Põrutus- ja niiskuskindla telefoni otsing
#81

(06-10-2017, 11:57 AM)bom Kirjutas:  
Tsitaat:Tahaks topelt sim-i abil saada lahti kahe telefoni kaasaskandmisest,
Telial saab panna kaks numbrit ühe sim-i peale, koodiga saab välja helistades liikuda vajadusel era- ja töönumbri vahel. Võibolla on teistel operaatoritel midagi sarnast.

Kahe simi mõte selles, et kui ühel operaatoril levi pole, siis jookseb suunatud kõne teise operaatori simile ja vastupidi.
Vasta
#82

Dual SIM-iga ju enamus uusi telefone? vähemalt nuputelefonid küll. Ise juba mitu aastat kasutan ja ei kurda muud, kui et aku kestus kahe aktiivse kaardiga on hullem kui nutikatel. Kui rääkimist ka, siis mõnd telefoni pidi iga õhtu laadima, muidu oli poole päevaga tumm.
Vasta
#83

Viimased 3 aastat kasutanud kõnetelefoni CAT B30. Pidavat "pommikindel" olema. Kukkuda on saanud,vees olemist mitte ja toimib siiamaani aga ei soovitaks.Aku ei kestnud juba uuest peast,kaamera täiesti mõtetu,klahviluku avamine raskendatud(peab ootama seniks kui vastav kiri ekraanilt kaob),kuuldavus kehvapoolne(moonutused).See viimane on põhjustatud ilmselt kasutustingimustest kus kõikjal peenikest metallipuru leidub ja see on leidnud tee kõlarini...
Kas keegi veel omab sellist ja mis arvamus ?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#84

Ühe veelgi odavama/lihtsama CAT kohta olen samuti tuttavalt kuuldavuse kohta nurinat kuulnud. Mul omal on B15, kui naisele helistasin, siis ütles et nagu potist tuleks hääl.  Eks teeb vahel kummalisis trikke ka, näiteks ei salvesta kaameraga tehtud pilte ja sulgeb kaamera, internetibrauser läheb heast peast kinni jne. Selles mõttes nagu ei julgeks CAT-i soovitada väga ja ilmselt ise ei ostaks, kuigi eks alati tekib väike lootus, et äkki nüüd uus mudel on parem.  Karta on, et see jääbki vaid lootuseks. Big Grin
Vasta
#85

Mul üks CAT B25 läbipeetud. Telefon töötab siiani korralikult, aga kuna nuppudel polnud enam tähti ega numbreid, siis poisinahk otsustas vanamehele uue kinkida Big Grin . Eelmine sai ostetud 2014 kevad aku kestis uuena kolm päeva, nüüd kestab kaks. Uuel aku kestab mingine nädal (täpselt ei tea kuna kipub meelest ära minema millal laetud sai) ja kasutan ma teda ikka päris palju. Siiani ei ole ma paremat telefoni leidnud. Kuna enamuse aastast olen metsas, siis peab ta üsna ekstreemsetes tingimustes mul viibima Big Grin  .
Vasta
#86

(07-10-2017, 00:46 AM)krossifänn Kirjutas:  Viimased 3 aastat kasutanud kõnetelefoni CAT B30. Pidavat "pommikindel" olema. Kukkuda on saanud,vees olemist mitte ja toimib siiamaani aga ei soovitaks.Aku ei kestnud juba uuest peast,kaamera täiesti mõtetu,klahviluku avamine raskendatud(peab ootama seniks kui vastav kiri ekraanilt kaob),kuuldavus kehvapoolne(moonutused).See viimane on põhjustatud ilmselt kasutustingimustest kus kõikjal peenikest metallipuru leidub ja see on leidnud tee kõlarini...
Kas keegi veel omab sellist ja mis arvamus ?
Mul on ka sama masin eelmisest kevadest töötelefoniks antud. Negatiivse poole pealt mainin samuti nuputelfoni kohta ikka väga kehva akut. Üle päeva peab kindlasti laadima. Kuuldavus on ka pigem kehva. Menüüd minu jaoks kohmakad. Ei tea kas minu telefoni viga, aga teine kord peab kole kaua ootama, enne kui "kutsuma" hakkab.

Positiivse poole peal - kukkuda on ta saanud üksjagu ning töötab siiamaani.

Aku võiks sellisel asjal ikka 5-7 päeva ära kesta, muud asjad kannatab ära.
Vasta
#87

Kas Apple I-phone X peale ei ole mõelnud ?
Ise tellisin ära ja kindlalt olen rohkem rahul kui 7-ga. 
Oli sammuti veekindel ja ka kukkumis kindel, lisaks veel tegin kindlustuse purunemise vastu !
Mälu võiks muidugi rohem olla kui 512 aga kärab ka
.
Vasta
#88

Mis mälu sel 512 on?
Vasta
#89

(07-10-2017, 00:46 AM)krossifänn Kirjutas:  Viimased 3 aastat kasutanud kõnetelefoni CAT B30. Pidavat "pommikindel" olema. Kukkuda on saanud,vees olemist mitte ja toimib siiamaani aga ei soovitaks.Aku ei kestnud juba uuest peast,kaamera täiesti mõtetu,klahviluku avamine raskendatud(peab ootama seniks kui vastav kiri ekraanilt kaob),kuuldavus kehvapoolne(moonutused).See viimane on põhjustatud ilmselt kasutustingimustest kus kõikjal peenikest metallipuru leidub ja see on leidnud tee kõlarini...
Kas keegi veel omab sellist ja mis arvamus ?
Mina laen iga päev,menüü on ikka paras saast,sõnumite saatmisel kontakt nr sisestamine ikka paras ooper,nüüd juba harjunud. Akuga pidi selline asi olema,et mul tuttav treial rääkis,et kappas poodi,kurtis muret seal tädi näppis nuppe,väidetavalt lülitas neti välja ja aku kestab nädal

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#90

2017 oktoobrist katsetan  Ulefone Armor - 2 töömehe telefoni. parim oma hinna ja võimete klassis  RAM 6 Gb

https://tele2.ee/blogi/tulikuum/ulefone-armor-2

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_688904.html

  Parimat  h2rra

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#91

(23-03-2018, 18:48 PM)h2rra Kirjutas:  2017 oktoobrist katsetan  Ulefone  Armor - 2 töömehe telefoni. parim oma hinna ja võimete klassis  RAM  6 Gb

https://tele2.ee/blogi/tulikuum/ulefone-armor-2

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_688904.html

  Parimat  h2rra
Ise piidlesin ka sama telefoni, aga hetkel ikka kasutuses samsung x-cover 4
Vasta
#92

(23-03-2018, 19:35 PM)maisalup Kirjutas:  
(23-03-2018, 18:48 PM)h2rra Kirjutas:  2017 oktoobrist katsetan  Ulefone  Armor - 2 töömehe telefoni. parim oma hinna ja võimete klassis  RAM  6 Gb

https://tele2.ee/blogi/tulikuum/ulefone-armor-2

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_688904.html

  Parimat  h2rra
Ise piidlesin ka sama telefoni, aga hetkel ikka kasutuses samsung x-cover 4

Mul täpselt sama jama,  see krdi samsung ei lähe katki  Smile
Vasta
#93

(23-03-2018, 18:48 PM)h2rra Kirjutas:  2017 oktoobrist katsetan  Ulefone  Armor - 2 töömehe telefoni. parim oma hinna ja võimete klassis ...
mul siis alates sept 2017 kasutusel Blackview BV7000 Pro 4G Waterproof IP68 MT6750T Octa Core Android 7.0 4GB+64GB 13MP Fingerprint Smartphone, siiani on end väga korralikult üleval pidanud kui mitte lugeda teistest mõnevõrra kehvemat interneti toimimist nõrga leviga piirkonnas.
Vasta
#94

Ma kasutan hetkel CAT S60. Vette pole visata proovinud ja ühtegi telefoni enam endaga töökotta kaasa pole võtnud justnimelt kuularite ja mikrite metallipuruga ummistumise tõttu, sestap ei võta sedagi. Vaatasin, kuidas CAT S60 vastupidavustestis vastu betooni loobiti ja kui hästi see vastu pidas. Vees hoiti ka mingi üüber aeg. Ja oma vanamehe närvi ajamiseks saan vanemate kodus telefoni sisseehitatud soojuskaameraga külmasildu otsida. Töötab kenasti, kuigi pole mingi muu temperatuurimõõtjaga selle näitusid paralleelselt kontrollinud. Kuvatav soojuspilt on lahe, eriti kui jahedal parketil paljajalu käia, siis jäävad soojad jäljed maha. Kas soojuskaamera tehnoloogia telefonis ka oma hinda väärt on, sellele ei julgeks verega alla kirjutada. Pilti teeb ka, kuigi stabilisaator pole väga hea, st. kätt peab siga paigal hoidma, muidu tahab siil udus tulla. Kui kiire pilditegemine väga ei koti, siis on okei. Netis toimetab kiiresti, äppe jooksutab normaalselt. Ostsin sellele telliskivile lisaks veel kummiümbrise ja posu ekraanikilesid. Kavatsen selle telefoni ribadeks pidada.
[Pilt: cat-s60-885x968px_1.png]
Vasta
#95

Cat 15 B oli ka minu toimetamistes sigahea mobla ja enne seda veel  Siemens  M-75 kuna vajan Bluetooth sidet kõrva külge. Cat B 15 ei ole päris ribadeks saanud... originaal aku veel, pildiaparaat aga on hakanud tegema sarnaseid pilte nagu senhor Donni soojuskaamera. Heledamad kohad pildil  muutuvad laiguti väga roosa-punase valge laiguliseks. samad probleemid on mõne seebikarp kaameraga ka. Kas keegi oskab seletada anomaaliat?
soetasin uuema mobla, kuna pikem reis oli tulemas ja Cat-15 B oli ainult 1 Gb RAM  ja micro sd on ainult piltide salvestamiseks.
 Pilt Plokikaane tihendist, mis on õhukesest vask plekist, ( originaal) ja kuuluvust ei tea

   

   

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#96

Mul siis ka väljatuleku hetkest see CAT S60. Vedeleb töökojas kogu aeg kusagil. Vahest on ikka päris paksu metalli lihvimistolmu all. Lased suruõhuga üle ja loputad jooksva vee all ära. Levib ja toimetab kenasti. Maha on kukkunud kõige kõrgemalt vast liikuma hakkava auto katuselt. Taskust kukkus ka kodus kanalisatsiooni kaevu(mis oli ummistunud) Vast mingi 1m sügavust. Kui helistasid,siis oli kenasti näha kui põhjas ekraan helendama hakkas Big Grin 
Kui välja sai võetud käis seebiga pesus ära ja toimis edasi. Plika algul vaatas ka vee all juutuubi vannis(titanicut).
Soojuskaamera näitab täitsa adekvaatset piltti. Sai võrreldud ühel objektil kus parasjagu vastav firma suure seadmega tööd tegi. Lihtsalt see vaatamise ulatus on väiksem.
Hirmsalt aga häirib see restardi tegemine. Lihtsalt lambist lülib välja ja teeb restardi endale. Ja mõnikord suudab seda teha mitu korda järjest. Vahest on selle tulemusel saavutanud ka teatud lennutrajektoori. Aku kestab vast päeva kui kasutada ka interneedust. Muidu vast 2+ päeva kui needust sisse ei lülita. Kas ta ka oma ostuhinda väärt on? Ei oska öelda. Teistel igasugu kordades odavamaid hiinakaid ka ja kestavad samuti.
Ahjaa termokat on ka auto juures jube hea kasutada. Näed kenasti ära milline silinder ei tööta pildilt näiteks. Ja põrnikat tehes sai võrreldud Soomlase näpunäidete järgi väljalaske temp-i. Et saada aru kas karpad (mõlemale poolele eraldi) on enam vähem võrdse reguleeringuga. Nii,et seda vidinat on ka reaalselt vaja läinud.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#97

B15-l on 512 MB mälu. Kui on B15Q (välklambiga), siis on küll 1 GB.
S60 kohta olen jah kuulnud restartitest, kinni kiilumistest jms probleemidest. B15-ga omal samasuguseid asju esinenud. Seetõttu ilmselt järgmine telefon CAT ei ole. Rolleyes
Telefoni soojuskaamerat pole kasutanud, aga spetsiaalse kaameraga olen vaadanud et ikka väga tundlik on- kui näiteks kätt hoida vaid mõned sekundid autopleki vastas, siis rohkem kui minut aega hiljem on jälge näha. Ja peale nahkkattega toolil istumist on jälg ikka mitu minutit näha. Rolleyes
Vasta
#98

Tsitaat:Heledamad kohad pildil  muutuvad laiguti väga roosa-punase valge laiguliseks. samad probleemid on mõne seebikarp kaameraga ka. Kas keegi oskab seletada anomaaliat?
Spetsid ehk seletavad paremini.
Kasutatud on välku või misiganes lisavalgusti aparaadi küljes on. Teravustamise ajal mõõdetakse ka pildi keskosas selle tumedama ala pealt vajalikku välgu tugevust ja selleks kohandatakse säriaeg ja ava suurus. Kuna tumedam ala nõuab ühtesid pildistamise tingimusi ja need tingimused pole kohandatavad selle heleda alaga siis pildile jääb ka ülevalgustatud alasid oma moonutustega. Lihtsamalt väljendudes pole võimalik ühele pildile püüda päikesekettast ideaali ja sama pildi nurka pimeda aida uksest paistvat musta kassi. Selleks tuleb teha eraldi päikese- ja kassipilt.
Mis reaalselt seda moonutust mõjutab? Võimalik näiteks näpujälg objektiivil, mõni prügi või tolm, samuti objektiivi puhastamine peale hingeauru ja destilleeritud vee näiteks alkoholiga. Aga need on väiksema tõenäosusega. Ikka põhiline on valgustundliku sensori väga väike töövahemik valgustugevuse suhtes.
Ah-jaa! Soovitus ka, pane see sama tihend mingi +- sama tumeda aluspõhja peale. Peaks normaalne pilt tulema.


Manustatud failid Pilt (pildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#99

Olen kuulnud cati restartidest aga mitte kohanud.
On mul omal poolteist ehk rohkem aastat ja samuti tööjuures paarimehel seesama s60 ja ei mingit probleemi. Soojuskaameraga peab natuke oskama tegutseda aga samas on asendamatu tööriist kui tegutsed vendi kütte jahutus jms. On kukkunud ja uppunud levib kõnes ja internetis. Fotokaamera on aeglane ja mitte just parim aga tööks piisavalt hea.
Vasta

(24-03-2018, 15:10 PM)MeelisV Kirjutas:  Olen kuulnud cati restartidest aga mitte kohanud.
On mul omal poolteist ehk rohkem aastat ja samuti tööjuures paarimehel seesama s60 ja ei mingit probleemi. Soojuskaameraga peab natuke oskama tegutseda aga samas on asendamatu tööriist kui tegutsed vendi kütte jahutus jms. On kukkunud ja uppunud levib kõnes ja internetis. Fotokaamera on aeglane ja mitte just parim aga tööks piisavalt hea.

Mul sakib selle restardiga vahest päris tihti. Pakuti ka,et kuna see oli nii öelda eel partii neid telefone,siis on seal mingid kalad sees. Aga softi uuendused pole asja paremaks teinud. Või noh äkki natuke on. Ei üldiselt olen rahul. Kaamera ajab asja garaazis ka kenasti ära. Tavaline fotokas pani suht kiirelt saba lihvimise tolmuses keskonnas.
Vahest kui liiga õline on,siis saab kenasti brakecleaneriga puhtaks lasta enne tasku pistmist.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne