Von Glehni pööninguleiud
#1

Von Glehni pööninguleiud jätkuvad.Tuleb välja ,et Eestis on peale Türi veel pööninguid.....keldreid ja ka aia ääred on raame täis ?!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                       
Vasta
#2

Tore, et haigeid inimesi on palju ja kõik mängivad ühiselt mängu "võidab see, kellel on surres kõige rohke asju".
   

Öeldakse ju küll, et ole kui rikas tahad aga lõpuks lähed ikka samasse auku kui vaene. Mina isiklikult vaidlen loomulikult vastu. Näiteks Helme kihelkkonnas on Barclay de Tolly mausoleum kuhu annaks surres nii mõnigi asi sisse panna ja surres kaasa võtta. Ma ei hakka rääkima Kiisa püramiididest (Kiisa asub seal kuskil Saku ja Kasemetsa kandis vist) kuhu annaks kõik need igasugused masslademed korda kümme surres sisse panna.

   
   
Vasta
#3

5-6-kümnendate hästisäilinud eksemplar. Selliseid vist eriti ei ole säilinud. Haruldus "masslademete" hulgas.


Manustatud failid Pilt (pildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#4

Mnjah. Ja kui siis ilmud Peetruse ette oma raamihunnikuga siis kindlasti ütleb sulle: "Kuule,kui sinusugused lollakad kõik oma sodiga taeva lasta siis peame põrgust ruumi juurde hankima."
See käis nüüd kõigi võidumeeste kohta.... Big Grin 
Aga ma olen ikka pidevalt näinud,et üht-teist ikka saab kaasa võtta. Korralik ülikond,mingid sussid ja vahest midagi pannakse ka taskusse.....
Pigem vast ikka rändab kogu kogutud kraam täie auruga prügimäele! Big Grin  Sest pärijad ei oska selle kokkukogutud sodiga midagi peale hakata. Kõige rohkem sellest asjade äraloopimisest tunnevad rõõmu naised. Nad pigem viskavad asjad minema,kui hakkavad neid rahaks tegema.... Big Grin

Teisiti öeldes,ärgem laskem ennast segada,kogume edasi! Smile

T.
Vasta
#5

(18-09-2017, 12:15 PM)aavu Kirjutas:  5-6-kümnendate hästisäilinud eksemplar. Selliseid vist eriti ei ole säilinud. Haruldus "masslademete" hulgas.
Ei ole 50-60ndad. Ilmselt 20-30ndad. Alguses pidasin ka uuemaks aga võta näpust. Kusjuures sellest ollakse valmis enne surma loobuma umbkaudu sellise summa eest, et iga aasta eest 1 euro või siis sama vana jalgratta vastu vahetama.

[Pilt: 1_1_43646154.jpg]
[Pilt: 1_1_43646168.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne