Mootoratta raam tuvastada
#1

Millega tegu. 

[Pilt: large_29688373_g66Z.jpg]

[Pilt: large_29688375_KkYC.jpg]

[Pilt: large_29688377_Crf0.jpg]

[Pilt: large_29688379_bc9j.jpg]

[Pilt: large_29688381_Ev2u.jpg]
Vasta
#2

V...... vanarauapunktist pärit IZ-49, millele on ise keevitusega lisatud mõned arusaamatu funktsiooniga rauad. Väärt vaid kilohinda sealsamal platsil.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#3

Hea postament seinale Smile


Vasta
#4

Täpsustan...
IZ-350 raam mida on tahetud teha pehmeks. See on kahel korral lausa õnnestunud. Üks on meistri töö ja teine-lihtsalt aeg. Big Grin
Vasta
#5

Lihtsalt silmaringi laiendamiseks küsin - miks just IZ350 raam, aga mitte IZ49 raam? 49-le viitavad minu pilgu järgi ülemise ja alumise raamiosa pikendused tahapoole, mis tagumise porilaua viivad raamist kaugemale, et kiige sinna vahele mahuks.
Vasta
#6

No vaat täpsemalt saaks aru,kui nina päris juures on. Kui see kiige koht on sinna julmalt juurde aretatud siis kisub minu variandi poole. Üldiselt aretati ülespoole igasuguseid asju sellepärast,et ennem oli tegu tagant kõva asjaga. Kruusateedel sõit ei olnud teadagi meelakkumine. Ja milleks vahetada tagant 49 raamiosad mingi omatehtud käraka vastu..... selleks pidi mingi põhjus olema.
Spilka annaks ka vihjeid.... Võiks hakata pisut ettevaatlikult seda puhastama... saaks nii mõndagi teada.
T.
Vasta
#7

Ma nägin seda raami ja ei pidanud seda kaasavõtmise vääriliseks. See on siiski 49 retsitud raam. Sealsamas hunnikus oli tema esihark ka.

A:

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#8

(25-04-2017, 22:14 PM)Aspelund Kirjutas:  Ma nägin seda raami ja ei pidanud seda kaasavõtmise vääriliseks. See on siiski 49 retsitud raam. Sealsamas hunnikus oli tema esihark ka.

A:

No neid õnneks liigub jah. Pole suur kaotus.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne