Teema on suletud

TÜRI KEVADPEALINN
#1

Õnnitlused Türile, Ilmarile ja Priidule loomulikult ka härra Sorgele  ja teistele .Rahu ja rahu südamest  loomulikult sõbrad.
Kui kedagi kunagi solvasin siis palun vabanust aga sellest telef. teel kui ei siis pole vaja vastata minu kõnedele
#2

Kass vaatab meile nagunii ülevalt alla, nüüd tehti ta veel teenimatult pealinnapoisiks.
Loodame, et härra kassi loomulik intelligents olukorra siiski kontrolli all hoiab Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#3

(20-03-2017, 20:56 PM)Armex Kirjutas:  Õnnitlused Türile, Ilmarile ja Priidule loomulikult ka härra Sorgele  ja teistele .Rahu ja rahu südamest  loomulikult sõbrad.
Kui kedagi kunagi solvasin siis palun vabanust aga sellest telef. teel kui ei siis pole vaja vastata minu kõnedele

Ja loomulikult õnnitlused kõikidele heterodele, kes seda teises toas lugema juhtuvad!
#4

Ei ole see kevad ühti nii ilus aeg, lume alt sulavad välja igasugused tundmatud rohelised ja kollased jalgrattad rääkimata igatsorti julkadest, mis talve jooksul tehtud on. Aga ega selles pealinnamehed süüdi pole ja maakad ei peagi ka kõigest aru saama, igatahes mina soovin ka pealinlastele kõike head ning jõudu ja jaksu  Big Grin
#5

Loen välja ridade vahelt (nõukaaegne koolitus) väikese nükke minu pihta. Tänan, loen end kõrvust tõstetuks Smile
Tegelikult on see mõttetu teema ja arvatavasti rändab ajaloo prügikasti varsti.
Enne peaks muidugi ootama, mida kass asjast arvab...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#6

Puhake jalga ...
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne