaasalohisevast tsitaadist.
proovitud mõlemat, nii tsiteeri kui ka välista, ei miskit.


Vasta
#29

(27-02-2020, 18:19 PM)hulgus Kirjutas:  
(27-02-2020, 13:45 PM)aavu Kirjutas:  https://forum.automoto.ee/showthread.php...#pid495362 
Pildi panin sinna muul põhjusel aga avastasin, et seal all on roheline kiri: välista see postitus. Kuidas see toimib, pole aimu aga peaks proovima, kas saab lahti kaasalohisevast tsitaadist.
proovitud mõlemat, nii tsiteeri kui ka välista, ei miskit.

Mul sai täna selgeks, et viga esineb ainult isiklikus arvutis. Tööl toimib kõik nagu peab. 
Brauseri küpsiseid on korduvalt kustutatud, kõikvõimalikke nuppe kasutatud. Abi mitte miskit.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne