China car ja muu sealt samalt maalt
#21

ja siis ehitab issi sellest omale liikuri Toungue

https://www.youtube.com/watch?v=HQm7UorWGQ0
Vasta
#22

(06-05-2017, 11:58 AM)wagoneer Kirjutas:  
(04-05-2017, 23:15 PM)impreza Kirjutas:  Sai soetatud kasulapsele selline asi Made in PRC. Kirjas olev 20km distants läbib
lödvalt ja jääb akut ülegi aga kindlasti söltub kus söita.
Asi näeb vägagi kvalitetne ja ilus olema aga kaua kestab näitab aeg...

Tüdinevad õnneks kiiresti sellest ära. Minu poiss vähemalt tüdines. Eriti peale seda kui pidi paar korda seda jurakat mitu kilomeetrit koju tagasi tassima kuna aku sai tühjaks Smile
Nii,et kokkuvõtteks ei olnud eriline taandaareng.

Eelmine aasta taheti jalgratast sünnipäevaks,viimased 8 kuud olen seda ainult
rödul roostetamas näinud.
Tänapäeva lapsed tüdinevadki köigest üli ruttu kuna köik on liiga lihtsalt
kätte saadav.
Ainuke millest nad kuidagi ei tüdine on luti telefon.....

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#23

paned senna plate külge, hea kanalis auto all edasi tagasi liikuda
Vasta
#24

Võtan jah vähe oma sõnu tagasi. Mis teha, piiratud ilmavaate häda.
Päeval nimelt juhtusin nägema, kuidas sellest saadana sigitusest oli mingi konstrui lisamisega kartauto moodi asjandus meisterdatud. Pealiskaudsel vaatlemisel tundus tagaveoline olema, võrreldes ksf MeelisV-e näitega. Või seletas silm valesti, kõik võib olla. Aga kartauto on juba hoopis teine tera, kui harkseismine ja tühja pilguga interneeduse jõllamine. Kasutusvõimalusi on ilmselt rohkemgi, kui vähe järgi mõelda, ehk ostan ühe endalegi kui ümberehitustuhin peale tuleb.
Vasta
#25

Tüdinevad õnneks kiiresti sellest ära. Minu poiss vähemalt tüdines. Eriti peale seda kui pidi paar korda seda jurakat mitu kilomeetrit koju tagasi tassima kuna aku sai tühjaks Smile
Nii,et kokkuvõtteks ei olnud eriline taandaareng.
[/quote]


Nii see asi läks jah viimase nädala jooksul pole ma kedagi
selle asjaga söitmas näind...

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#26

See T5 2,5 kollektor PRC toode on jumala karistus automehaanikule
Originaali hind üle 300€ selle käraka hind 109€
Plokikaane poolne flants väga sitasti töödeldud, kohendasin lintlihvijaga
kooste järjekord teine tuleb monteerida koos turboga,
kuumakaitse plekid ei sobi öieti alumine tuli ültse ära visata
EGR väljavöte ca 1cm pikem roostevaba toru tuli kövasti vägistada..
Ühesönaga T5 2,5 moto juba muidu jumala karistus ja see kah veel......        

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#27

Neile B1 marki kandvatele rillakatele vöib kindlasti anda töö
kangelase ordeni..Mina ostsin nad kirbuturult 8 tükki ühe korraga ,mingit
moodi töökorras oli vaid üks nendest aga 7€tükk tegin riski ostu..
Kaks mis köige ilusamad välja nägid olid lihtslt jöhkralt maha pöletatud
ülejäänudel kas juhe vöi harjad,8sast sai kolm korralikku kokku pandud..
See oli mingi üle kolme aasta tagasi,kogu see aeg pole neile kerge olnud.
sama kasutuse juures andsid mölemad uuena poest ostetud Bosssid
4kuuga järgi ühe sai veel lappida aga pidas ainult loetud päevad..
   
CMI marki kandvatele hiinlastele vöib kah kiitust avaldada,need nii palju
valu pole saand
   
Samas hiina odavatest trellidest olen köigist lühikese ajaga jagu saand...

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#28

Kus kettakatted on?
OK unt sellega, silmad ja näpud on Sinu omad ja ise tead. Tegelikult tahtsin küsida, palju kõrvaltänaval poes Makita 1400-vatine maksab selles auulis?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#29

(11-10-2017, 23:17 PM)Marko Kirjutas:  Kus kettakatted on?
OK unt sellega, silmad ja näpud on Sinu omad ja ise tead. Tegelikult tahtsin küsida, palju kõrvaltänaval poes Makita 1400-vatine maksab selles auulis?

Kettakattega ei ole vöimalik tööd teha Big Grin käppade kallale on läind asi ühe korra ja
seegi kord kaitsmega...Kui poodi satun siis vaatan mis ta maksab.....

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#30

Sa siin justkui pioneer,katseeksitus meetod jne.saab nende iinakatega tehtud küll ja veel...tubli.Realaka kaitse onjh suur segav faktor,mul paar x ampsanud p.käe põidla otsast,aga siiamaani mitte luuni,korralik nahk kinnas kaitseb heasti.Puhastus harja ja vbl.ka ketast kasutades siis tuleb krudida külge, vars  Wink Kõige hullem ikka tuu vibratsioon,vahest ei taha teist kätte võttagi,võiks vbl.proovida neid eriti kalleid töö kindaid,noo kuidagi ei raatsi
Vasta
#31

Ketta kate on omal kohal lõikamisel. Mul on kaks rellakat, üks lõikamiseks ja teine lihvimiseks. Lihvimise omal katet ei ole, sest see segab rohkem kui asi väärt, eriti kui teed tööd ka mujal kui kruustangide vahel. Lõikamise omal aga, kuna lõikamist ei sega, võib olla. Võib olla tähendab seda, et kui vaja siis eemaldame. 

Heaoluühiskonna üks alustalasid on alati turvalisuse nimel, eriti südant valutavad kodanike poolt, kohe kui nähakse midagi mis kelle ga võib teha või on  loodud võimalus selleks, kukutakse väriseva lõuaga targutama Smile...(siinkohal võiks mode korda teha probleemi, miks ma ei saa peale naerusuud M tähte kirjutada).........Mida aeg edasi, seda hullemaks asjad muutuvad.  Ma vaatan youtube videosid ja seal on asi läinud juba nii kaugele, et pool videost on sellest kuidas kasutada praadides pajalappe, sest see on turvaline, ning retsepti jaoks pole üldse enam ruumi jäetud. 

Iga inimene teab ise, kas ta teeb midagi, võtab kätte 10 000rpm seadme, paneb sinna kaitsme või näpib lihtsalt turvalise arvuti ekraani ees mune. See on tema valik, kuidas ta omi asju ajab. Teie asi on laikida toodangut, mitte toodangu teostust või turvalisust. Tahate teostust kritiseerida, sõimake oma lapsi.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#32

Ei ütleks, et arvuti ees näppimine just väga turvaline ettevõtmine on. Mitmed asjahuvilised on raporteerinud pidevatest randmehädadest, tavapärane praktika lisab siia veel seljahaigused ja suhtlemishäired tavaelus. Keskmine kontoriinimene loeb keevitusmaskide teemat ja muigab nukralt, et mis pseudoprobleemid või nii. Lisaks on enamus arvutist tehtud hiinamaal lapstööjõu poolt, varustatud ameerika nuhkvaraga, mida ründavad vene häkkerid. Proovi sa siis sellistes tingimustes normaalseks jääda.
Vasta
#33

Mäletan veel hästi pahaolu ühiskonna aegset ketassaagi ilma mingi kaitsmeta ,
täna tagasi möeldes jöhker küll aga laipasid seal ümber töö kaigus ei vedelend Big Grin
Minu meelest heaolu ühiskonnas pingutatakse sellega veidi üle jah...
Rellakat tuleb lihtsalt kövasti käes hoida siis jäävad sardellid puutumata....

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#34

Minu juurest uutele jahimaadele liikunud lukksepad kasutasid enne poole aasta möödumist traumapunkti abi rellavigastuse tõttu. Rohkem ei viitsi kirjutada.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#35

Odavate hiiina suruöhu riistdade kohta vöiks öelda ainult
positiivset eriti see köige alumine punane frees...
.    
Need asjad minu kasutuses juba pea 10 aastat....

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#36

Tekkis väike probleem sellise PRC tootega ....
Köik toimib hästi selle momendini kuni korstna toru ühendamatta,panen korstna taha
hakkab ennast välja lülitama ja mingi 20sec pärast lülitab jälle sisse ...
Nii teeb 6-7korda siis lükkab vea tulukese pölema ja vaikus ...
Ühesönaga korstnaga kuumeneb üle.Asi ise päris uus , mul on selline PRC puhur enne
kah olnud aga sellist jama pole olnud..Äkki on keegi selle asjaga rohkem kursis..
   
   

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#37

(09-11-2017, 00:20 AM)impreza Kirjutas:  Tekkis väike probleem sellise PRC tootega ....
Köik toimib hästi selle momendini kuni korstna toru ühendamatta,panen korstna taha
hakkab ennast välja lülitama ja mingi 20sec pärast lülitab jälle sisse ...
Nii teeb 6-7korda siis lükkab vea tulukese pölema ja vaikus ...
Ühesönaga korstnaga kuumeneb üle.Asi ise päris uus , mul on selline PRC puhur enne
kah olnud aga sellist jama pole olnud..Äkki on keegi selle asjaga rohkem kursis..

Korstna tõmme nõrk või pole üldse, pane välja toru juurde vaata mis juhtub.
Vasta
#38

Õhku saab põlemiseks hästi peale ? Ruum tihe proovi lahtise uksega.
Vasta
#39

(09-11-2017, 10:01 AM)MeelisV Kirjutas:  Õhku saab põlemiseks hästi peale ? Ruum tihe proovi lahtise uksega.

Ei aita seal ukse avamine,ilmselt tuleb seina veel üks auk teha sinna öhu
vötu koha juurde. Kui see kah ei aita siis mötlen edasi...

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#40

(10-11-2017, 00:09 AM)impreza Kirjutas:  
(09-11-2017, 10:01 AM)MeelisV Kirjutas:  Õhku saab põlemiseks hästi peale ? Ruum tihe proovi lahtise uksega.

Ei aita seal ukse avamine,ilmselt tuleb seina veel üks auk teha sinna öhu
vötu koha juurde. Kui see kah ei aita siis mötlen edasi...

Ära mõtle, lihtsalt proovi jämedam ja sirgem korsten panna. Korstna takistus oleneb ristlõikest, käänakutest ja pikkusest. See lühike sirge jupp, mis tal küljes on, töötab ju laitmatult. Järelikult viga korstnas. Muidugi võib aidata ka õuest külma õhu otse peale andmine, külma õhku mahub rohkem.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne